Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 ruj 2019 01:10. Sada je: 17 ruj 2019 01:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2014 12:35 

Moj je pradedo mom dedu, kada je skonto da je moj dedo propusio dao kutiju cigara i reko mu da ako misli pusit da izvoli i zapali pred ocem. Dedo nije uzeo i isto tako nije vise nikad cigar uzo u ruku. Dok moje tetka (deda sestra) je zapalila i dan danas pusi

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 01 srp 2014 12:36 

I ako netko zrli promjenit naslov, samo naprijed

Povratak na vrh

Naslov: Re: Maloljetnici i e cigarete
PostPostano: 01 srp 2014 12:49 

Ma ne želim ništa, najmanje ubijat teme i glumit moral...jer sam gori sigurno od 90 posto forumaša, pa zato i znam o čemu pričam. Nego, eto je i u nas stigla sezona kiselih krastavaca. Atiji i coilovi su pase, modovi također, reklo se već skoro sve i nabrojilo šta se imalo, sve je prožvakano, na forumu je uglavnom ekipa koja sve zna o osnovnoj temi i nikome nije više zanimljiv kajfun na nemesisu :), kad otvoriš nove postove il je tržnica il je fastek stiglo mi je.... ko i sve u životu, ljudi iz dosade traže novu zabavu :mrgreen: pa nek je zabava ko voli, eto i ja sam doda svoj doprinos :plus: :51:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2014 13:16 

:dobar: :brav: :klanja:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2014 13:21 

Deckardcain je napisao:
Sve smo to mi radili svi dok smo bili mladi, i vozili smo brza kola bez dozvole. Ajmo mi ovako. Koliko vas se opilo i zapalilo joint sa svojom maloljetnom djecom? Koliko će vas kazat svojoj dici, probaj sine, opij se, ubi se rakijom i zapali 2 jointa, pa da vidiš, to ti pomaže u razvoju! Ako se niko ne javi, ne glumimo budalaše, ionako smo stari konji, a oni će znati i bez naše rasprave isprobat šta ih bude volja...ostavimo se dice, bar na ovim temama....jer šta ćemo mi tu pametno kazat, samo prdi ludi....

ja sam pusio i pio pred starcima ... kod tete se napusio ... a evo danas nit pijem alkohol nit pusim kako travu tako ni cigarete :hmm: ocito sam nesto krivo radio ko klinac

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2014 16:36 

najveci dio je odgoja, al ne bukvalno ono de ti sine zapali ili nemoj slucajno da zapalis, popijes, drogiras se, vozis brzo...
meni je uvijek sve branjeno a ja sam htio sve da probam
imao sam drugare kojima niko nije nista branio i oni su sve probali i generalno najebali vise
a imao sam drugare koji su jednostavo bili tako odgojeni da ih cigarete nisu zanimale, alkohol ponekad i to tacno koliko moze popiti i otici normalan kuci a sve zbog viseg nekog cilja, tipa da se samo uklopi u drustvo i povali nesto, uvijek bi nestajali kad se pocne motati, auto su vozili malo preko ogranicenja a ne koliko god moze, novac nikad nisu trosili kao ja ono, ma nek je dobro veceras a sutra kako bude, nego sve proracunato, da ne navodim dalje primjere jer sve to vec znate, cinjenica, svi ti moji drugari su napravili vise od mene jer su odgajani tako, da ih neke gluposti ne udalje od cilja a cilje je bio biti sto uspjesniji, kao onaj kvark iz zvjezdanih staza, pravila stjecanja ili kako se zvao vec njihov pravilnik

da me ne bi pogresno neko shvatio, ne krivim roditelje, oni su htjeli najbolje za mene ali nisu mi znali to usaditi u glavu, ja sam izasaso u svijet totalno nepripremljen i nepremazan, svaku boju kojom sam sad premazan sam skupo platio dok su drugi ljudi ponijeli te boje sa sobom iz kuce i nisu lupali glavom trazeci se

odoh daleko ali ovo su mi najdraze teme na forumima, dakle, ako bi koji klinac ovo citao i kontao da je nesto pametan ako nauci nesto o dijelovima e cigareta, tekucinama, motanju grijaca pa da moze u skoli pricati o tome pokazujuci svoj "setup", da mu ja odmah kazem da je mnogo glup i nek pogleda oko sebe i sigurno ce vidjeti par svojih drugara koje to uopste ne zanima, nek ih dobro pogleda, to ce mu u buducnosti biti poslodavci i nece ga placati mnogo a mnogo ce mu sati dnevno jahati na kicmi

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2014 17:33 

Veljo svaka ti pjeva. A naročito zadnji pasus. Sad mi je drago šta tema nije obrisana :mrgreen: :dobar: :klanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2014 18:34 

Djeca pušača koja se druže sa pušačima prije će postat pušači :alexis:
Ona u okruženju gdje se uči i potiču ih na učenje :di: danas-sutra bu bili pametni i fakultetski obrazovani nezaposelni ljudi :zu:

Poticajna okolina čuda radi.
Sad, kakva bi mi to bili poticajna sredina :conf:
veličamo arome i TH. Glancamo modove i tjeramo atije u subohm :aha:
Nemaju kaj raditi na ovom forumu :hamm:
Nek idu nekam drugde da ih iskvare lošim navikama.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 01 srp 2014 19:03 

Po meni nepotrebna rasprava,nit bi se trebali zamarat...al nebi nikad maloljetniku pusacu ni spomenul ecig,to ti kao da teskog ovisnika o drogi tjeras da pusi travu,da mu je to manje stetno...to nit je bolje u globalu,a pogotovo nije rjesenje...uostalom tim bi se roditelji trebali pozabavit...ne zamaram se time,al prije bi roditeljima rekao za pusenje nego savjetovao ecig

Povratak na vrh

PostPostano: 03 srp 2014 00:39 
Administrator

veljo_81 je napisao:
najveci dio je odgoja, al ne bukvalno ono de ti sine zapali ili nemoj slucajno da zapalis, popijes, drogiras se, vozis brzo...
meni je uvijek sve branjeno a ja sam htio sve da probam
imao sam drugare kojima niko nije nista branio i oni su sve probali i generalno najebali vise
a imao sam drugare koji su jednostavo bili tako odgojeni da ih cigarete nisu zanimale, alkohol ponekad i to tacno koliko moze popiti i otici normalan kuci a sve zbog viseg nekog cilja, tipa da se samo uklopi u drustvo i povali nesto, uvijek bi nestajali kad se pocne motati, auto su vozili malo preko ogranicenja a ne koliko god moze, novac nikad nisu trosili kao ja ono, ma nek je dobro veceras a sutra kako bude, nego sve proracunato, da ne navodim dalje primjere jer sve to vec znate, cinjenica, svi ti moji drugari su napravili vise od mene jer su odgajani tako, da ih neke gluposti ne udalje od cilja a cilje je bio biti sto uspjesniji, kao onaj kvark iz zvjezdanih staza, pravila stjecanja ili kako se zvao vec njihov pravilnik

da me ne bi pogresno neko shvatio, ne krivim roditelje, oni su htjeli najbolje za mene ali nisu mi znali to usaditi u glavu, ja sam izasaso u svijet totalno nepripremljen i nepremazan, svaku boju kojom sam sad premazan sam skupo platio dok su drugi ljudi ponijeli te boje sa sobom iz kuce i nisu lupali glavom trazeci se

odoh daleko ali ovo su mi najdraze teme na forumima, dakle, ako bi koji klinac ovo citao i kontao da je nesto pametan ako nauci nesto o dijelovima e cigareta, tekucinama, motanju grijaca pa da moze u skoli pricati o tome pokazujuci svoj "setup", da mu ja odmah kazem da je mnogo glup i nek pogleda oko sebe i sigurno ce vidjeti par svojih drugara koje to uopste ne zanima, nek ih dobro pogleda, to ce mu u buducnosti biti poslodavci i nece ga placati mnogo a mnogo ce mu sati dnevno jahati na kicmi

:D Zgodna prica. Usudio bi se reci i potpuno tocna. U teoriji.
Ali u praksi ja vidim tri grupe odlikasa. Prva je omastila shtrik nemogavsi gledati kako sve sto su mukotrpno stekli, cesto uz pomoc predaka - nestaje. Druga grupa je prodala dusu vragu, citaj Rothschildu. Oni sa strahom cekaju svako svitanje jer je lako moguce da sve sto ce im ostati je obican metar shtrika. Treca grupa je najpametnija, creme de la creme svakog drustva, cvijet inteligencije i sposobnosti. Oni su odavno zapalili van jer su znali sto ce se dogoditi.
A sto je s onima koji su pusili, pili i kurvali se? Oni su napredovali i presli na bijelo. Postali su uspjesni poduzetnici jer su se slizali s politicarima s kojima su u mladosti zajedno duvali. Da me nebi netko krivo shvatio, itekako ima odlikasa medju politicarima. Oni su redom svi prodali dusu vragu, citaj Ro ... no shvatili ste.
I sto cemo reci nasim klincima? Well sto ste obavili do desetog rodjendana, obavili ste. Dalje stvar nije u vasim rukama, cesto ni lakat u rebra nece izvuci adekvatnu reakciju. Ja sam sretan otac. Moj sin je odavno odlucio sto ce biti. Ne sumljam da ce uspjeti jer je rodjeni borac. Kci je druga prica, ona nikad nije imala svoj veliki cilj. Izvrsavala je ona uredno i kvalitetno svaki zadatak koji je stigao pred nju. Ali borac ... jok. Zato ovijeh dana postaje magistar prava.

Povratak na vrh

[ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: