Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 26 svi 2019 02:18. Sada je: 26 svi 2019 02:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: T-com gamad
PostPostano: 15 sij 2014 11:48 

evo citao par puta već temu o iskonu, pa da i ja o svom provajderu napisem par rijeci, jer se par dana borim sada s njima

osuđen na t-com bogu iza nogu

uzeo max3 bussiness flat prošli mjesec, poslovni korinik, do tada imao neki poslovni paket, ali flat na sebe privatno jer je jeftinije 80kn naspram 120+pdv za poslovne

stigne 20.12. reciever, prikopčam, radi,sve 5, spajam se sa podacima (poslovni korisnik) i zovem ih da mi ugase ovaj privatni račun, netreba mi više,riješeno!

bezveze odem na user.t-com.hr kad ono tamo stoji još uvijek start paket 1GB!!! WTF!?!?
brzo ubi Riddicka na torrentu, zovi, jebi im sve....a znate, rok uključenja je 24 sata....ok, cupkam, nikad koristio takav paket, nervozan, kad će više, bojim se surfat, 200MB otišlo u vjetar, ni neznam što su megabajti....popodne nešto prije 6 vidim promijenjeno u flat,weeeee...ajmo reset,disconnect,da nebi bilo nismo znali....DERI!!

kad ono dodje jučer račun malo masniji nego inače, sveukupno cca 480kn sa pdv-om....hmmm...a dvije trećine mjeseca sam bio bez maxtv-a,stara tarifa, a ni tada nisam imao preko 400kn račun

gledam gruntam, mjesec je trećina max3 a ostatak stara tarifa, naknada ova ona...kad odjednom stavka- Promet....6GB...98kn (naravno +pdv)....opet gruntam, kakav promet jebeni, pa imam uračunat flat u paketu, lijepo stoji i u stavki...

zovem, ono wtf, mozete objasnit koji to promet, kaže baba da je to promet PRIJE uključenja flata....
pa nemoguće jer NISAM koristio taj username prije aktivcije paketa....muk, tišina, ništ joj jasno, ja sad step by step sve objasnim kako i zašto....
znate, vama je aktiviran paket 21.12.

ja sad već lud, kako,kad sam lijepo vidio na korisnickim stranicama d aje AKTIVIRAN 20.12. oko 17:45
ne nije,21.10.
tu sam stao na loptu-spoji me s nekim s kim mogu razgovarat
a znate, ja vam jedino mogu napisat prituzbu
neću,daj mi nekog da razgovaram,samo da nisi ti

prespaja na nekog drugog, lik se javlja, kolegica objasnila, bla bla bla, napravila već prituzbu, on nemože ništa, to nije njegovo područje bla bla bla

iz bijesa pitam-dobro a kako je moguće da meni pokaže 20.12. na jebeni petak da mi je nešto aktivno, a vama stoji da je aktivirano tek 21.12?!?!?!?

hmm,dajte da ja to malo bolje pogledam....klik klik po tipkovnici....hmmm,tako je, aktiviran vam je račun 20.12. u 17:40!!!!!

čekam sljedeći račun koji bi trebao biti umanjem za jebenih 98kn+pdv

čekam ih danas iz nocne, rekli danas doć, spavao nisam, da im jebem sve jer nemam brzinu otkako imam maxtv, bilo pa nema, pa bilo pa nema...

jutros mi streperi ruter (prčkaju na centrali nesto valjda) i bam-Vaš korisnički je trajno isključen!!
Sjedio na telefonu ravno pola sata (štopal) dok se dobar čovjek nije javio i u tom trenu skužim u čem je stvar, govno se restiralo i automatski povuklo podatke od starog ugašenog računa, koji sam koristio do prije mjesec dana....i evo, spojim se,sve 5, resetiral bil i ruter u jednom trenu, evo sad nema maxtv-a

Jad i bijeda...ako ništa, znam da kad dođe tehničar da će mi napravit, jednom sam mu zaprijetio da ću ga objesit za muda i odonda rade sve relativno brzo...čak su mi pustili prije bili 5 Mbita pod izlikom gušenja signala

i evo klik na pošalji topic i neće, krepo net!!

zovem, opet cekaj, drz nedaj, osto zaglavljen user negdje izmedju, i evo nakon sat vremena, sad valjda sve radi...nisu još došli tekomovci za brzinu...barem imam net i telku

uvijek tako, jebem se s njima mjesec dana pa godinu dana mir, pa opet...

Povratak na vrh

Naslov: Re: T-com gamad
PostPostano: 15 sij 2014 12:08 
Moderator

To ti je tako dok se sve ne uštima ja sam se s njima mjesecima klao , ali barem imaju dosta dobru i brzu podršku na terenu što za druge se nebi moglo reći koliko čujem.
Strpljenja sve će to doći na svoje.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 12:28 

ja nisam nikad imal problema s njima.....
je da su odvratno preskupi al jebga...... nema nikog od kongurencije tu na brdu.
u b-netu vele da trebamo skupit 100 potpisa u susjedstvu da bi se oni udostojili doc
mater im ucjenjivacku...... sad ih necu ni ak dodu.....

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 15 sij 2014 12:43 

Evo lik dolje na stupu pika kontakte...doso i cudi se kak uopce maxtv radi,a meni se nijednom slika nije smrznula u ovih mjesec dana

Ma bilo je to sve ok,zadovoljan,al moras bit jako upucen inace te sjebu na svakom koraku...

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 12:44 

Ja sam s njima vodija rat 4 miseca za prič na Optimu nikako da me puste nakon svih mogučih razloga zbog čega ne mogu kod drugog operatera došli su do zaključka da im dugujem 340 kn faksom šaljem sve račune u centralu Split ništa pa u Zagreb ništa e onda san puka na živce zva službu za korisnike da mi spoju nekog odgovornog i dobijem nekog šefa sve mu objasnim on kaže riješičemo to ali treba čekati nakon dvadesetak dana zove naš vrli T-com da sam ja njima preplatija 109 kn jer sam ima isdn koji se plača unaprid da im dan račun gdje če mi uplatiti preplačeno moj odgovor je bija neka ženi tu 109 kn stavi u p........ nek me pustu ča ali da se razumimo ni Optima nije ništa bolja samo su jeftiniji,a za prijavu kvarova i eventualne popravke ajme majko oni nemaju pravo popravljat linije nego T-com možeš moslit koliko su brzi kad vide da nisi njihov korisnik

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 12:51 
Administrator

Ja sam imao zanimljiv prelazak s T-coma na drugog operatera.
Nisu mi dali prelazak jer nisam platio racun makar mu jos nije bio rok. OK platim.
Za 7 dana obavijest da sam duzan jos 6 dana. Platim.
Za 6 dana obavijest da sam duzan jos 5 dana. Platim.
Za 5 dana ...

Uglavnom izjebali su mi zivce do daske.
Sad sam u fazi prelaska na treceg operatera, bas me zanima ...

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 13:27 

Promjenio u 5 godina tri operatora,
HT->Optima->Iskon (T-Com je vlasnik Iskona)
Ne da mi se više mijenjati operatore.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 13:35 

Zbog cijene otišo sa T-com-a na B-net i nisam požalio.
Sve radi super, a prošireni program te flat net i telefon ukupno 290kn.
Ja zadovoljan
Na net su sada spojena 3 korisnika (4 komp-a) i opet radi lijepo i brzo :sanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 13:50 

fosna di si ti a di sam ja?

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2014 14:07 
Veliki Cezar splitske podružnice

Fosna je napisao:
Zbog cijene otišo sa T-com-a na B-net i nisam požalio.
Sve radi super, a prošireni program te flat net i telefon ukupno 290kn.
Ja zadovoljan
Na net su sada spojena 3 korisnika (4 komp-a) i opet radi lijepo i brzo :sanja:

Potpisujem
Kod mene je isto 3d paket i ja super zadovoljan.
Dosta su poboljšali kvalitetu otkad ih je VIP preuzea a i brzina interneta stalno raste.
A koristim ih mislim 5tu godinu

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: