| Autor |
Poruka |
|
maska
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 15:05 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 15:21 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
 Helena i Igore, pozdrav Vukovaru
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 15:32 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
bok muz i zena 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Rove
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 16:21 |
|
Pridružen: 06 pro 2013 22:27 Postovi: 30 Lokacija: Sarajevo
|
|
_________________ Vamo V5, Biansi, Ego-T, Kanger E-vod Protank mini II, Protank II, Evod Lokacija: Sarajevo
|
|
 |
|
 |
|
Grbo
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 16:21 |
|
Pridružen: 18 vel 2013 15:11 Postovi: 205 Lokacija: Heilbronn, Germany
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 16:47 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 18:04 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
 Helena i Igore
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
veki0
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 18:18 |
|
Pridružen: 26 pro 2011 17:08 Postovi: 245 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  DME, Vamo
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 19:30 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
sanja
|
Naslov: Re: pozdrav iz Vukovara Postano: 13 pro 2013 20:55 |
|
Pridružen: 03 ožu 2011 16:24 Postovi: 1370 Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |