Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 lis 2019 11:29. Sada je: 14 lis 2019 11:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Windsurfer...kako pojačati wifi signal skoro pa besplatn
PostPostano: 02 vel 2014 23:09 

Adventurer, nisam se ja uvrijedio, rasprava otvorena..ali ti kažem da to ne šljaka, a ti možeš mjeriti signal i multimetrom! Ja tebi govorim iz prakse..možeš nabiti i omnidirekcuonalnu antenu od 20dbi i opet nečeš dobiti signal posvuda. Dobit ćeš ga vodoravno, a ne i okomito. Što je jača omica to signal ide u širinu, a u okomici se smanjuje. Imaš i direkcione antene, i to je u biti to sa videa..iza antene je reflektor i sav signal ide u smjeru gdje je okrenuta.
Znaš, u životu ne možeš baš sve poboljšati, napraviti i neke stvari nisu baš jednostavne..a pogotovo ne antene. I onda puno toga ovisi i o prijemniku signala. Ako znaš možeš dignuti TXpower na 30,40..RXpower staviš na veću frekvenciju na prijemniku signala i lovit ćeš signal sa laptopom bar 30% bolje..ponavljam ako znaš. Susjed je vidio moju omni antenu, vidio je i direkcionu sa kojom hvatam bar 100 mreža diljem grada, pa je pokušavao napraviti takvu. I ona napravljena radi, al radi 90% manje nego moja..a jačina je ista..barem je on tako izračunao. Za 50kn imaš omni antemu od 8 decibela u Hr, vani imaš i za manje. 10dbi je oko 70kn..ali predlažem ti onu od 8 i riješio si problem sasignalom zauvijek.

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

Naslov: Windsurfer...kako pojačati wifi signal skoro pa besplatno
PostPostano: 02 vel 2014 23:18 

Stvarno ne kužim... Naziv teme nije "kako da pojačam signal wifi-a " jer tu temu sigurno ne bi na ovom forumu postavio.. Nego jednostavno free rješenje koje nekome ( kao što je i meni) pomogne...e sad uz dužno poštovanje napišite neko skoro pa besplatno rješenje za amatere a ne da se razbacujete s rješenjima koje nemaju s tim veze...otvoriš novu temu o antenskim rješenjima pa razglabaš

Povratak na vrh

Naslov: Re: Windsurfer...kako pojačati wifi signal skoro pa besplatn
PostPostano: 02 vel 2014 23:27 

Pročitaj si naslov! Windsurfer..kako pojačati wifi signal!

Ako ćeš džabe, onda razvidaj antenu i skini joj kapu o produži dva-tri centimetra žicu koja je unutra..i voila..ali dobit ćeš jako malo.

OT..moram sorry...probaj stavit ventilator iza antene da bolje čera signal naprijed ;)

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

[ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: