Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 svi 2019 14:06. Sada je: 23 svi 2019 14:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: T-com gamad
PostPostano: 15 sij 2014 14:10 

sopta12345 je napisao:
Fosna je napisao:
Zbog cijene otišo sa T-com-a na B-net i nisam požalio.
Sve radi super, a prošireni program te flat net i telefon ukupno 290kn.
Ja zadovoljan
Na net su sada spojena 3 korisnika (4 komp-a) i opet radi lijepo i brzo :sanja:

Potpisujem
Kod mene je isto 3d paket i ja super zadovoljan.
Dosta su poboljšali kvalitetu otkad ih je VIP preuzea a i brzina interneta stalno raste.
A koristim ih mislim 5tu godinu

Isto ovako, identično

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 14:59 

Tipično pretjerivanje...
Alternativa ne postoji jer nitko neće vući žice ili optiku za 4 milje stanovnika od kojih tek milja živi u urbanom području. Nismo Poljska sa 60 miliona stanovnika pa da netko razvlači svoje kablove...

Tamo neki Amis će pokriti 2 kvarta u regionalnim centrima i onda se kurčiti o alternativi... ili Optima ili netko treći.

Zato i je prodaja hrv. telekoma bila svinjarija bez premca.

Na staroj adresi sam bio prezadovoljan tcom-om, a na novoj već treću godinu čekam da mi dovuku bakrenu paricu ... jer nisam u njihovom petogodišnjem planu... usput se snalazim... nakon 2.5 godine s homeboxom nedavno sam uzeo stick za mobilni internet i skupa s noćnom opcijom me izađe 180kn. Gigabajt skinem za 8 minuta, flat od 00-08, 17 GB u paketu, fiksni telefon mi ni ne treba. Ak neće dovlačiti optiku do kuće, ne moraju ni kopati...

Jedino kad vlada iznajmi optiku javnih poduzeća možda se nešto promijeni... čudi me da HEP i HŽ po tom pitanju ništa ne rade.

S obzirom da Germani nisu uložili ništa u razvoj mreže, kapaciteti su na rubu i pucaju lagano ..

Tu je i glupa Agencija za pranje mozga koja je prije 3 godine spriječila značajno ulaganje t-coma u optiku, pod izlikom da alternativa još ne zauzima 25% tržišta (nikad ni neće), pa je Mudrinić isplatio dividendu. Tempom kojim sad idu za 20 godina možda pokriju Metropolu...

I cijene neće padati.

Sjećam se da su mi zadnji računi za flat bili po 120kn jer sam nakon isteka ugovora potpisao novi na 2 godine uz 60kn popusta na flat... nisam siguran da još imaju tu akciju ali treba provjeriti...

Čini mi se da je Iskon preko t-com infrastrukture sad najpovoljniji jer ne naplaćuju 60kn extra za telefon i u startu daju 10Mbps vezu. Dakle nekih 180 kn telefon i flat uz veću brzinu.

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 15:12 
Administrator

Corto_1973 je napisao:
Jedino kad vlada iznajmi optiku javnih poduzeća možda se nešto promijeni... čudi me da HEP i HŽ po tom pitanju ništa ne rade.

Mislis da smiju? Tko posjeduje Hrvatsku i tko odredjuje sto ce Hrvatska Vlada napraviti?
Nista sto ugrozava T-Com, ZG banku, PBZ, OTP, Generali, Konzum ... se ne smije napraviti.
Budimo realni, Hrvatska je plishana igracka u njihovim rukama. I izvadit ce joj baterije kad god pozele.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 15:32 

Ahhh T-scum. Prvo su me 7 dana natezali u centrali pri prekapčanju sa njih na Amis, nije mi radilo ništa. Onda nakon jedno mjesec dana na Amisu se ukilavila veza, jedva se vuče, tv bez signala, dođu iz Amisa, mjere i čude se kako sam u potpunom prekidu a imam nešto neta. Otvori tip razvodnu u hodniku kaže mjenjali su vam paricu do centrale, evo kit oko kabela je još svjež. Pa kako s novom paricom tako loše? Odšarafi on kutiju kad ono rascvjetaju se kablovi okolo ko jež! Imao sam signala nešto na indukciju u prerezanoj žici. Kaže on majstor je malo zarezao više dok su obrzivali kabel... I onda opet zovu oni njih ,navlači kabel .... Za sada radi, ali opet nešto sporije nego na staroj parici?
T-com
Ma to samo u njih ima

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: