Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 26 ruj 2013 22:49 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše.
Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom.

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 26 ruj 2013 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen: 02 kol 2013 00:08
Postovi: 381
Lokacija: Zg...šuma na zapadu
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 26 ruj 2013 23:20 
Online
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
:wel: Ante

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 26 ruj 2013 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 tra 2013 13:08
Postovi: 905
Lokacija: St
Max_ZG je napisao:
Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše.
Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom.

Bravo Max! :brav: :dobar: Meni moj mini protankić na twistici sad slađi od ičega :plus: tako da nema frke šta se toga tiče, moremo razmišljat o nekome druženju uz kavu i paru il pivu il pelinkovac il već šta je je :plus:

_________________
Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 26 ruj 2013 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen: 04 vel 2013 16:14
Postovi: 558
Lokacija: Solin
Ante256 je napisao:
Možemo kad si nabavim neku moćniju cigaru... bilo bi mi neugodno, dok ste vi u oblacima dima...

:wel: , Ante! A šta ti tu ima bit neugodno?? Najneugodnije je kad se čovik "čuje" po duhanskom dimu.
Evo ja npr. još uvik koristim eGo baterije (iste od 12 miseca, nema im smrti) sa mini vivi 2 clearomizerom i ne fali im ništa... Uredno održavanje i radi k'o sat. Ne da mi se nosat uokolo Vamo mod od po kila... njega koristim po kući i samo ponekad "izvedem u šetnju" (u kraćoj 18350 verziji). Najbitnije je da si se ti ostavija smrduša i zato :brav: i :plus: !

_________________
slika
iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kayfun Lite Pawns


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 27 ruj 2013 00:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 27 ruj 2013 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 vel 2013 19:56
Postovi: 1373
Lokacija: na brdu iznad zagreba
Max_ZG je napisao:
Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše.
Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom.

WORD


:wel:

_________________
slika
slikaWe Are The Borg slika
#VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist
# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 27 ruj 2013 02:03 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 lip 2013 10:57
Postovi: 79
Lokacija: zagreb
:wel:

_________________
Žena je nemoćna samo dok joj se ne osuši lak na noktima!!! :)
Devils Marble 14500, Igo-l


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 27 ruj 2013 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 27 ruj 2013 07:25 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
:wel:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 10 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club