Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 lis 2019 11:21. Sada je: 14 lis 2019 11:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: U dilemi sam šta uzet?
PostPostano: 26 pro 2013 22:21 
Administrator

Medo je napisao:
kakva je špaga sa ft-a?

Idem sad napisati, ali tamo gdje je i mjesto.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2013 22:37 

medo ja kažem ithaka a ti buš odlučil ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2013 22:40 

Medo je napisao:
Otvaram ovu temu....jer sam bio potaknut pitanjima jednog našeg membera, te nakon razgovora vrag mi neda mira i pala je odluka da si nabavim novi atty......jer moj oddy me jako dobro služi ali ono došao je trenutak da se obnovim.......
Znaci zanima me špageri.....nikad nisam genove koristio, niti bi se volio s njima petljat......
Trenutno me interesiraju: ithaka, fogger, kaya, tajfun.....
Stoga bi Vas molio da malo rezimirate i date svoj dojam o prednostima i manama.....hvala!!!

Ja te zeznuo? ahahha
Nakon pogledanih filmica i svega oko setupa, ja odustao od oddya ma kako god bio savrsen
Super topic
Falio je jedan takav za malo naprednije attye i da je sve na jednom mjestu
Mene recimo zanima za kayfuna jel ima razlike izmedu klonova i koje su...ima ih koliko sam skuzio bar 4-5 vrsti klonova...btw idem otvoriti novu temu koja fali a tice se klonova i originala

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2013 22:45 

street je napisao:
Medo je napisao:
Otvaram ovu temu....jer sam bio potaknut pitanjima jednog našeg membera, te nakon razgovora vrag mi neda mira i pala je odluka da si nabavim novi atty......jer moj oddy me jako dobro služi ali ono došao je trenutak da se obnovim.......
Znaci zanima me špageri.....nikad nisam genove koristio, niti bi se volio s njima petljat......
Stoga bi Vas molio da malo rezimirate i date svoj dojam o prednostima i manama.....hvala!!!

Ja te zeznuo? ahahha
Nakon pogledanih filmica i svega oko setupa, ja odustao od oddya ma kako god bio savrsen

:D ...oddy je odlican atty ali treba strpljenja i mirna ruka...a ja toga više nemam....tražim nešto da mi da isto ili bolje a da sebe ne mucim.....ima vremena!!!

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2013 22:50 

Medo je napisao:
street je napisao:
Medo je napisao:

Ja te zeznuo? ahahha

:D ...oddy je odlican atty ali treba strpljenja i mirna ruka...a ja toga više nemam....tražim nešto da mi da isto ili bolje a da sebe ne mucim.....ima vremena!!!

Kayfun je po meni best buy
Nudi pregrst kombinacija, a jednostavniji od oddya za prematanje

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 01:07 

Nemam neko veliko iskustvo, sa genovima nikakvo, ali kayfun-style atty mi je za održavanje beba. Namotaš MC koji će valjda trajati koliko i atty :) i mjenjaš vatu kada ti paše. Malo se kupi kondenzata na driptipu koji treba obrisati par puta dnevno, vjerojatno bi bilo manje da je tip sa širom rupom. Operem ga tu i tamo. I to je to. Toči i vozi...

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 07:38 

mene je Taifun GT oduševio kako zbog samog izgleda i izrade pošto se radi o klonu sa FT tako i zbog jednostavnog prematanja, arome i pare koju daje. i dalje mislim da je Ithaka puno bolji atty ali mi se otkad imam Taifuna jednostavno neda namatati je. Uglavnom naručio sam još jednog Taifuna i trenutno je to meni najbolji omjer uloženo dobiveno kako i novca tako i vremena koje se potroši na slaganje setupa!

ZMAX/Chi You clone/ZNA 50
Taifun GT / Taifun GT/ Taifun GT

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 23:02 

Čitam prvi post i prva pomisao, netko je otuđio Medi login/password.

Moja dilema traje već tri mjeseca i nikako napraviti step-up sa Kangera. :angry_shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2013 23:15 

imand je napisao:
Čitam prvi post i prva pomisao, netko je otuđio Medi login/password.

Moja dilema traje već tri mjeseca i nikako napraviti step-up sa Kangera. :angry_shake:

nije nitko otuđio.....jednostavno si želim nabavit nešto prakticno jednostavno a da daje onoliko koliko želim....želje mi nisu pretijerane!!!!

Povratak na vrh

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: