Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 lis 2019 13:24. Sada je: 23 lis 2019 13:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska matematika
PostPostano: 14 lip 2014 18:59 

Gdje sam rođen tu je sve sirotinja Vuk je u nas domaća životinja Škrta zemlja nikoga ne hrani Da preživiš moraš radit vani.

Vjerujte ovdje je jedini uspjeh izbit vizu i bjež :cigo:

My Little mule & Fatty V3

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2014 19:10 
Moderator

markoveliki je napisao:
Gdje sam rođen tu je sve sirotinja Vuk je u nas domaća životinja Škrta zemlja nikoga ne hrani Da preživiš moraš radit vani.

Vjerujte ovdje je jedini uspjeh izbit vizu i bjež :cigo:

Mudro zboriš :(

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 14 lip 2014 20:09 

A internet trgovina i prodavanje ispod tezge,koliko je od vas kupnjom kod nasih sopova dobilo racun u paketu,a pretakanje iz supljega u prazno sa tekucina kao sto to radi primjerice mtm,narucio bazu od FA,nekada je bila naljepnica a sada je nema,nakon kokodakanja o njima na fejsu i sinisinoj potvrdi da to nije FA ode naljepnica na ambalazi,uglavnom svi oni su isti kurac gdje god postoji sansa da te zajebu zajebat ce te i zdravo,dobro dosli u hrvasku, inace u kauflandu prostor,stand,dode cca 3500hrk,necu dalje ima toga jos...boli me kurac,sve dok ja biram i imam mogucnosti kupnje drugdje moju lovu ce jako tesko dobiti.

slika

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 14 lip 2014 20:10 

Majka je napisao:
A internet trgovina i prodavanje ispod tezge,koliko je od vas kupnjom kod nasih sopova dobilo racun u paketu,a pretakanje iz supljega u prazno sa tekucina kao sto to radi primjerice mtm,narucio bazu od FA,nekada je bila naljepnica a sada je nema,nakon kokodakanja o njima na fejsu i sinisinoj potvrdi da to nije FA ode naljepnica na ambalazi,uglavnom svi oni su isti kurac gdje god postoji sansa da te zajebu zajebat ce te i zdravo,dobro dosli u hrvasku, inace u kauflandu prostor,stand,dode cca 3500hrk,necu dalje ima toga jos...boli me kurac,sve dok ja biram i imam mogucnosti kupnje drugdje moju lovu ce jako tesko dobiti.

:plus:

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2014 20:17 
Moderator

vidis, a ja sam opet nakon par godina otvorio firmu, i opet idem u posao u hrvatskoj, i opet cu se trudit da dam barem jednom postenu placu..

A ako odes van.. nisi vise tu.

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

Naslov: Hrvatska matematika
PostPostano: 14 lip 2014 23:29 

sasha19_81 je napisao:

A ako odes van.. nisi vise tu.

Ovu poruku bi Grunf mogao na majicu staviti :)

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 15 lip 2014 03:45 

Majka je napisao:
A internet trgovina i prodavanje ispod tezge,koliko je od vas kupnjom kod nasih sopova dobilo racun u paketu,a pretakanje iz supljega u prazno sa tekucina kao sto to radi primjerice mtm,narucio bazu od FA,nekada je bila naljepnica a sada je nema,nakon kokodakanja o njima na fejsu i sinisinoj potvrdi da to nije FA ode naljepnica na ambalazi

jel sinisa stavlja na svoju bazu naljepnicu cija je? dal valter stavlja cija je? za valtera znam da ne stavlja, uzimal sam, al boli me uvo. jedan me zahebo, jedan nije al neznam postotke nikotina nutra, nemam s cim izmjerit osim da probam, ali jos uvijek ima moje povjerenje na nevideno i jer je uskocio kad je trebalo... zadnje sam narucio iz mtm-a i bila je na boci naljepnica od VZ-a, isto kao i na cherry cigar aromi, aromu mogu poslikat, a kod frenda je njegov dio baze sa bocom koju smo dobili, prije cca mj dana. normalno da pretacu, pa nebu narucival deci po deci neg bu uzel bacvu. kaj mislis kak Total u stupniku distribuira ulje za aute, pa ne kupuju po litru, palete, nego bacvetine od preko 200 litara i pretacu u Totalove flase od litre...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 15 lip 2014 06:46 

Rossi je napisao:
jel sinisa stavlja na svoju bazu naljepnicu cija je? dal cca mj dana. normalno da pretacu, pa nebu narucival deci po deci neg bu uzel bacvu. kaj mislis kak Total u stupniku distribuira ulje za aute, pa ne kupuju po litru, palete, nego bacvetine od preko 200 litara i pretacu u Totalove flase od litre...

Rossi,fulao si ti celi fudbal

Da,pretacu u totalove flase od litre,tocno tako,ne pretacu u flase iz apoteke,od valtera nisam uzimao ali koliko sam upucen covjek sam mixa i prodaje iskljucivo na forumu ono sto on smixa te nema web trgovinu za razliku od ovih.Kao sto sam i napisao zabolime patka za sve web sopove,kao i njih za mene,zanima me proizvod koji nude a njih zanima moj novac,nisam siguran dali znas da je sinisa zastupnik za FA u Hrvatskoj i svaki puta do sada sve naruceno je bilo u ambalazi kao na slici dolje(od kada je sop u funkciji)

slika

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2014 08:00 

ja od sinise imam arome na kojima fise SMmix i napisana koja je aroma, ne pise FA, ni VZ nego njegove naljepnice sa aromama u jako losim bocicama

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2014 08:50 

Nije mi jasno sto si se uhvatio Sinise,gle,ako odem u intersport i kupim adidas trenirku na kojoj je logo od adidasa ocekujem da je ta ista trenirka original jer je i reklamiraju kao takvu,isto to ocekujem i od web trgovine koja prodaje baze i napise cija je to baza,zar je problem napisati samo baza i koji je omjer vg/pg ,koliko je mg i cijenu,pa tko hoce kupiti neka kupi

slika

Povratak na vrh

[ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: