| Autor |
Poruka |
|
duc
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 03 vel 2016 18:52 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 ponovo
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Crazy Kipper
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 03 vel 2016 19:01 |
|
Pridružen: 31 srp 2012 11:16 Postovi: 864 Lokacija: Zagreb - Dubrava
|
_________________ Ako gurneš ruku u čašu sumporne kiseline primjetit češ da čaša nema dno !!!Mod: Ono s baterijamaAtty: Ono kaj stvara paru i ne nije lonac
|
|
 |
|
 |
|
fukara
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 03 vel 2016 21:05 |
|
Pridružen: 07 ruj 2015 00:14 Postovi: 294 Lokacija: Zagreb/Rijeka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Roots
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 04 vel 2016 12:22 |
|
Pridružen: 07 lis 2014 12:54 Postovi: 1650 Lokacija: Zagreb
|
_________________ Practice what you preach"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"
|
|
 |
|
 |
|
MilliVanili
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 04 vel 2016 12:37 |
|
Pridružen: 08 sij 2014 12:07 Postovi: 112 Lokacija: Zagreb
|
_________________ SX Mini M Class;eVic Mini;Cana30silver;SVD;ZNA50;Nemesis,Astro,KayfunV4;Russian91%,TaifunGT(ft);Subtank Mini;Mutation X V2(cl)
|
|
 |
|
 |
|
Shaka Zuluf
|
Naslov: Postano: 05 vel 2016 22:22 |
|
Pridružen: 05 ožu 2011 20:42 Postovi: 325 Lokacija: Beograd
|
Hvala na dobrodošlici  Kinta, drago mi je ako je ekipa postojana i nije poklekla pred starim porocima. Ako naidje d@do, poruči mu... znaš već šta  Šta ti koristiš, jel Devil's Marble i dalje aktuelan?
_________________ Never underestimate the power of stupid people in large groups.
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Postano: 06 vel 2016 01:09 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Shaka Zuluf je napisao: Šta ti koristiš, jel Devil's Marble i dalje aktuelan? DME a tu je i hrpa nekih kutija s gumbicima i ekrancicima, koji ne znam cemu sluze 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
pingvin
|
Naslov: Re: Pozdrav ekipi Postano: 09 vel 2016 11:52 |
|
Pridružen: 17 stu 2015 16:23 Postovi: 112 Lokacija: Sesvete
|
 back
_________________ 
|
|
 |
|
 |