Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 svi 2022 10:11. Sada je: 17 svi 2022 10:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: NIBIRU !!!
PostPostano: 18 ožu 2012 00:36 
Administrator

Lis je napisao:
To je razlog sto je prije bilo opasno slikati sunce jer bi : progorio zaslon i trajno ostetio fotoaparat. Naime mnogi aparati imaju osjetljive zaslone i dok ti fokusiras sunce ima vremena progoriti i unistitit cameru.Verojatno je vrijeme expozicije prekratko da bi i film bio progoren , ali ako je zaslon unistene steta je vec napravljena

Klasicnom foticu se nece nista dogoditi, isprobano vise puta. A na crno bijelom filmu nastaje inverzija, zbog prejake svijetlosti sunce postaje crno a okolina svijetla. Mozda je bas zato crno bijeli film dobitna kombinacija za slikanje ovakve pojave. Treba probat.

Naravne ne s digitalnim, on bi krepal.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2012 00:45 

Kinta je napisao:
Lis je napisao:
@Kinta..... jebemu :joj:

To je datum kad su o tome pisali na forumu.

Neka je, evo skinuo sam i polozaj 20.3.2012

slika

A izmedju zemlje i sunca ju nikad nece moci uloviti, jer ne prolazi tuda.

Kak ju je sad odjednom nemoguce ulovit?
Pa yubito je pun upravo takvih slika. A i tvoj zadnji link na video je sa takvim slikama. :)

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2012 00:48 
Administrator

Lis je napisao:

Kak ju je sad odjednom nemoguce ulovit?
Pa yubito je pun upravo takvih slika. A i tvoj zadnji link na video je sa takvim slikama. :)

I would say that enough cameras are pointing to the area between Sun and Earth, which covers the place where PX is to be found

Tu si rekao, tu ga nece naci.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2012 11:40 

Kinta, sve slike koje su u filmitju koji si zadnji metnul prikazuju crnu tocku ispred sunca. A to znaci da se nibiru nalazi izmedju zemlje i sunca.
Da bi malo kasnije napisal kak nema smisla gledat u smjeru sunca jer se nibiru tam nebude nalazil.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2012 12:03 
Administrator

Lis je napisao:
Kinta, sve slike koje su u filmitju koji si zadnji metnul prikazuju crnu tocku ispred sunca. A to znaci da se nibiru nalazi izmedju zemlje i sunca.
Da bi malo kasnije napisal kak nema smisla gledat u smjeru sunca jer se nibiru tam nebude nalazil.

Zadnji filmic koji sam metnul je ˝Jesen stize dunjo moja˝
:rotfl:

Ne znam bum pogledal.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2012 12:15 
Administrator

Ma te su slike za kurac.
Snimane su 2004 - 2008. Ako se nesto trebalo snimiti to je trebalo biti krajem prosle jeseni.
Nibiru je smedji patuljak (ko Drazenov) i nemoze se tako lako vidjeti. Mislim pri tom na nase amaterske mogucnosti.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 ožu 2012 16:19 

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 26 ožu 2012 09:40 
Administrator

NAJVEĆA japanska energetska tvrtka "Tokio Electric Power" ugasila je svoje reaktore. Nakon ovog gašenja koje se, prema izjavama glasnogovornika tvrtke, dogodilo zbog obavezne tehničke provjere, u Japanu je ostao aktivan samo jedan od postojećih 54 nuklearna reaktora, javlja BBC.

Zatvoren je šesti energetski blok najveće atomske centrale na svijetu Kashiwazaki-Kariwa, koja električnom energijom snabdijeva cijeli središnji dio Japana, uključujući i Tokio.

U Japanu trenutno radi samo jedan nuklearni reaktor koji će također početkom svibnja biti zatvoren zbog planske provjere. Japan ima ukupno 54 nuklearna reaktora, a nakon havarije u centrali Fukushima prije godinu dana, većina centrala bila je zatvorena radi provjera i nikada nisu ponovno otvorene.

Iako gašenje nuklearnih reaktora koji nisu potpuno sigurni može biti dobra vijest, u Japanu ovakvi potezi označavaju velik gospodarski rizik, budući da je isključivanje centrala uzrokovalo opterećenje nacionalnog energetskog sustava zemlje i povećalo potrebe Tokija za gorivom za termoelektrane.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 ožu 2012 09:56 
Administrator

VENERA, Jupiter i Mjesec će večeras oko 19.30 sati na nebu prirediti pravi nebeski spektakl. Posljednjih tjedan dana ta dva planeta mogla su se golim okom vidjeti kako stoje u uspravnoj liniji nad horizontom, a večeras će im se u toj nebeskoj liniji pridružiti i Mjesec.

Astronomi tvrde da nije riječ o nikakvoj neobičnoj pojavi, ali kako se svakako radi o vrlo lijepom i posebnom prizoru koji ipak nije moguće vidjeti baš svaki dan.

Prije nešto više od tjedan dana počela je konjunkcija planeta, koja je svim zaljubljenicima u astrologiju omogućila da čak i golim okom promatra Veneru i Jupiter kako sjaje jedan pored drugoga. Danas taj "nebeski spektakl" doživljava svoj vrhunac, jer će se dvjema planetima pridružiti i Mjesec.

Ipak, spektakl neće dugo trajati jer će se već sutra Mjesec udaljiti od ovog društva. Dakle, ako se oko 19.30 sati nađete pod vedrim nebom, bacite pogled prema zvijezdama, možda vam se prizor i svidi.

Povratak na vrh

PostPostano: 01 tra 2012 12:04 
Administrator

Danas kraj Zemlje prolijeće asteroid veličine jumbo jeta

Asteroid 2012 EG5 širok je oko 50 metara i u 9 sati i 32 minute po GMT-u proći će na oko 230 tisuća kilometara od Zemlje

Asteroid veličine putničkog zrakoplova u nedjelju 1. travnja proletjet će blizu Zemlje no nema nikakve mogućnosti da udari u Zemlju, priopćila je u subotu američka svemirska agencija NASA, javlja Hina.

Asteroid 2012 EG5 će u prolasku oko 9 sati i 32 minute po GMT-u biti bliže Mjesecu nego Zemlji. Svemirska stijena je široka nešto manje od 50 metara, po podacima NASA-e.

"Asteroid 2012 EG5 će 1. travnja bez opasnosti proći pored Zemlje", rekli su u izjavi na Twitteru znanstvenici iz NASA-inog programa za praćenje asteroida.

Iako asteroid prolazi 1. travnja nije riječ o šali, a Zemlji će se na najbližoj točci približiti na oko 230.000 kilometara, što je tek nešto od manje od polovice razdaljine između Zemlje i orbite Mjeseca.

Asteroid 2012 EG5 je treći razmjerno mali asteoroid koji će proletjeti pored Zemlje u sedam dana. Dva manja asteroida prošla su pored Zemlje 26. ožujka.

Povratak na vrh

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: