Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 lip 2019 13:36. Sada je: 17 lip 2019 13:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: CHROMEX i Kinta - razgovori
PostPostano: 28 lip 2011 13:11 
Moderator

Skoro zaboravih, ali atty VC je od jučer upisan u registar patenata, papiri stižu poštom kroz.....pitaj boga kad.
Inače, prijedlog za vaper je subota, kaj misliš???
Idem drugi tjedan u bolnicu, pa ak preživim dođem i na Pag, tak da te probam ugostit bar jedan dan, ja bum kod tebe sigurno dva.Ak je ok, bum objavil na vaper clubu.
Morti se skupi predsjedništvo?Treba paziti, izbori su blizu. :sanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 15:55 
Administrator

Hm, u subotu radim a ako mi stignu :devil: od tokara imat cu posla preko glave.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 16:58 

Kinta je napisao:
Hm, u subotu radim a ako mi stignu :devil: od tokara imat cu posla preko glave.

Onda molim Boga da imas posla preko glave.....a kao najkvalifikovaniji od svih moras mi reci sto da kupim od baterija i koji punjac da odaberem....neki koji puni kako treba,ali vise razlicitih dimenzija,znaci univerzalni.Ako postoji takav koji puni i NIMH,NI-CD,LI-ON,LIFE-PO,LI-PO......onda jos bolje ! :)

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 17:15 
Administrator

Karo imas ti pravo, moram to poslikati i objasniti.
Cak si mislim da bi trebao otvoriti podforum Devil's Marble. Jer tu ima puno noviteta a jos ce nove stvari dolaziti svakih par mjeseci. Ideja ima jako puno i sve se slaze na osnovni model.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 17:38 

Kinta je napisao:
Karo imas ti pravo, moram to poslikati i objasniti.
Cak si mislim da bi trebao otvoriti podforum Devil's Marble. Jer tu ima puno noviteta a jos ce nove stvari dolaziti svakih par mjeseci. Ideja ima jako puno i sve se slaze na osnovni model.

TO JE TO !! Ne da ne shvacamo ali stvarno hvali takav podforum jer ima puno stvari koje se treba doobjasniti.Ja licno cijelog vremena nagadjam o cemu se radi. :conf:

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 18:16 
Administrator

Karo je napisao:
TO JE TO !! Ne da ne shvacamo ali stvarno hvali takav podforum jer ima puno stvari koje se treba doobjasniti.Ja licno cijelog vremena nagadjam o cemu se radi. :conf:

Evo poslikao sam minimalno popravio u FS pa da napravim podforum u koji sve to mozemo ubacivati.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2011 18:33 
Moderator

Ma bez veze, koristim ga već koju godinicu, niš bogznakaj, a ovaj novi ima samo još više dijelova za pošerafit.To ti je ko WIN bilo koji, samo zakrpe.Sve u svemu ne preporućam nikome, naravno moj je drugi u nultoj seriji, tak da ne bi bilo navale.

P.S. ak neko zbriše ovaj post dobil bu po :shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 srp 2011 16:06 
Moderator

Treba učiniti tri dobra djela da postaneš :angel: , ja to još ne bih ako je moguće, ali jedno sam danas napravio.Valjda me ostavi tu na forumu još koju godinicu-dvije-tri, nisam zahtjevan, jako.
No odmah ide i loše dijelo, pa sad ne znam kaj. Dojdemo u podrum u s., jani, piše prodaja vina.Urlamo, ima koga i sl, cijene ne postoje na artiklima.
Moj suvozač zeme demižonku (onu od 10 lit) i u auto.E, sad ja, moj grijeh preveliki, kažem :pa kaj nemaš dve ruke???
On se vrati i uzme još dve.
Ipak niš od mene, ne bum se ovaj put zvlekel. :minus:
P.S. ja ne pijem vino.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 srp 2011 16:32 

CHROMEX je napisao:
Treba učiniti tri dobra djela da postaneš :angel: , ja to još ne bih ako je moguće, ali jedno sam danas napravio.Valjda me ostavi tu na forumu još koju godinicu-dvije-tri, nisam zahtjevan, jako.
No odmah ide i loše dijelo, pa sad ne znam kaj. Dojdemo u podrum u s., jani, piše prodaja vina.Urlamo, ima koga i sl, cijene ne postoje na artiklima.
Moj suvozač zeme demižonku (onu od 10 lit) i u auto.E, sad ja, moj grijeh preveliki, kažem :pa kaj nemaš dve ruke???
On se vrati i uzme još dve.
Ipak niš od mene, ne bum se ovaj put zvlekel. :minus:
P.S. ja ne pijem vino.

A kaj....nemate dvojica po dve ruke....pa jedno dva-tri...cetiri puta, kola-podrum,kola-podrum ? :pivo: :rotfl:

Cim je vino u pitanju,bus se zvlekal....Pa ni bogovi nisu mogli odoljet vinu... :angel:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 06 srp 2011 17:00 
Moderator

He, desna mi je nekak loša, a s levom vrtim volan, pa ne mogu sve sam, a naše vino iz tog kraja je jaaaaako loše, plus nijedno mi nede zbog nekih čudnih razloga u nepcu, valjda od tih rezanja jezika, i ostalih sranja. :mrgreen:

Povratak na vrh

[ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: