Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 26 svi 2019 02:16. Sada je: 26 svi 2019 02:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 18 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Čari pare i ovog foruma...
PostPostano: 09 tra 2014 10:26 

Navukla sam se na paru… a zadnjih par tjedana primjecujem da sam se navukla i na ovaj forum.
Hm, parenje je vise nego sto je cigareta ikad bila, jer odluku o prelasku na paru donijela sam zrelo i svjesno… i ta je odluka sada dio mene i mog zivota i kao takva mi je vazna.
Nisam usamljena u zivotu, nije mi ni dosadno, nisam euforicna kao da sam otkrila novu religiju… pa opet. :mrgreen: Prije 80 dana nisam znala ni da postojite, a zadnjih par dana ujutro dodjem na posao i prva stranica koju spontano otvaram je ova… navecer, zadnja stranica koju zatvaram je ova.
Necu reci da je cudno, ali navelo me na razmisljanje… :kuc:
Ok, ispocetka sam se logirala jer su mi trebale informacije… no, sad se logiram jer mi je zabavno i fora. Mozda mi je ovdje dobro jer forum odise odredjenom vrstom otvorenosti koja mi pase. A mozda sam jednostavno ovisnicki tip licnosti. :D
Ne znam, no vidim da nisam jedina kojoj se to dogadja… jer vas dosta ima ovdje… i ujutro i navecer. :)
Eto, zivio forum. :plus:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Čari pare i ovog foruma...
PostPostano: 09 tra 2014 10:40 

:) :) :D

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 09 tra 2014 10:47 

Ja sam isto došao vamo samo zbog par informacija, pa sam onda skužio da sam svaki dan bar sat vremena na forumu i onda na kraju sam instalirao i tapatalk koji nikad prije nisam koristio tako da mogu bit na forumu i kad sam na poslu :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 10:50 

i tako već više od tri godinice :mrgreen:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 11:01 
Administrator

Danijela je napisao:
Nisam usamljena u zivotu,

Jesi. Svi smo mi usamljeni. Svi smo okruzeni ljudima ali smo ipak usamljeni. Jos ratnih godina sam primjetio da u drustvu svi pricaju istovremeno a nitko nikog ne slusa. Danas je to gore nego onda. Vampiri su oko nas koji ne sisu krv nego iscpljuju nasu energiju. Mozes se maknuti od njih i biti usamljena ili im prici i opet biti usamljena. A covjek je drustveno bice i ako ne nadje pravo prilagodit ce se krivom. Ako covjek i nadje pravo drustvo treba mu malo vremena da se prilagodi. Jer krivo drustvo je i nas iskrivilo. I u tome je car pravog drustva - da nas cini boljim ljudima. I da zbog njih imamo zelju biti bolji ljudi.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 11:11 

:rotfl:

dragi Lastane dali sam normalan ?

:lol:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 11:40 

Nisi :grin:
A nisam ni ja... još da danas prođe listić pa se možda približim normali...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 12:03 

Meni se sviđa cinjenica da mi je ovo drugi forum na kojem sam aktivan......prvi je bio vezan uz bolest koja je moj sastavni dio života, stoga mi je postao nekako naporan.....problemi, problemi i samo problemi, rekoh sebi makni se.
Nakon Brze odluke prelaska na paru shvatio sam da sam krenuo po sljepoj ulici, tako listajuci bespuce interneta slucajno sam naletil na vaperclub koji mi je omogucio kretanje u oba smjera a ne u sljepu ulicu.
Ovaj forum me osvojio sa jednom cinjenicom.....skupio je ljude razlicitih profila, nacionalne i vijerske pripadnosti, intelektualce, obrazovane, manje obrazovane, hendikepirane, sretne, nesretne.....apsolutno svih staleža.....A u jednom trenutku kad se nalazimo online svi smo si jednaki.
Dali bu mo se viđali, dali bu mo se družili privatno....sve je to manje bitno...ovdje se svi slažemo...i zato ovaj naš mali kutak ima dušu koju cinimo svi mi zajedno.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 12:08 
Moderator

Uzeo mi riječ iz tipkovnice. :dobar:

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2014 13:49 

Mislio sam pisat nekakav post u tamo svojoj temi povodom godine dana na pari....sad vidim da ne treba, da je tu sve uglavnom što mi se vrtilo po glavi, pa eto, Danijela hvala ti i potpisujem svaku rič. :plus:
Kinta, tvoja svaka ko šlag na tortu na kraju. Ko budali šamar, ko amer i rus, ko hibiskus..... :lol: :lol: :brav: :hug: :hug:

Povratak na vrh

[ 18 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: