Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 04 pro 2022 00:09. Sada je: 04 pro 2022 00:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: NIBIRU !!!
PostPostano: 29 tra 2012 08:38 

Naprotiv, stvar je bas u benzinu i struji.
Kompletan nas nacin zivota temelji se na te dvije stvari. I nestankom istih, nestaje sve.
Horde gladnih ljudi ce se pobit zbog komadica kruha ili malo vode, a bojim se da ce bit nemoguce obranit kucu od takve ekipe. Ne na duzi rok.
Sjeme ce ti bit od malo koristi, jer nemas sa cime izorat zemlju, posijat itd. a i vremenski rok da to eventualno sazrije je preveliki. Prije ces pojest zalihe, nego se stvore nove.
Ljudi koji zive po đunglama, otocima, i planinama imaju uhodan sistem konstantnog stvaranja hrane bez nafte i struje. Kod njih nece doci do prekida stvaranja kao kod nas.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 09:10 
Administrator

Lis je napisao:
Naprotiv, stvar je bas u benzinu i struji.
Kompletan nas nacin zivota temelji se na te dvije stvari. I nestankom istih, nestaje sve.
Horde gladnih ljudi ce se pobit zbog komadica kruha ili malo vode, a bojim se da ce bit nemoguce obranit kucu od takve ekipe. Ne na duzi rok.
Sjeme ce ti bit od malo koristi, jer nemas sa cime izorat zemlju, posijat itd. a i vremenski rok da to eventualno sazrije je preveliki. Prije ces pojest zalihe, nego se stvore nove.
Ljudi koji zive po đunglama, otocima, i planinama imaju uhodan sistem konstantnog stvaranja hrane bez nafte i struje. Kod njih nece doci do prekida stvaranja kao kod nas.

Nema benzina, nema struje. Uhvati vjevericu, zapali vatru, okreni ju na raznju i nahrani familiju za dva iduca dana.
Svi smo mi naucili razbacivati se hranom - nema toga vise.
Nema traktora, nema pluga.
Ral zemlje je dovoljna za prehraniti obitelj, a za ral zemlje je dovoljna stihaca i motika. Imas pisanog cajta za prekopat 70x70 metara. Prvi plodovi dolaze za 14 dana, za dva mjeseca vec imas pravu gozbu.
U prezivljavanju nema komfora.
Jedini komfor i zabava je sex. OK mozda ostavim zenu na zivotu jos neko vrijeme ako ne nabavim kozu.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 10:06 

Pod uvjetom da ti po noci ne doluta nekakava ekipa i sve pobere.
Cijelu teoriju temeljis na sadasnjem nacinu zivota. A to ne drzi vodu.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 10:19 
Administrator

Lis je napisao:
Pod uvjetom da ti po noci ne doluta nekakava ekipa i sve pobere.
Cijelu teoriju temeljis na sadasnjem nacinu zivota. A to ne drzi vodu.

Nece ici. Teorija prezivljavanja na benzinu i struji se temelji na sadasnjem nacinu zivota. A to je vrlo kratkog vijeka.
Makar mi mozemo teoretizirati do besvjesti kad ni teoretski ne znamo sto nas ceka. Neka se tri godine ne pojavi sunce, usljed kakvih oblaka prasine ili bilo cega, svi skupa se mozemo frigat. Ako se spoje dvije zime, u lancanoj reakciji koja slijedi eto nas u novom ledenom dobu koje je predvidjeno tek za 25 000 godina.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 16:49 

Ovdje je Lis u pravu puno više nego većina nas misli. Moderan čovjek je ovisan o benzinu i struji. Misliš da neki ratar u Americi zna štijati? Ili upregnuti konje i poorati zemlju? Zna vražju mater... A i naši nisu daleko. Bitku za preživljavanje bi dobio onaj tko bi omogućio prehranjivanje svoje obitelji uz stalnu opasnost da ga horde gladnih lezilebovića poput zombija skrate za glavu.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 18:37 
Administrator

Corto_1973 je napisao:
Ovdje je Lis u pravu puno više nego većina nas misli. Moderan čovjek je ovisan o benzinu i struji. Misliš da neki ratar u Americi zna štijati? Ili upregnuti konje i poorati zemlju? Zna vražju mater... A i naši nisu daleko.

E sad necemo pretjerivati, americani imaju jos uvijek natjecanja u oranju s konjima. A ako bi slucajno i zapeli tu su Amishi koji ce im priskociti u pomoc.
Kod nas jos ima zivih ljudi koji su orali s konjima pa mogu prenjeti znanje ako vec sami ne mogu orati.
A druga je stvar sto konja ... nema. Bar na 4 noge.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 22:10 

Ma je li to svemirski brod kraj našeg Sunca?

Ili je NASA-in objektiv zadobio oštećenja od kozmičke prašine, ili oko Sunca kruži izvanzemaljska letjelica. U ovoj dilemi posljednjih dana su svi oni koji pregledavaju svaki od nekoliko desetaka tisuća piksela NASA-inih fotografija i snimaka razno-raznih svemirskih 'prizora za pamćenje'.

Naime, snimajući Sunce, NASA-in Solarni i heliosferični opservatorij (SOHO) uhvatio je i nešto zanimljivo u donjem lijevom kutu kadra. To bi, prema analitičarima takvih snimki, mogao biti metalni, pregibni svemirski brod, koji na sebi iz gigantsku ekstenziju oblika neke vrste zglobnog držača.

I tako, počela su nagađanja: Tko to dolazi iz dalekog ili bliskog svemira kako bi crpio energiju iz našeg Sunca? Imaju li dobre namjere? Znaju li za nas? Hoće li nas pojesti? Je li to jedan od tajnih projekata DARPA-e ili 'Svjetske vlade'?

Prema Nathanu Richu, sistemskom inženjeru na američkom Navalnom istraživačkom laboratoriju, pri Odjelu za solarnu fiziku, svemirski brod je skup tragova koje su za sobom ostavile kozmičke zrake, nabijene čestice koje prebivaju u svemiru, a koje su 'prozujale' pored senzora orbitalnog opservatorija.

... Ili je to ta 'famozna' Svjetska vlada? Prosudite sami:

Izvor: www.dnevno.hr

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 22:22 
Administrator

Ja bum popizdil :rotfl:
Serafi za drvo
:rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 svi 2012 19:11 

Evo što bi se dogodilo ako bi nestalo hrane: U Splitu se tukli za porciju graha.
http://www.jutarnji.hr/www.jutarnji.hr/1025312

Ovu sliku sam izdvojio posebno.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 01 svi 2012 20:07 
Administrator

Phil je napisao:
Ovu sliku sam izdvojio posebno.

A lepo sam rekel Sanji da uzme sendvice kad ide na Jarun.
:joj:

Povratak na vrh

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: