Goran_M. je napisao:
Cube je napisao:
obožavam motore i sve na 2 kotača, lumpujem po moto susretima,

Cube,

! Da nisi jedan od onih bajkera koji svake godine u sve većem broju prodefiliraju po selu na izvoru rijeke Čikole (a motiv nije isključivo moto susret)??
Nisam, nisam nikad ni bio tamo....
A nekako i nisam jedan od tih opredjeljenih 'vamo ili tamo, ja volim sve ljude dok su ljudi pa mi se to nekako kosi s takvim skupovima. New Age klinac....
Znaš kako kažu dečki iz Neki to vole vruće:
"Da mi smo svi jeans generacija
i mi smo sad najveća nacija
i mi smo i istok i zapad i jug
mi smo tovariš, mister i drug"
