| Autor |
Poruka |
|
igor
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 26 srp 2013 23:20 |
|
Pridružen: 29 lip 2013 13:27 Postovi: 324 Lokacija: Zagreb
|
Bok i 
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 11:21 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Majka
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 15:19 |
|
Pridružen: 21 ruj 2011 15:00 Postovi: 2310
|
_________________ Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike, volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 16:13 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
bok marina..... dobrodoso u svijet pare Majka je napisao: hm.......
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:02 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
marina_73
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:13 |
|
Pridružen: 26 srp 2013 17:37 Postovi: 13 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
Majka nisam shvatila baš... ko je Majka je napisao: :wel: 
_________________ bolje da parim nego da pušim...valjda 
|
|
 |
|
 |
|
marina_73
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:14 |
|
Pridružen: 26 srp 2013 17:37 Postovi: 13 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
Cemu ovakav ružan  ??? flux je napisao: bok marina..... dobrodoso u svijet pare Majka je napisao: hm.......
_________________ bolje da parim nego da pušim...valjda 
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:23 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
marina_73 je napisao: Cemu ovakav ružan  ??? 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Majka
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:32 |
|
Pridružen: 21 ruj 2011 15:00 Postovi: 2310
|
marina_73 je napisao: Majka nisam shvatila baš... ko je Majka je napisao: :wel: 
_________________ Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike, volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: pozdrav svima Postano: 27 srp 2013 17:37 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |