Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 ruj 2019 00:59. Sada je: 22 ruj 2019 00:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1096 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 110  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Vicevi
PostPostano: 14 ruj 2015 16:10 
Administrator

- Stef jesi dobro bral?
- Jesam
- Kulike ima sladora?
- Dve vrece!

Povratak na vrh

PostPostano: 14 ruj 2015 16:59 

spavle je napisao:
Moja žena se kroz shopping centar kreće brzinom od 250 ojra na sat :zu:

doooobaaar :rotfl:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 14 ruj 2015 19:18 

Sjedim u miru u WC-u i obavljam “posao”, kad začujem pitanje iz susjednog WC-a:
– “Hej, kako si?”
Nisam baš tip koji razgovara u muškom WC-u i ne znam šta mi bi da sam odgovorio:
– “Odlično sam!”
Usljedilo je sljedeće pitanje:
– “Šta radiš?”
Kakvo li je to pitanje? U trenutku mi je bilo dosta čudno, pa sam odgovorio:
– “Dakle, mislim da radim isto što i ti.”
Pokušao sam da požurim sa poslom, kad začuh sljedeće pitanje:
– “Mogu li doći kod tebe?”
OK, ovo pitanje mi je bilo baš previše čudno, ali pokušao sam da ostanem ljubazan. Zato sam odgovorio:
– “Ne, trenutno sam stvarno zauzet!”
Zatim ga čujem kako reče:

-“Čuj, nazvat ću te malo kasnije, neki idiot sjedi pored mene i odgovara na pitanja”.

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2015 18:23 

Mala, jesi'l slobodna?
Jesam!
Neka,neka, zato smo se i borili 91'
:rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2015 20:17 
Moderator

ahahahahahahahahahhhh

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 06 lis 2015 01:01 

Neki dan mi policija kuca na vrata... Kazu da se susjed zalio da ga moj pas ganja na biciklu...
Reko gospodine, ja nemam bicikl, a ni moj pas nezna vozit bicikl, tako da..... :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lis 2015 00:33 

Prosi cigo u njemackoj i svaki dan neki covjek mu da 5 eura.
Nakon par tjedana njemac mu da 2 eura...
Pita cigo: a jeli kume, sta samo 2 eura?
Kaze njemac: kupujem auto i pocinjem otplacivati kredit...
Kaze cigo: a zasto bas na moj racun kume?

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2015 16:48 
Administrator

Umro Obama. Nakon 10 godina pita on Boga da ga pusti na Zemlju, da vidi u kakvom je stanju Amerika. Bog ga pusti.
Uđe Obama u neki kafić u New Yorku, naruči pivo i pita konobara što misli o svojoj zemlji i problemima koje ima.
-"Kakvi problemi?" - pita konobar.
-"Pa Irak, Afganistan, Sirija i to..." - reče Obama.
- "Ah to, tamo je sada mir, sve je naše" - odgovori konobar.
- "A Europa, Afrika...?" - pita dalje Obama.
Konobar ponosno izvadi mali globus ispod pulta, zavrti ga i kaže: "Gospodine, mi smo sada carstvo, cijeli je svijet naš".
Obama zadovoljan i sretan reče: "Hvala ti, prijatelju. Koliko sam dužan?"
- "Tri rublje" - odgovori konobar.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2015 18:01 

Opis likova iz BB kuće
Barbara-Drolja(u životu ima manje minuta radnog staža nego Minea gaža,a utrošeno na operacije 7000 eura..ljetovanja u luksuznim apartmanima i hotelima po 2-3 mjeseca takodjer prisutna)
Stefani-Drolja ..Nije se karala samo sa onim koji nije pitao ili je nije napio..
Zorica-Trolično govno(Nema veze što mi je Lučo rekao da sam drolja i da poliram držke frajerima..mogu s njim pričat i čak pljuvat druge ako se radi o Mirjani npr..)
Mirjana-Drolja sa simptomima neuračunljivosti(Razlika izmedju ove spodobe i spodobe zvane Barbara je u tome što spodoba br.2 Mirjana ne naplačuje sex nego volontira)
Tina-niti smrdi niti miriše..ali ima simptome drolje ..
Ivona-Na oko fina curica,nevinog izraza lica..Imam momka ali dopustit ću debelom brandži i goranu da me pipaju i maze i ljube iza uheka jer mi baš prija i imponuje..Da sam ti dečko ne bi ti bio dečko...
Teta Rada-nije joj za zamjerit..sa 3 razredna osnovne škole..dobro je što je znala slikovnicu pročitat Gibi i Miki dok su bili mali..
Alfa mužjaki u BB kući
Ervin,Elvin,Elvir- čista pederčina što dokazuje i izjava njegovog prijatelja nakon prvog sexa u kuci "Ervin nije takja znam nekog drugog ervina"...znači vani je manji od makovog zrna jer realno sa pričom koju ima nemre zavest škodu fabiu u krivini..
Lučo-..Čovjek ima 16 lica..žali Bože 9 mjeseci kojih ga je mater nosila..
Brandžo-Žak Houdek najavljuje tužbu zbog kilaže..Inače ajmo reć ok momak...
Goran- najnormalniji iako ne izgleda normalno i ima pogled psihopata ali u ovakvom okruženju..spada pod "normalne"
Darko-Općenito mrzim ljude koji nemaju mišljenje o ničemu..takvi ljudi ili su glumci ili glupi..
Giba-peder..
Mika-pogledaj pod Giba..
Rade-Kad udjem u kuću ošišat ću Luču, a Brandžu zaklat jer mi nije nahranio decu..Ušo u kuću Lučo mu kum, a Brandža legenda i svi su legende i njegova deca i sve vas volujem punoooo i vi ste mene spasili...Nije ti za zamjerit takodjer jer imaš možda osnovnu školu...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2015 19:38 

Rossi je napisao:
Opis likova iz BB kuće
Barbara-Drolja(u životu ima manje minuta radnog staža nego Minea gaža,a utrošeno na operacije 7000 eura..ljetovanja u luksuznim apartmanima i hotelima po 2-3 mjeseca takodjer prisutna)
Stefani-Drolja ..Nije se karala samo sa onim koji nije pitao ili je nije napio..
Zorica-Trolično govno(Nema veze što mi je Lučo rekao da sam drolja i da poliram držke frajerima..mogu s njim pričat i čak pljuvat druge ako se radi o Mirjani npr..)
Mirjana-Drolja sa simptomima neuračunljivosti(Razlika izmedju ove spodobe i spodobe zvane Barbara je u tome što spodoba br.2 Mirjana ne naplačuje sex nego volontira)
Tina-niti smrdi niti miriše..ali ima simptome drolje ..
Ivona-Na oko fina curica,nevinog izraza lica..Imam momka ali dopustit ću debelom brandži i goranu da me pipaju i maze i ljube iza uheka jer mi baš prija i imponuje..Da sam ti dečko ne bi ti bio dečko...
Teta Rada-nije joj za zamjerit..sa 3 razredna osnovne škole..dobro je što je znala slikovnicu pročitat Gibi i Miki dok su bili mali..
Alfa mužjaki u BB kući
Ervin,Elvin,Elvir- čista pederčina što dokazuje i izjava njegovog prijatelja nakon prvog sexa u kuci "Ervin nije takja znam nekog drugog ervina"...znači vani je manji od makovog zrna jer realno sa pričom koju ima nemre zavest škodu fabiu u krivini..
Lučo-..Čovjek ima 16 lica..žali Bože 9 mjeseci kojih ga je mater nosila..
Brandžo-Žak Houdek najavljuje tužbu zbog kilaže..Inače ajmo reć ok momak...
Goran- najnormalniji iako ne izgleda normalno i ima pogled psihopata ali u ovakvom okruženju..spada pod "normalne"
Darko-Općenito mrzim ljude koji nemaju mišljenje o ničemu..takvi ljudi ili su glumci ili glupi..
Giba-peder..
Mika-pogledaj pod Giba..
Rade-Kad udjem u kuću ošišat ću Luču, a Brandžu zaklat jer mi nije nahranio decu..Ušo u kuću Lučo mu kum, a Brandža legenda i svi su legende i njegova deca i sve vas volujem punoooo i vi ste mene spasili...Nije ti za zamjerit takodjer jer imaš možda osnovnu školu...

nemre zavest škodu fabiu u krivini.. :rotfl: :rotfl:

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

[ 1096 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 110  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: