| Autor |
Poruka |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 26 ruj 2013 22:49 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše. Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom.
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
maska
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 26 ruj 2013 23:16 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 26 ruj 2013 23:20 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
 Ante
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 26 ruj 2013 23:22 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
Max_ZG je napisao: Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše. Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom. Bravo Max!  Meni moj mini protankić na twistici sad slađi od ičega  tako da nema frke šta se toga tiče, moremo razmišljat o nekome druženju uz kavu i paru il pivu il pelinkovac il već šta je je 
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
Goran_M.
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 26 ruj 2013 23:49 |
|
Pridružen: 04 vel 2013 16:14 Postovi: 558 Lokacija: Solin
|
Ante256 je napisao: Možemo kad si nabavim neku moćniju cigaru... bilo bi mi neugodno, dok ste vi u oblacima dima...  , Ante! A šta ti tu ima bit neugodno?? Najneugodnije je kad se čovik "čuje" po duhanskom dimu. Evo ja npr. još uvik koristim eGo baterije (iste od 12 miseca, nema im smrti) sa mini vivi 2 clearomizerom i ne fali im ništa... Uredno održavanje i radi k'o sat. Ne da mi se nosat uokolo Vamo mod od po kila... njega koristim po kući i samo ponekad "izvedem u šetnju" (u kraćoj 18350 verziji). Najbitnije je da si se ti ostavija smrduša i zato  i  !
_________________  iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kayfun Lite Pawns
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 27 ruj 2013 00:03 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 27 ruj 2013 00:11 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
Max_ZG je napisao: Ne gledaj druge nije uopće važno što netko ima važno je da ti paše. Netko voli egice i uživa isto ko onaj s najskupljim modom. WORD 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
ninac0107
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 27 ruj 2013 02:03 |
|
Pridružen: 07 lip 2013 10:57 Postovi: 79 Lokacija: zagreb
|
_________________ Žena je nemoćna samo dok joj se ne osuši lak na noktima!!!  Devils Marble 14500, Igo-l
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 27 ruj 2013 07:12 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Postano: 27 ruj 2013 07:25 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
 Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |