| Autor |
Poruka |
|
tama
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 22 tra 2013 01:28 |
|
Pridružen: 05 sij 2013 00:36 Postovi: 467 Lokacija: Đakovo
|
Pozdrav 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
dc
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 29 tra 2013 21:50 |
|
Pridružen: 04 tra 2013 10:01 Postovi: 75 Lokacija: Velika Gorica
|
|
_________________ __________________________________ Nemesis Clone,Chi You,itaste SVD,Joyetech eGo Twist Ithaka Clone,Ithaka Clone,iClear16,Kanger Protank-II,Kanger Protank II Mini
|
|
 |
|
 |
|
Korny
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 29 tra 2013 23:34 |
|
Pridružen: 14 sij 2013 10:10 Postovi: 103 Lokacija: Našice
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 30 tra 2013 14:34 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 30 tra 2013 15:23 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
Covjek je 2 MJESECA tu, koji vam je qratz?
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 30 tra 2013 15:45 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
 |
|
 |
|
Karo
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 01 svi 2013 20:24 |
|
Pridružen: 03 tra 2011 14:28 Postovi: 3544
|
hahahahaha ,tama radi pizdarije 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Majka
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Velike Gorice Postano: 02 svi 2013 12:47 |
|
Pridružen: 21 ruj 2011 15:00 Postovi: 2310
|
_________________ Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike, volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...
|
|
 |
|
 |