| Autor |
Poruka |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 15:29 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
Dobro došla!
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 15:59 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Postano: 21 pro 2013 16:11 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
 Sent from my Nexus 7
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
maska
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 16:24 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
darth_vader
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 16:56 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 17:28 Postovi: 34 Lokacija: Zadar
|
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
_________________ Joyetech Evic, Caravela clone, itaste SVD, Ego 1100mah, igo vv, iclear 30. Protank II, Evod x 2, T3s
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 18:10 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
zeljko81
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 21 pro 2013 18:19 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 08:02 Postovi: 276 Lokacija: Posvuda
|
 cestitam"30god. Je puno ;( Da ih zauvjek zaboravis"Smrduse/c*****te" I puno zdravlja želim Lp zeljkp81
_________________  [/url] Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!! Neki Mod ! Neki Atty!! Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 22 pro 2013 02:40 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Forrest
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 22 pro 2013 08:25 |
|
Pridružen: 29 stu 2012 13:48 Postovi: 692 Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
|
Pozdrav Sanda,  i dobro nam došla!!! Još par ovakvih članova i možda se i moja žena odlući početi pariti (već godinu i pol gleda mene, ima opremu i "planira")
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pozdrav forumašima Postano: 22 pro 2013 12:18 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
|
 |
|
 |