Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 30 lip 2013 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen: 10 svi 2013 15:54
Postovi: 357
Lokacija: Istrijan u Zagrebu
pocetnik je napisao:
Uzmi si 9mg ili jače za krizne trenutke ali samo za to jer češ se navuč na jače pa opet nisi ništa dobio

Imam već zalihe 9mg u frižideru koje sazrijevaju (Tihomir friško smiksao) :) preko toga ne namjeravam jer mi je 18 way too much.

_________________
slika

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.



Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 30 lip 2013 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel: :brav:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 01 srp 2013 07:45 
Offline

Pridružen: 12 tra 2011 18:07
Postovi: 115
Lokacija: Osijek
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 01 srp 2013 20:04 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
6mg ... 9mg ... decki pa vi ste narkici


slika

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 01 srp 2013 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 vel 2013 19:56
Postovi: 1373
Lokacija: na brdu iznad zagreba
Kinta je napisao:
6mg ... 9mg ... decki pa vi ste narkici

totalka!
velkam daneri :mrgreen:

_________________
slika
slikaWe Are The Borg slika
#VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist
# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 02 srp 2013 00:32 
Offline

Pridružen: 17 lip 2013 23:27
Postovi: 7
Lokacija: pula
:wel: :brav:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 29 srp 2013 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen: 10 svi 2013 09:32
Postovi: 156
Lokacija: Zagreb, Medveščak
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozzz svima
 Post Postano: 29 srp 2013 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 svi 2013 08:20
Postovi: 211
Lokacija: Vinkovci
:wel:

_________________
Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 6 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club