| Autor |
Poruka |
|
fisherman
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 14:23 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 03:14 Postovi: 7
|
Max_ZG je napisao: Grijače ubuduće ne bacaj kad skupiš pošalji nekom dobro će doći. Tekučine narući od Siniše. http://sm-bjelovar.hr/9-mixevi50/50 PG/VG za početak 18 ili 12 mg nikotina. Hvala, narucit cu par komada za probu.. Mislio sam gore napisati nesto kao "ubuduce ih mogu spremiti pa dati nekome" ali nisam znao radi li se to inace iz higijenskih ili drugih razloga 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 15:18 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 17:19 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
maska
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 20:04 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 21:07 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Jole84
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 26 ruj 2013 21:16 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 19:47 Postovi: 220 Lokacija: Zagreb
|
_________________  Ako ne razumiješ neku riječ u tehničkom tekstu, ignoriraj je. Tekst će imati smisla i bez nje.
|
|
 |
|
 |
|
ninac0107
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 27 ruj 2013 02:10 |
|
Pridružen: 07 lip 2013 10:57 Postovi: 79 Lokacija: zagreb
|
_________________ Žena je nemoćna samo dok joj se ne osuši lak na noktima!!!  Devils Marble 14500, Igo-l
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 27 ruj 2013 08:48 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
matija
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 27 ruj 2013 12:27 |
|
Pridružen: 10 svi 2013 15:54 Postovi: 357 Lokacija: Istrijan u Zagrebu
|
Pozdrav i dobrodošao, kažeš da trošiš Dekang otrov zbog cijene, no Sinišine ili Tihomirove tekućine su neusporedivo kvalitetnije i jeftinije od Dekanga. Npr. Kod Tihomira je 16kn 1dcl. Za početak preporučam Old Captain, French Pipe, Parliament, Real Cigar, Cohiba - to je neki prosjek koji paše ljudima s foruma. Grijači ako su loši, napravi dry bur da skineš talog s žice i rokaj dalje 
_________________ 
Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite. Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.
|
|
 |
|
 |
|
Karo
|
Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove! Postano: 27 ruj 2013 12:58 |
|
Pridružen: 03 tra 2011 14:28 Postovi: 3544
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |