Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 srp 2019 18:47. Sada je: 20 srp 2019 18:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: stvaranje zajedništva na područjima ex SFRJ
PostPostano: 14 svi 2011 09:35 
Moderator

mali problem nastaje ak ne poznaš nikoga od tih 2 %. :finger:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 svi 2011 14:41 

Ja nisam jugonostalgičarka.Hvala lijepa,ne ponovilo se.Jest da ima i sada svega i svačega ali imam više nego prije i osjećam se slobodna ko ptica jer ne moram na svaki k.paziti da me neko ne čuje ili vidi.I riješili smo se onog soc.realističkog okoliša,bože kad se toga sjetim,beton,beton i beton...što ružnije to bolje :mrgreen:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 svi 2011 16:46 

A secate se JU standarda? Ono "po JUS-u" ! :P :P E to se proizvodilo da traje vise od tebe.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 svi 2011 18:12 
Moderator

sanja je napisao:
Ja nisam jugonostalgičarka.Hvala lijepa,ne ponovilo se.Jest da ima i sada svega i svačega ali imam više nego prije i osjećam se slobodna ko ptica jer ne moram na svaki k.paziti da me neko ne čuje ili vidi.I riješili smo se onog soc.realističkog okoliša,bože kad se toga sjetim,beton,beton i beton...što ružnije to bolje :mrgreen:

Jes, imaš više GODINA, a kaj se tiče betona, sad je problem, skup je, a prije nas baš bilo briga, tona sim, tona tam, nije upitno. :hi:

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2011 12:06 

Shaka Zuluf je napisao:
Da, a ovako subjektivno: mislim da je mojoj generaciji (77-79) najteže, jer smo taman omirisali i videli kako se živelo, pa upali u govna do guše.
Moj mlađi brat ima 27 godina i nije neki nostalgičar. Jbg, imao je 7 god kada je počeo rat i ne pamti ništa od te stare države, on od malih nogu živi u sistemu od danas do sutra...

Eh Shaka... ja sam 73, pa se jos sjećam... tamo, krajem 70-tih... idemo stara i ja u nabavku s 10 dinara - kruh, mlijeko, kila banana, kila narandzi, zvake, cokolada, slicice (oko 0.5 dinara, skupe su bile!!)... i ostane jos za kino i sladoled... kino bilo 2 dinara... 'bem ti zivot...
Ako mu to nije dosta, :shake:
Kinta, ali ono je imalo gušt!! Par-nepar vožnja, pa redovi za kavu i ulje... ovo danas je sve umjetno - to sam primjetio još dok sam izlazio - nema spontanosti, sve nešto na silu - moramo tamo, pa ovamo... ma jebe mi se, tu mi je dobro, pijem pivo, dečki prže r'n'r sve u 16 i nejdem nigdje :plus:
U stvari idem... na pivo, ionako nisam u stanju raditi više... 4 sata godišnjeg i Velebitsko... ndaaa... :hi:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2011 15:57 
Administrator

Corto_1973 je napisao:
Kinta, ali ono je imalo gušt!! Par-nepar vožnja, pa redovi za kavu i ulje... ovo danas je sve umjetno - to sam primjetio još dok sam izlazio - nema spontanosti, sve nešto na silu - moramo tamo, pa ovamo... ma jebe mi se, tu mi je dobro, pijem pivo, dečki prže r'n'r sve u 16 i nejdem nigdje :plus:

he he bem ti takav gusht.

Stvar je ipak u tome da su onda bili ljudi zadovoljniji i osjecali su se sigurno i osigurano. I u slucaju ako ih je zadesila kakva nedaca naslo se je rjesenje za normalan nastavak zivota. Dok si danas na cesti isti tren. Bile su zadovoljene osnovne zivotne potrebe kao krov nad glavom i posao. Svatko je imao pravo na svoju koru kruha. U odnosu na danas, onda kriminala gotovo da nije ni bilo i mogao si mirno nocu setati parkom ... ili grobljem. Radilo se ... ajde nesto vise nego se danas radi u javnim sluzbama. A o postenju ne treba govoriti.

Generalno puno vise smo izgubili nego dobili, makar se ˝onih˝ 200 obitelji nece sloziti.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2011 22:29 

Kinta je napisao:
Corto_1973 je napisao:

he he bem ti takav gusht.

Stvar je ipak u tome da su onda bili ljudi zadovoljniji i osjecali su se sigurno i osigurano. I u slucaju ako ih je zadesila kakva nedaca naslo se je rjesenje za normalan nastavak zivota. Dok si danas na cesti isti tren. Bile su zadovoljene osnovne zivotne potrebe kao krov nad glavom i posao. Svatko je imao pravo na svoju koru kruha. U odnosu na danas, onda kriminala gotovo da nije ni bilo i mogao si mirno nocu setati parkom ... ili grobljem. Radilo se ... ajde nesto vise nego se danas radi u javnim sluzbama. A o postenju ne treba govoriti.

Generalno puno vise smo izgubili nego dobili, makar se ˝onih˝ 200 obitelji nece sloziti.

nesto vise nego se danas radi
U kiti...al za kintu/dinare/ :jel:

Povratak na vrh

PostPostano: 22 lip 2011 09:12 
Moderator

slika

SRETAN VAM OVAJ DAN BORBE PROTIV NAM MRSKOG NEPRIJATELJA

pROŽIVITE GA SA KALAŠNJIKOVIM U RUCI I BIJELOM ZASTAVOM :fla:

Povratak na vrh

[ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Exabot [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: