Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 00:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 29 stu 2012 13:48
Postovi: 692
Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
Pozdrav Cube :plus: i dobro došao!
Eto nam malo i sunca pa se dvotočkaši svih vrsta izvlače iz zimskog sna - kod mene je varijanta - malo je, al čovjeka veseli ili i stotka je dovoljna za vjetar u kosi (sa parom iz zubi...) Živio!


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 06:23 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
:wel: !!!!!

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2011 14:28
Postovi: 3544
:wel: Cube

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen: 30 ožu 2013 16:50
Postovi: 54
Lokacija: ZG
Pozdrav :plus:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 04 tra 2013 18:55
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb - Dubrava
Goran_M. je napisao:
Cube je napisao:
obožavam motore i sve na 2 kotača, lumpujem po moto susretima,

:wel: Cube, :plus: ! Da nisi jedan od onih bajkera koji svake godine u sve većem broju prodefiliraju po selu na izvoru rijeke Čikole (a motiv nije isključivo moto susret)??



Nisam, nisam nikad ni bio tamo....

A nekako i nisam jedan od tih opredjeljenih 'vamo ili tamo, ja volim sve ljude dok su ljudi pa mi se to nekako kosi s takvim skupovima. New Age klinac....

Znaš kako kažu dečki iz Neki to vole vruće:

"Da mi smo svi jeans generacija
i mi smo sad najveća nacija
i mi smo i istok i zapad i jug
mi smo tovariš, mister i drug"

:hug:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen: 23 lis 2012 00:04
Postovi: 230
Lokacija: Zagreb
Kinta je napisao:
:wel: Cube
Pocet cu vodit evidenciju o bikerima, definitivno ih imamo vise nego drugi forumi :D

Al čuvaj se ovih Yamahaša, oni su posebno opasni! :mrgreen:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 21:52 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
1denis je napisao:
Kinta je napisao:
:wel: Cube
Pocet cu vodit evidenciju o bikerima, definitivno ih imamo vise nego drugi forumi :D

Al čuvaj se ovih Yamahaša, oni su posebno opasni! :mrgreen:


Onih s Fazerima spremim u mali djep od traperica. :mrgreen:

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 23 lis 2012 00:04
Postovi: 230
Lokacija: Zagreb
Kinta je napisao:
1denis je napisao:
Kinta je napisao:
:wel: Cube
Pocet cu vodit evidenciju o bikerima, definitivno ih imamo vise nego drugi forumi :D

Al čuvaj se ovih Yamahaša, oni su posebno opasni! :mrgreen:


Onih s Fazerima spremim u mali djep od traperica. :mrgreen:

:joj: Ček malo! Sad si pretjerao! :conf:

...još buš reko da su čak i oni sa koreancima bolji od Yamahaša...


idem popit otrova, ovo je previše za mene...


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 22:14 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
1denis je napisao:
:joj: Ček malo! Sad si pretjerao! :conf:

...još buš reko da su čak i oni sa koreancima bolji od Yamahaša...


idem popit otrova, ovo je previše za mene...


Yamaha radi odlicne muzicke instrumente i ... to je to.
:zu:

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: PozdraF
 Post Postano: 05 tra 2013 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 23 lis 2012 00:04
Postovi: 230
Lokacija: Zagreb
Kinta je napisao:
1denis je napisao:
:joj: Ček malo! Sad si pretjerao! :conf:

...još buš reko da su čak i oni sa koreancima bolji od Yamahaša...


idem popit otrova, ovo je previše za mene...


Yamaha radi odlicne muzicke instrumente i ... to je to.
:zu:

Ne mogu se oteti dojmu da si par postova ranije imao taj izbijeni zub na smajliću...
...a lijepo sam ti rekao da ih se čuvaš... :con:


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 6 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club