Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 stu 2019 17:06. Sada je: 14 stu 2019 17:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Bullyng experiment
PostPostano: 24 ruj 2014 17:32 

Naletio sam sad na youtubeu na jedan video koji sam bas htio podjelit, pa da ga podijelim i sa vama..

Pošto je na forumu uglavnom malo starija ekipa vjerujem da više ne viđate ovakve situacije često al u prošlosti sigurno jeste. I ja duboko u sebi vjerujem da to u vaše vrijeme nije bilo ovak. Uglavnom događa se sve češće i češće, i nije to amerika, svuda je ista priča... Ovo je stvarno jadno, kad ljudi trebaju gledat svoja posla uvijek imaju nešto za dobacit i pravit se pametni, al kad treba pomoć nekom onda su ko casper odjednom. Našli smo se dosta puta u sličnim situacijama pošto izlazim na svakakva mjesta, i primjetio sam istu stvar koju sam sad i na videu primjetio a to je da u većini slučajeva cure prve uskaču u pomoć. I to je baš jadno. Jadno je da u današnje vrijeme cure imaju više muda od muških i prve ulaze u konflikte dok večina dečki stoji sastrane. Odjava..

Povratak na vrh

Naslov: Re: Bullyng experiment
PostPostano: 24 ruj 2014 17:43 

jednu stvar sam primjetio, a to je da su svi ovi ili velika vecina ovih sto su se makli, sto nisu htjeli uci u konflikt neki kosooki(meni su svi isti pa...)
mozda je to do njih i mozda da su snimili ovaj video s crncima ili bijelcima, mozda bi bilo vise onih sto bi uletili pomoci.
a s druge strane, mozda ih je i bilo ali su prikazali samo one sto nisu pomogli da bi dokazali poantu cijelog ovog videa( jer inace video nema smisla sto ne?)

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 24 ruj 2014 17:47 

Generalno video je loše napravljen, i iz aviona je vidljivo da je rječ o takozvanom "pranku" i vrlo je moguće da je javnost već malo oguglala na prankove svih vrsta, osim onih koji se tiču njih samih.
Odgoj počinje unutar doma, ako smo mi loš primjer djeca će to vidjeti od nas. U moje vrijeme se to riješavalo jedan na jedan, a sada jedan na njih 10 s palicama :D

Povratak na vrh

PostPostano: 25 ruj 2014 00:10 
Administrator

Bilo je toga i prije, makar vjerujem puno manje nego danas. Recimo prije si se umijesao i dosao je drug milicajac. Pitao sto se dogodilo, natamburao nasilnika i gurnuo ga u ficu. Onda bi se okrenuo i rekao ti ˝Hvala druze˝

Danas ce doci gospodin policajac i napisati prijavu njemu ali i tebi. Na sudu se neces moci obraniti nego ces platiti soma kuna za remecenje javnog reda i mira. Da ne velim da svaka susha danas ima utoku za pojasom .. pa se ti mijesaj.

Ono sto smo htjeli to i imamo. Tako nam i treba.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 ruj 2014 01:16 

Dok sam ja išao u školu držao sam se jednog principa, nikada ne dopusti da te netko jebe u zdrav mozak i nikada ne započinji fight prvi.
I tako nešto želim i da moja djeca budu, da se znaju borit za sebe kada treba i da ne zajebavaju druge.

Ono što sam vidio da roditelji rade, je da staju u obranu svoje djece i kada to ovi ne zaslužuju i kada je "očitogledno" da su im djeca zabrljala.
Neki to zovu istinskom ljubavi prema svojoj djeci, ja to zovem bullshit. Jer to ustvari i jeste.

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: