Radije za početak uzmi 50/50, ionako ćeš za dva do tri mjeseca opet uzimati pa onda biraj kaj želiš. Što se tiče razine nikotina, ak uzmeš od 12 mg možeš to razrijediti na 6, al to je dodatni proces koji moraš raditi prije mixanja tekućine i arome. Samo ti možeš znati koliko ti točno mg nikotina paše trenutno i ne postoji nikakva formula da to netko drugi odredi za tebe.
Ja sam počeo sa 6 mg i tekućinama od 50/50 i ništa mi nije falilo, a pušio sam od 10 do 20 cigareta dnevno, ovisno o prilici.
Eto, vidiš sad. Tri člana, tri različita mišljenja oko VG-a i PG-a. U principu ne možeš previše pogriješiti sa odabirom, najbolje da se za sada držiš onoga što si do sad pario, ako ti to pomaže da baciš cigarete.
Još ti fali samo neka bolja oprema i reci zbogom smrduljama
