Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
 Post Postano: 25 tra 2016 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 vel 2013 00:01
Postovi: 4156
Lokacija: Karlovac
Nebih preporucio atty koji nece gutat cisti vg....to nije atty vec ograniceno smece,atomizer po defaultu mora radit sa svim pg vg omjerima



Moj savjet uzmi 70/30 vg/pg 12mg...ak ce ti bit prejako uzmi bazu bez nikotina i razrijedi na 6mg,po tom fulat nemres...ovo kaj mislis da ti prejako vjerojatno je ta tvoja oprema zakurac pa ona daje prividn th

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 25 tra 2016 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 08 lip 2014 13:01
Postovi: 913
Lokacija: Kostajnica, BIH
ne bih se slozio s vuljom, po meni nema bacanja duvana bez 70%pg-a, on je taj koji daje zestinu cigarete, ja sad parim 70%vg jer sam se odvikao cigareta ali da sam krenuo sa 70%vg sumnjam da bi ih bacio
jos nesto bitno kod 70%pg, kao pocetniku bit ce ti lakse napraviti setup jer je pg dosta rijedji, neces imati dry hitove
ako si tanak sa kesom isprati malo pero doo, polovno je jeftinije a radice isto, imali smo tu nekih problema pa gledaj da kupis od clanova sa duzim clanstvom i dosta postova, oni te nece zajebati
i da, sto bi rekla seve, dobrodosao u klub


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 25 tra 2016 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen: 11 pro 2015 13:38
Postovi: 388
Lokacija: Zagreb
Radije za početak uzmi 50/50, ionako ćeš za dva do tri mjeseca opet uzimati pa onda biraj kaj želiš. Što se tiče razine nikotina, ak uzmeš od 12 mg možeš to razrijediti na 6, al to je dodatni proces koji moraš raditi prije mixanja tekućine i arome. Samo ti možeš znati koliko ti točno mg nikotina paše trenutno i ne postoji nikakva formula da to netko drugi odredi za tebe.

Ja sam počeo sa 6 mg i tekućinama od 50/50 i ništa mi nije falilo, a pušio sam od 10 do 20 cigareta dnevno, ovisno o prilici.

Eto, vidiš sad. Tri člana, tri različita mišljenja oko VG-a i PG-a. U principu ne možeš previše pogriješiti sa odabirom, najbolje da se za sada držiš onoga što si do sad pario, ako ti to pomaže da baciš cigarete.

Još ti fali samo neka bolja oprema i reci zbogom smrduljama :sanja:

_________________
Kaj te muči njofra??


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 25 tra 2016 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 srp 2014 19:56
Postovi: 3998
Lokacija: Rijeka
za taj atomizer, se drži tekućine sa više PG-a odnosno PG/VG omjerom 50/50 do 70/30 i nećeš imat problema. Ne više od 50% VG-a inače taj atomizer neće radit kako treba.

_________________
Vandyvbape pulse + Zlide top jer - ne da mi se :zu:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 26 tra 2016 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 stu 2013 15:53
Postovi: 602
Lokacija: Šibenik
:wel:

_________________
slika

slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 26 tra 2016 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 lip 2015 16:22
Postovi: 310
Lokacija: Rijeka
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 26 tra 2016 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 27 tra 2016 07:17 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 lis 2014 12:08
Postovi: 234
Lokacija: Delnice
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Za divno čudo, novi član!
 Post Postano: 29 tra 2016 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 pro 2013 23:28
Postovi: 920
Lokacija: Split
:wel:

_________________
*Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.*

slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club