Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 kol 2013 20:19
Postovi: 3
Lokacija: zagreb
Iz Zagreba sam, zovem se Borna, pusio sam smrduse 4godine i pre par meseci presao na parilicu i bome ne vracam se vise. :))

_________________
Burn tires, not your soul...


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel: Borna


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen: 29 stu 2012 13:48
Postovi: 692
Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
Pozdrav Senna :plus: i :wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 srp 2013 18:26
Postovi: 29
Lokacija: Zagreb
:wel: i svaka cast drzi se parenja:) :brav:

_________________
slikaslika
Mod:Itaste SVD, JM22(fasttech), Pldiac clon(fasttech), Hybrid Elite Mod by Rainbow Heaven
Atty:AGA-T2 (fasttech), Igo-T (nije s fasttecha)
Parim za sad YAELIQ izraelske:)70%vg 30%pg 15mg nic


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen: 22 pro 2013 22:22
Postovi: 202
Lokacija: Zadar
:wel:

_________________
slika slika

Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 pro 2013 20:21
Postovi: 464
Lokacija: Krk
:wel:

_________________
Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60
Smpl v1,
Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar,
RDA: anima, rda mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 15:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
:wel:

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: podrav svima :)
 Post Postano: 11 sij 2014 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 kol 2013 20:19
Postovi: 3
Lokacija: zagreb
hvala svima :)

_________________
Burn tires, not your soul...


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 11 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club