Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 svi 2022 10:19. Sada je: 17 svi 2022 10:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: NIBIRU !!!
PostPostano: 09 tra 2012 12:24 
Administrator

Postoji li zaista planet Nibiru i što to snimaju kamere na Antarkici?

Sve više izvješća o čudnim pojavama na Antarktici svakodnevno golicaju maštu kako teoretičara zavjera, tako i znanstvenika koji mudro šute i pokušavaju biti što neodređeniji o zbivanjima na najjužnijem kontinentu.

Nakon što su Rusi navodno uspjeli doći do podzemnog spremnika vode koja je netaknuta tisućljećima, kako kažu zbog istraživanja o životu na Zemlji u davnoj prošlosti, sve više ljudi prati web kamere postavljene na Antarktici.

Snimke koje su napravljene na zaslonima računala jasno ukazuju na čudne pojave na nebu, a teorija da Nibiru ipak postoji i da je sve bliže Zemlji, u svom redovnom ciklusu od 3600 godina sve više prelazi na ovu stranu ogledala.

Pogledajte nekoliko snimki koje je, najblaže rečeno, teško objasniti ...

Nibiru je u fokus javnosti doveo Zecharia Sitchin svojim knjigama temeljenim na proučavanju starih Sumerana, a trebao bi se kretati u izduženoj eliptičnoj putanji iza Neptuna, s prolaskom kraj Zemlje svakih 3600 godina. Upravo u tim razmacima na Zemlji je dolazilo do drastičnih promjena, kako je Sitchin dokazivao u svojim knjigama.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2012 12:41 

Spooky or wow!? Nadam se da je ovo drugo :hmm:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 tra 2012 22:12 

TBF- Smak svita

http://www.youtube.com/watch?v=z4B7XvjCvbU

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2012 14:22 
Administrator

Kinta je napisao:
aaaaaa napokon sam nasao zasto nas smak svijeta ceka 21.12. ove godine.

Veli da su Maje vjerovale da vrijeme ne protice linearno nego cirkularno. I mi smo sada na kraju cetvrtog razdoblja. Do sada je bozanstvo stvorilo i unistilo tri razdoblja. Svako od tih razdoblja predstavlja jedan ˝okret˝ naseg Nibiru. A Nibiru upravo zavrsava cetvrtu svoju ˝godinu˝.

E jesam pametan haaaa. :kuc:

Jos ak mi to pomogne docekat pocetak pete godine.
:joj:

Upravo je na History channelu ˝Otok Apokalipse˝.
O majanskom kalendaru, smaku svijeta ... i eksplicitno tvrde da postoje samo 4 perioda.
Peti ne postoji.
:bec:

Povratak na vrh

Naslov: Nad Kalifornijom i Nevadom eksplodirao komet!
PostPostano: 23 tra 2012 22:20 

Stanovnici Kalifornije i Nevade u nedjelju ujutro su začuli snažnu eksploziju i vidjeli jaku svjetlost, a najvjerojatnije su svjedočili eksploziji meteora, javljaju agencije.

Naime, jaka se eksplozija začula oko osam sati ujutro po lokalnom vremenu, nakon čega je velik broj građana u panici krenuo zvati policiju. Srećom, u eksploziji nije bilo žrtava, a nije nastala ni materijalna šteta.

Kako je objasnio Dan Ruby iz planetarijuma Fleischmann na Sveučilištu Nevada, riječ je o meteoru koji se pojavio iznad planine Sierra jugoistočno od Renoa.

"Bila sam vani i pješačila kad sam vidjela tu veliku bijelu kuglu kako hita preko neba. Potom je jednostavno nestala. Nakon 15 minuta čula sam prasak. Bilo je nevjerojatno. Mislila sam da sanjam", ispričala je Ellen Pillard iz Renoa.

Još je stanovnika za Reno Gazette ispričalo kako su pomislili da je riječ o potresu, a doznaju i da je eksplozija uključila alarme u nekim trgovačkim centrima. Navodno su i stanovnici Las Vegasa čuli jaki prasak.

Dok se mi zajebavamo sa attyjima, kartovima i slicno, novi Area51 je stigao... or... maybe... Nibiru influence???

Inače, oficijelno objašnjenje je da je meteor probio zvučni zid... Na što je moj odgovor - zašto u osmom mjesecu kad gledamo meteorsku kišu baš ni jedan ne probije zvučni zid?

Povratak na vrh

PostPostano: 23 tra 2012 23:44 
Administrator

Probio zvucni zid? :shock:
Ovako odokativno, meteor u atmosferi mora imati brzinu bar 5 puta vecu od zvuka.
Bit ce da i americani imaju novinare iz 24sata i net.hr-a.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 tra 2012 22:47 
Administrator

Ja ... pogledajte ovo:

http://soldoutaftercrisis.net/index4997.php?v=y

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 00:07 

Kinta je napisao:

I na kraju ja ne saznah kojih je to 37 namirnica. Odnosno saznat ću ali kad platim njegov osobni vodič "nakon katastrofe". Mislim da svatko tko je živio na ratom zahvačenom području može napraviti 3 puta bolji priručnik, a on svoj nek si zabije...

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 00:29 

Jbt. nikad kraja. Da bi na kraju videl da tip hoce pobrat lovu na racun lakovjerne raje.
Moja teorija je da ce 80% ljudi umrijet unutar prva 2 mjeseca nekakvog globalnog sranja. I tu ti ne moze pomoc nikakvih 37 stvari za prezivljavanje.
Po meni, vecinom ce prezivjet ljudi koji ne ovise o benzinu i struji.
A u tu skupinu mi ne spadamo

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2012 07:09 
Administrator

Lis je napisao:
Jbt. nikad kraja. Da bi na kraju videl da tip hoce pobrat lovu na racun lakovjerne raje.
Moja teorija je da ce 80% ljudi umrijet unutar prva 2 mjeseca nekakvog globalnog sranja. I tu ti ne moze pomoc nikakvih 37 stvari za prezivljavanje.
Po meni, vecinom ce prezivjet ljudi koji ne ovise o benzinu i struji.
A u tu skupinu mi ne spadamo

Nije stvar u benzinu i struji. U biti ajmo napravit neki popis:

-Voda
Treba nam izosan, kalijev permanganat i neki filter. Izosan je klor, kalijev permanganat se veze na organske tvari u vodi pa sve pada na dno, filter je obicna Brita. I to je dovoljno za pitku vodu ako nece biti zagadjena sa nekom jakom sranjem. A bit ce jer u slucaju katastrofe Krsko i jos 173 nuklearne elektrane u Europi u roku mjesec dana lete u zrak.

- Hrana
Vreca soli, vreca brasna, vreca secera, vreca graha, 100 vreca krumpira ... u biti zimnica kako se radila kad smo bili klinci. Svinjska mast i med za spremanje svjezeg mesa.
Borbeni komplet neGMO sjemena kojeg cemo trebati na proljece.
Jedna koza bi jako dobro dosla kao i obitelj kunica.
Koja kila vitamina.

- Energija
Drva i samo drva. I dimnjak na kuci.

- Kalasnjikov s 5 milijuna metaka, bacac plamena i druga sredstva za masovna unistenja.
Kad se razmili milijun gladnih zagrepcana treba obranit svoje vrece krumpira.

Eto to je u grubo sto nam treba. I jos samo maknut sto nam ne treba ... zenu prvo koja samo trosi a nikakve koristi od nje.

Povratak na vrh

[ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: