Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 lis 2019 19:39. Sada je: 15 lis 2019 19:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Prvi dan na pari, sječanja
PostPostano: 21 sij 2014 22:10 

Nisam ovu temu vidio , pa ako moderator bude dozvolio , pišite.
Sjetite se svojih prvih 2 ,3 dana na pari i opišite kroz što ste prolazili.
Jeste li bacili smrdulju odmah ili ....
Dalje sami.
Hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: Prvi dan na pari, sječanja
PostPostano: 21 sij 2014 22:22 

Prvi paket egica , brzo na punjač. Kaj je to , jel valja? Tekučina bez imena, u bijeloj bočici. Treba puniti 5 sati, ja punim dva , baterija kaže da je puna. Natočim tekučinu i povučem ,a ono ništa. :aha:
Nema grebanja u grlu, nema doslovno nikakav okus. No ona je 24 mg , nakon 10 min napinjanja , doslovno sam pal na rit. Skoro sam se onesjestil od nikotina.
Do toga sam motao golden virginiu , i pušio oko 25 tih smotuljaka na dan. Ovo me ubilo.
Tri dana mi je trebalo da nađem Dekang Tobacco. Kad sam to probao , mislio sam da sam na sedmom nebu. Kak je to bilo finooo. Od toga dana nisam nikad zapalio smrdulju.
I samo zbog toga ne pljujem po Dekangu.
Eto , tako bilo , sad se spominjalo :vaper:

Povratak na vrh

PostPostano: 21 sij 2014 22:28 

Nisam odmah bacila smrdulju, ali je stajala nekoliko dana na rezervi - u torbi.

Prvi komplet je bio 510 kit (2baterije) sa onim groznim malim atomizerima koji ništa nisu valjali. 1 baterija je trajala pola dana. Okusi su mi bili fini i zanimljivi (dekang, hangsen). Bilo mi je zanimljivo i činilo mi se da ima nešto u tome.

Nakon dva dana postalo mi je jasno da nemam sreće s tim baterijama (stalno je jedna bila na punjenju!) i da pod hitno moram nešto bolje i jače naručiti, pa sam po preporuci forumaša uzela s MTM-a Spinkija koji me spasio (em je brzo došao, em je odlična baterijica). Sljedeći problem postali su okusi - ništa mi nije valjalo. Pa sam naručila tone i tone ovih i onih tekućina. Duhanske - bljak. Voćne - bljak. Ostale - bljak. Jedino što mi je bilo parljivo mi je bio onaj Delight koji je imao okus po suhom sijenu :dru:

Sve to vrijeme smrdulju nisam dirala i jako brzo sam razdijelila sve svoje materijale (duhan, filtere, rizle...). Jest da mi je falilo šušta i gušta u parenju u početku (pa i sad povremeno), ali dugo sam se mislila o prestanku pušenja i kad sam odlučila da neću više, i nisam više (osim onog jednog dima za probu nakon mjesec dana parenja).

Svakako nisam ni slutila koliko će me ovaj hobi baciti u trošak! Ali sad kad malo razmislim, nije mi žao. Bitno da više ne pomišljam na cigaretu :) :yes:

Povratak na vrh

PostPostano: 21 sij 2014 22:48 

Gospon s Knežije,još nije imao dućan,donio mi doma e-cigaretu.Sjeo za kuhinjski stol preko puta mene i dodao mi onu bijelu e-cig.sa žutim refilom.Povučem,nemrem vjerovat,povučem opet,čudo neviđeno.Nikad to neću zaboravit :lol: Skoro sam ga poljubila :D Istog trena sam bacila pljuge.Znala sam da nema šanse vratit se.Nakon par dana,mislim tjedan,skužila sam da mi ih treba jedno 6 komada da budem mirna,hahaha.Nije onda bilo nekog izbora.Ali nam je zato forum puuuuno značio,bez njega bi bili u banani. :klanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 22 sij 2014 00:01 

viewtopic.php?f=85&t=3311&hilit=+nob+i+prvi+vap...

:con: :shock: :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 26 sij 2014 15:41 
Veliki Cezar splitske podružnice

slika

To je bilo ovako nešto, sličan set samo sam to kupia u Sloveniji prije 4 godine za cca 600 kn.
I tako je neotvoreno stajalo otprilike godinu ipol i jedno lito ja to fino otvorim i krenem u parenje i sav oduševljen a baterija od 50mah. :D
Nisam ni znao da se oni refili žuti mjenjaju, mislia sam da to traje vječno.
Naravno nisam imao pojma da bi netko otvoria forum o e cig, kad tamo sekta prava :D
I dan danas je imam i čuvam kao muzejski primjerak koji ću kasnije masno unovčiti kad se počmu otvarati ovi vaperski muzeji.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 sij 2014 16:22 

sopta12345 je napisao:
I dan danas je imam i čuvam kao muzejski primjerak koji ću kasnije masno unovčiti kad se počmu otvarati ovi vaperski muzeji.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evo jos malo pa godinu dana :sanja:
kaj me je navuklo na paru ? navuko me domagoj (da, znam da je ovo dvosmislena recenica) :D
u glavnom...... veli on.... aj probaj.... ja velim.... ma necu jebo te to.... a daj probaj ..... ma koji ce mi to kurac, il bum pusil il nebum :mrgreen:
i nagovori on mene..... povucem paru, dve, tri :hmm: :shock: jebote kak je to fino! hahaha.....
reko cim dobijem placu idem na kneziju kupit komplet :)
tak je i bilo..... dode placa.... e domagoj jel bi me odfural sutra do knezije da si kupim ono sranje? ma nema frke veli on.....
i tak ja skoro pa nisam ni spaval u iscekivanju cigarete buducnosti :D
...... subota u jutro..... domagoj me pokupi na crnkasu i idemo mi...... veli on da si odma zemem ce4 jer onaj atomizer kaj prodaju u kompletu bas i nije nekaj.... ja bledo gledam kaj ce4 koi kurac nemoj mi u siframa pricat ovo ono :mrgreen:
dosli tam..... uzmem ego-t komplet i po njegovoj preporuci ce4.... onda me pita ona teta kaj pusim... reko lucky strike.... aha.... evo ovo vam je tekucina koja simulira tu cigaretu.... zaboravil sam vec kak se zove al se jako dobro sjecam da je bila 24mg..... kupim ja to sve i platim oko 500kn.... idemo na kavu..... naravno da sam pocel to navlacit cim smo usli u auto :)
moram priznat da mi je bilo fino.... vucem, navlacim..... ubijam se :)
sjednemo na kavu u neki birc di je zabranjeno pusenje..... parimo.... meni skroz cudno sve....
primjetim da iz njegove pljuge izlazi duplo vise "dima" nego iz moje.... pa objasnjava on meni PG, VG ......pizde materine..... spaga, zica, pranje, ciscenje...... reko jebote kaj mi je ovo trebalo u kurac...... :D
e....... dodem doma i parim ja parim i parim kad od jednom grc u grlu.... upala, kasalj, .......umirem......
ne odustajem.... necu si smotat pljugu.....necu necu......
umirem boli pece.......
domagoj salje poruku i da mi kontakt za nekog lika koji dila garazne tekucine (nije tihomir na srecu)... zovem, dogovaram....... drugi dan frajer donosi VZ desert ship, dunhill, cigar, french pipe i cherry..... (ak se dobro sjecam)
dodem doma.... ce4 na pranje..... dry burn (zivio jubito) ...... natocim desert ship, pricekam 5 minuta..... povucem...... :shock: :klanja:

eto to je prvih par dana :)

edit: zaboravih napomenut da od onda nisam popusil ni jednu duhansku pljugu bez obzira na sve pocetnicke probleme...... probal sam par dimova iz znatizelje.... i dobro da jesam jer mi se zgadilo do kraja :plus:

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 28 sij 2014 18:39 

očito su svima početci bili više nego čudni i smiješni.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 vel 2014 08:07 

Prvi kontakt je bio s snimateljem za vjencanje koji je pusio cigalike i stalno preporucivao. Sad godina i pol unaprijed, idemo u kino zena i ja i naletimo na stand u Areni i uzmemo si jednokratne iz fore i pusimo u kinu dok gledamo Hobbita. Cist zgodno, malo to parili dok se nisu potrosile i za 3 dana ja natrag i kupio paket eRolla njoj i paket s dvije eGo.

Isprva mi je ova jednokratna skoro spalila sve zivo, a poslije par dimova bila je cist ok, a drame su pocele tak kad sam pricao s frendom koji pari vec 2-3 godine i sve to ciscenje, mijenjanje glava (imam zelju razbit CE4 kad ga vidim negdje :) )..

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: