Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 26 srp 2013 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 29 lip 2013 13:27
Postovi: 324
Lokacija: Zagreb
Bok i :wel:

_________________
I²mods


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2011 15:00
Postovi: 2310
:wel: :naje: :51:

_________________
Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike,
volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...


slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 vel 2013 19:56
Postovi: 1373
Lokacija: na brdu iznad zagreba
bok marina..... dobrodoso u svijet pare :twisted:

Majka je napisao:
:naje:


hm.......

_________________
slika
slikaWe Are The Borg slika
#VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist
# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
:wel:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:13 
Offline

Pridružen: 26 srp 2013 17:37
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb, Croatia
Majka nisam shvatila baš... ko je :naje:
Majka je napisao:
:wel: :naje: :51:

_________________
bolje da parim nego da pušim...valjda :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:14 
Offline

Pridružen: 26 srp 2013 17:37
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb, Croatia
Cemu ovakav ružan :twisted: ???
flux je napisao:
bok marina..... dobrodoso u svijet pare :twisted:

Majka je napisao:
:naje:


hm.......

_________________
bolje da parim nego da pušim...valjda :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 vel 2013 19:56
Postovi: 1373
Lokacija: na brdu iznad zagreba
marina_73 je napisao:
Cemu ovakav ružan :twisted: ???


:zvoncica:

_________________
slika
slikaWe Are The Borg slika
#VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist
# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2011 15:00
Postovi: 2310
marina_73 je napisao:
Majka nisam shvatila baš... ko je :naje:
Majka je napisao:
:wel: :naje: :51:



_________________
Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike,
volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...


slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav svima
 Post Postano: 27 srp 2013 17:37 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel: :brav:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 2 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club