 |
.
Sada je: 23 lip 2026 07:43. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 07:43. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
Abishua
|
Naslov: Re: Postano: 17 lip 2017 16:55 |
|
Pridružen: 15 lip 2017 23:01 Postovi: 6
|
fek0 je napisao: savjeta na forumu ima i previse, malo citati treba. iduci puta potopi u pg ili 95% alkohol...rakija ima previse vode. uopce necu niti spominjati da nemas pojma koju kolicinu nikotina ces dobiti...a nepoznavanje tog podatka moze dovesti do prilicno nezeljenih posljedica.
Sent from my F5 using Tapatalk Istina.. vodu sam mislio djelomicno rjesit isparavnjem skupa s alkoholom.. naravno nebih to ispario skroz.. da ne bude pre gusto... onako taman da razrjedi vg.. radi rjedjenja VGa sam bas mislio da je super sto ima vodu.. sto se nikotina tice pocet sa sa kap na mililitar.. pa vidjet gdje sam.. ko zna mozda ispadne super  xD Hvala svima na dobrodoslici!
|
|
 |
|
 |
|
dado_
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 20 lip 2017 22:36 |
|
Pridružen: 31 lis 2015 21:31 Postovi: 352 Lokacija: Virovitica
|
Evo, mogu ja ti podijeliti svoja iskustva sa NET (naturally extracted tobacco) od prije godinu i pol cca. Stavio "domaći duhan" (stvarno kvalitetan-rezani, san svakog strastvenog pušača), prelio ga sa medicinskim etil alkoholom (mislim 80-90 % - ne sjećam s više) da ga prekrije, te dodao oko 10-ak% PG od količine alkohola koje koji sam nalio, te stavio na toplo oko 2 tjedna (zatvoreno). Nakon toga procijedio kroz onaj filter za mocca kavu, stavio na toplo da ispari alkohol i dobio koncentrat "arome" u PG-u. Tada sam tražio aromu svježe sušenog duhana, no nažalost, ovo je imalo aromu nakvašene cigarete TM, meni nije odgovaralo, no nekim koji su bili u početku parenja, čak je i pasala ta nostalgija, makar i za "mokrim" duhanom". Neko pojačanje nikotina u gotovoj tekućini (stavljao sam oko 10% - max 20% u bazu), odnosno rastvaranje istog u ovoj "aromi" nisam osjetio, a koliko sam i čitao nikotin se slabo ekstrahira iz prirodnog duhana na ovaj način (otapanje u etil alkoholu i PG-u). Osobno moje mišljenje da ćeš iz ovoga svoga više dobiti aromu rakije nego duhana (odnosno aromu rakije i pokvašene cigarete  ) No svakako, sretno u eksperimentiranju  izvjesti svekoliki auditorij što si na kraju dobio 
|
|
 |
|
 |
|
Abishua
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 22 lip 2017 15:40 |
|
Pridružen: 15 lip 2017 23:01 Postovi: 6
|
dado_ je napisao: Evo, mogu ja ti podijeliti svoja iskustva sa NET (naturally extracted tobacco) od prije godinu i pol cca. Stavio "domaći duhan" (stvarno kvalitetan-rezani, san svakog strastvenog pušača), prelio ga sa medicinskim etil alkoholom (mislim 80-90 % - ne sjećam s više) da ga prekrije, te dodao oko 10-ak% PG od količine alkohola koje koji sam nalio, te stavio na toplo oko 2 tjedna (zatvoreno). Nakon toga procijedio kroz onaj filter za mocca kavu, stavio na toplo da ispari alkohol i dobio koncentrat "arome" u PG-u. Tada sam tražio aromu svježe sušenog duhana, no nažalost, ovo je imalo aromu nakvašene cigarete TM, meni nije odgovaralo, no nekim koji su bili u početku parenja, čak je i pasala ta nostalgija, makar i za "mokrim" duhanom". Neko pojačanje nikotina u gotovoj tekućini (stavljao sam oko 10% - max 20% u bazu), odnosno rastvaranje istog u ovoj "aromi" nisam osjetio, a koliko sam i čitao nikotin se slabo ekstrahira iz prirodnog duhana na ovaj način (otapanje u etil alkoholu i PG-u). Osobno moje mišljenje da ćeš iz ovoga svoga više dobiti aromu rakije nego duhana (odnosno aromu rakije i pokvašene cigarete  ) No svakako, sretno u eksperimentiranju  izvjesti svekoliki auditorij što si na kraju dobio  Hvala na feedbacku! Evo mocka se vec 20ak dana.. vape jos nije stigo a svakako cu javiti rezultat xD btw VG kupujete u ljekarnama?
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 22 lip 2017 18:37 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Abishua je napisao: Hvala na feedbacku! Evo mocka se vec 20ak dana.. vape jos nije stigo a svakako cu javiti rezultat xD btw VG kupujete u ljekarnama? Trazi Kemigov VG. Neke ljekarne muckaju glicerin koji je neupotrebljiv za parenje. Uzmi kilogram Kemig VG i miran si.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Abishua
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 23 lip 2017 09:48 |
|
Pridružen: 15 lip 2017 23:01 Postovi: 6
|
Kinta je napisao: Abishua je napisao: Hvala na feedbacku! Evo mocka se vec 20ak dana.. vape jos nije stigo a svakako cu javiti rezultat xD btw VG kupujete u ljekarnama? Trazi Kemigov VG. Neke ljekarne muckaju glicerin koji je neupotrebljiv za parenje. Uzmi kilogram Kemig VG i miran si. Super, puno hvala. Samo da jos pitam, jel ga ima po ljekarnama inace il cu morat iz zagreba narucit?
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 23 lip 2017 16:05 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Abishua je napisao: Kinta je napisao: Trazi Kemigov VG. Neke ljekarne muckaju glicerin koji je neupotrebljiv za parenje. Uzmi kilogram Kemig VG i miran si. Super, puno hvala. Samo da jos pitam, jel ga ima po ljekarnama inace il cu morat iz zagreba narucit? Ima ga svaka bolja ljekarna. Ako trenutno nema narucit ce oni i doci ce za 2-3 dana.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Abishua
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 23 lip 2017 16:43 |
|
Pridružen: 15 lip 2017 23:01 Postovi: 6
|
Kinta je napisao: Ima ga svaka bolja ljekarna. Ako trenutno nema narucit ce oni i doci ce za 2-3 dana.
jesssss 
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Postano: 24 lip 2017 12:01 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3398 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
|
ili odes na kemigov online shop i kupis.
Sent from my F5 using Tapatalk
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
dampflok
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 26 lip 2017 10:16 |
|
Pridružen: 16 svi 2016 12:15 Postovi: 361 Lokacija: Zagreb
|
|
_________________ Taifun GT i GS, Heron V2, Le Zephyr, Doggystyle 2K16, UTA2, RSBT, Magoo, Kanger Subtank Mini V2, eXpromiser V1.3., Kayfun lite v2+, Kayfun V3 Mini
|
|
 |
|
 |
|
asvezica
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 26 lip 2017 19:01 |
|
Pridružen: 13 lip 2015 16:22 Postovi: 310 Lokacija: Rijeka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 07:43. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 07:43. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 10 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |