Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 29 lis 2020 04:04. Sada je: 29 lis 2020 04:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Kako u samom pocetku parenja ustedjeti novce?
PostPostano: 03 ožu 2014 06:45 

Pozdrav ekipi,evo moje iskustvo nakon dugogodisnjeg konzumiranja raznorazni duhanski proizvoda sebi sam rekao dosta,kupio sam eGo c4-100kuna,tekucina 30kuna,nakon dva tjedna uzimam novi tank mini pro 75 kuna,nakon pet dana osjecam zagaranje odvratan osjecaj u ustima,odlazim uzimam novi grijac 25 kuna,nakon tri dana opet odvratan smrad u ustima od zagaranja,cc potrosio sam 230 kuna a i dalje nisam zadovoljan,moj prijedlog ljudi najbolje je odmah uzeti neki mod i u startu uzivati u parenju,ja sam uzeo innokin iTaste SVD i30 u ducanu i sad uzivam. :mravak:

atty:Kayfun 3.1,kayfun lite

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kako u samom pocetku parenja ustedjeti novce?
PostPostano: 03 ožu 2014 08:36 

Nekima samo na spomen, 200kn za mod + po 50 kn za bateriju + 100 za punjač i još dodatno tekućine, bez atomizera, odgovor bude:''pa to mi je mjesečno koliko potrošim na cigarete u Bosni''

Tako da je bezbolnije ići kao što si ti napravio, ali se na kraju uspostavi da je krivo.

pozzz

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 10:49 

U samom pocetku nikako. Kad kupis prvi komplet... vec si "dvije steke cigara" u minusu. Ako ostanes na toj opremi i ne razbacujes se na tekucinama usteda bi se tribala vidit za nekih tri tjedna. Cim pocnes istrazivat.... gotov si.

RDA: 3-D
RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 11:25 

u početku ti se čini da si uštedio...

kad tad kreneš u potragu za nekom boljom opremom, probaš ovaj ili onaj aty, pa sakupiš par atya.. pa za njih treba i mod, pa baterije, punjač....

potrošni materijal - žica špaga mesh... ne utiću puno na potrošnju, ali kao i gore - probaš malo ovo, ono i skupi se...

mislim da je najveći trošak dok ne nađeš par svojih favorit tekučina, do tada pariš više manje sve ;)

ušteda u prvih par mjeseci se svodi na to da ono što si trošio za cigarete sada ulažeš u opremu, to jest uštede nema :D

ovisi nakon koliko vremena nađeš opremu i tekučine koje te zadovoljavaju - tada dolazi ušteda ;)

Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 11:47 

danas je to puno jeftinije nego prije par godina, danas imamo fasttech i slične gdje se mogu kupiti kopije jako skupih modova i atomizera za malo novaca, tako da i ne mora biti skupo, ja sam pušio 2 kutije na dan, pa sam prešao na domaći duhan tu mi je odlazilo oko 1,5 kg duhana na mjesec, sada su mi mjesečni troškovi oko 150 kn za tekućine (hvala Valter) i uzmem ako izađe nešto zanimljivo kakav mod ili atomizer znači još 150 - 200 kn tako da 150- 400 kn na mjesec nije puno u odnosu na cijenu cigareta ili duhana a o ostalom neću niti pisati ovdje

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 12:21 

Evo, iskreno, u prvih mjesec dana spizd... sam cca 3000kn. Što na baterije i attye, što na hrpu bezveznih tekućina, što na skupe shippinge. Zadnja dva mjeseca potrošila sam možda 200-300kn na tekućine za koje znam da mi pašu, a glavna oprema (modovi, baterije i tri attya) su u punom pogonu. Egice i Evode više ni ne palim, čekaju da ih proslijedim frendici.

I sad sam, nakon skoro četiri mjeseca na pari, konačno u plusu :)

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 12:36 

Decki hvala na vasim odgovorima i misljenjima to mi puno znaci,svaki savjet je koristan,tako je i moje misljenje i dalje da je u samom startu parenja najisplativije odmah uzeti mod,ono sto sam ja radio u sartu samo je bilo bacanje novaca,daklen zakljucak kupis mod malo bude vise kostalo u sartu a poslije tekucina i mjesecno jedan grijac,a o okusu pare to je nebo i zemlja izmedu moda i recimo eGo c4. :mravak:

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 12:41 
Moderator

Ma kakvi grijači, nauči sam motat kupi žice i fibera, dođi jednom do Palfija da ti pokažemo i da vidiš uštede.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 13:13 

Ma to za grijace ste upravu u potpunosti,kad potrosim ove sto sam dobio uz mod imao sam namjeru naci nekog da mi pokaze kako se to radi,prihvacam vas prijedlog da se nademo kad vam bude odgovaralo a i meni pa nekame veliki mestri poduce bio bi zahvalan. :med:

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 15:53 

Kad se jednom opremiš to može na razini godine biti recimo soma kn :)

1,5l baze 150kn :hamm:
70ml aroma 210kn
žice, špage, vata = 60-tak kn

+ napr. dvije baterije 100 kn
jedan atty 200 kn
jedan mod 200 kn

:conf:

Povratak na vrh

[ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.