Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 lis 2019 04:54. Sada je: 24 lis 2019 04:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ???
PostPostano: 27 pro 2013 16:48 

Imaš po forumu o tome temu, o baterijama i njihovoj sigurnosti.
Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST) baterije.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 16:58 
Moderator

tipa Panasonic

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 17:00 

brnistra je napisao:
Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija .

:joj: krivo... dodati prefix NE
Citat:
a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST)

i Panasinic

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 17:39 

mravak je napisao:
brnistra je napisao:
Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija .

:joj: krivo... dodati prefix NE
Citat:
a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST)

i Panasinic

Mravak

Slažem se da zaštićene baterije na mehanici spriječavaju sve prednosti istoga ali to su stvari koje zna iskusan vaper. Koliko sam shvatio Abarth tek ulazi u svijet mehanike, motanja grijača i sl. Upravo radi toga sam mu rekao da u početku koristi zaštićene baterije jer će u slučaju kratkog spoja ta ista baterija spriječiti bilo kakve neugodnosti.
Početnici dolaze na forum i čitaju o guštu parenja na niskim otporima, mehaničkim modovima i onda nabave isto i guraju stare baterije iz laptopa unutra i tek onda problemi.
To su stvari koje tek trebaju naučiti i to dolazi sa vremenom.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 17:45 

eto :51:

hvala lijepa svima ;)

u par postova saznao više nego da sam kopao po forumu nočima :plus:

ffroms - naručen mod ka tvoj ;)

pa kako će sve to doći za neko dogledno vrijeme već ćemo se mi naći par puta i o tome više porazgovarati

nadalje bi volio da i dalje u temi ljudi napišu sa kojim klonovima su zadovoljni jer za početnike to punao znači ;)

Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 17:53 

Citat:
Mravak

Slažem se da zaštićene baterije na mehanici spriječavaju sve prednosti istoga ali to su stvari koje zna iskusan vaper. Koliko sam shvatio Abarth tek ulazi u svijet mehanike, motanja grijača i sl. Upravo radi toga sam mu rekao da u početku koristi zaštićene baterije jer će u slučaju kratkog spoja ta ista baterija spriječiti bilo kakve neugodnosti.
Početnici dolaze na forum i čitaju o guštu parenja na niskim otporima, mehaničkim modovima i onda nabave isto i guraju stare baterije iz laptopa unutra i tek onda problemi.

[/quote]

Kolko sam shvatio on je kupio Krakena...
jesi slagao kad genesis sa protected batt?
:tose:

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 17:56 

što se tiče klonova, danas mi stigao kayfun 3.1 EHpro i mogu reć da sam zadovoljan za sada, izrada 5, navoji 5, ono bitno što razlikuje naspram rocket klona je da nije u 3 setupa danas nijednom poplavio, sa microcoilom i vatom, radi super, dok na rocketu sam moral pažljivo slagat vatu, dozirat....

težak je, al nije teži od odija, driptip na njemu nije fiksan, al nejde svaki gore,dok se na rocketu šerafi njegov jedan jedini

uskoro ce i taifun doc sa ft (nagodinu), al vidim da ni s njim nebude problema, dosta ga hvale

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 18:19 

A i ja sam noobara sto se tice ovog, al eto pratim malo sto ljudi govore i malo se raspitujem. Odmah cu reci da nisam htio nesto preskupo kupovat dok ne probam malo na jeftinijim izdanjima. Ja sam ono uzeo http://www.e5cigs.com/steam-turbine-5-0 ... l-atomizer i koristit cu ga na ovom mech modu http://www.alibaba.com/product-gs/11649 ... e_mod.html (nasao tu na forumu polovno i povoljno). Bateriju jos nisam uzeo. Bit cu redovito na meetovima pa se nadam da cete me nesto i nauciti. Lako ja kasnije kupim bolje. Al ako cu nesto pokvariti, bolje da sto manje kosta.

RDA: 3-D
RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 18:21 

mravak je napisao:
Citat:
Mravak

Kolko sam shvatio on je kupio Krakena...
jesi slagao kad genesis sa protected batt?
:tose:[/quote]

jedini genesis koji sam VIDIO i malo držao je onaj od ffromsa :D

tako da... ne

ipak nešto sam pročitao, nešto sam pregledao na youtube, a vjerujem da će pokoji iskusni parioc kao ffroms pojasniti što kako gdje koliko i kuda ;)

stvar je u tome da mi se para iz gena sviđa, igranje sa meshom i kantalom zaokupiti će mi vrijeme u zimskim danima

i sigurno neću ništa na svoju ruku poušavati, a sve se može naučiti

zato i pitam i zato i jesam otvorio temu

do nedavno pario egicu, sad sa na zmax-u v5, pa stići će i ovo naručeno...

pa sa vremenom i nešto drugo, driper možda ;)

od sve šume clon proizvoda ima onih boljih, a da ipak ne experimentiram i naručujem nešto što bar na neki način nije provjereno i ne zadovoljava bar donekle kvalitetom, pitam

o kantlu, meshu, motanju i svemu vezanom za kvalitetnu pripremu potražiti ću po forumu sigurno :plus:

Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...

Povratak na vrh

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: