Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 14:23 
Offline

Pridružen: 26 ruj 2013 03:14
Postovi: 7
Max_ZG je napisao:
Grijače ubuduće ne bacaj kad skupiš pošalji nekom dobro će doći.
Tekučine narući od Siniše. http://sm-bjelovar.hr/9-mixevi
50/50 PG/VG za početak 18 ili 12 mg nikotina.


Hvala, narucit cu par komada za probu.. Mislio sam gore napisati nesto kao "ubuduce ih mogu spremiti pa dati nekome" ali nisam znao radi li se to inace iz higijenskih ili drugih razloga :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
:wel:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen: 02 kol 2013 00:08
Postovi: 381
Lokacija: Zg...šuma na zapadu
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 26 ruj 2013 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 vel 2013 19:47
Postovi: 220
Lokacija: Zagreb
:wel:

_________________
slika

Ako ne razumiješ neku riječ u tehničkom tekstu, ignoriraj je. Tekst će imati smisla i bez nje.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 27 ruj 2013 02:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 lip 2013 10:57
Postovi: 79
Lokacija: zagreb
:wel:

_________________
Žena je nemoćna samo dok joj se ne osuši lak na noktima!!! :)
Devils Marble 14500, Igo-l


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 27 ruj 2013 08:48 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
:wel:

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 27 ruj 2013 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen: 10 svi 2013 15:54
Postovi: 357
Lokacija: Istrijan u Zagrebu
Pozdrav i dobrodošao, kažeš da trošiš Dekang otrov zbog cijene, no Sinišine ili Tihomirove tekućine su neusporedivo kvalitetnije i jeftinije od Dekanga. Npr. Kod Tihomira je 16kn 1dcl. Za početak preporučam Old Captain, French Pipe, Parliament, Real Cigar, Cohiba - to je neki prosjek koji paše ljudima s foruma.
Grijači ako su loši, napravi dry bur da skineš talog s žice i rokaj dalje :)

_________________
slika

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.



Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Novi sam i pisem preduge postove!
 Post Postano: 27 ruj 2013 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2011 14:28
Postovi: 3544
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 10 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club