Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 07:40. Sada je: 25 kol 2019 07:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI
PostPostano: 18 lip 2013 22:38 

Isti navedeni mod je bio na prodaju u 3. mjesecu, i nakon sto je spusten na 400kn prodavatelj je odustao od prodaje, te je ovom licitacijom pokusao doci do tog novca ponovno, unatoc cinjenici da ocito nitko ne zeli taj mod, ili jednostavno ne zeli dati tolike novce za taj komad plastike. Pa sretno mu bilo, neka proda nekome onda...

Sent by a pigeon.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2013 22:43 
Administrator

Nisam ja zakljucao ali nije ni bitno jer je licitacija zavrsila i nema se vise sto reci.
Dulenda je pravilno otvorio novu temu.
Meni je kao i svima jako zao sto je do ovog doslo i sto je Nic Junkie pogazio danu rijec.

Gore jos uvijek pise Demokratski Forum i prema tome ja cu postovati vasu odluku kakvu god donesete. Ban, zabrana pisanja, vremenska kazna ... u name it.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2013 22:45 

WeCo13 je napisao:
BTW, Dulenda, hvala na reakciji. :plus:

Sent by a pigeon.

Ma reagirao sam na nepravdu.I na ono pa mislis da bi mu prodao za tu lovu.Ok ljudi grijese.Al onda reci pogrijesio sam ispricavam se i ljepse bi zvucalo.Inace licitacija je jasna ko dam.Ima pocetnu cijenu datum i vrijeme kad zavrsava i to je to.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2013 23:37 

Ovakvu 'licitaciju' samo mogu nazvati prevarom. Mislim da je još gora stvar napravljena negativnim komentarima od strane prodavca. WeCo13 :plus: svaka čast za tvoju gestu.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2013 23:54 

macchiato je napisao:
sta se tice licitacije po meni su to ciganske/zidovske/bodulske fore jer ako hoces nesto prodati stavi jeb... cijenu a ne ocekivati da ces to prodati skuplje nego sto si platio.

a nije bas tak..... na licitaciju stavis nekaj kaj ti ne treba.....pa kaj dobijes, dobijes.... ak ne dobijes nis onda poklonis ;)

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2013 00:16 

ma to je glupost ako kreneš s jednom kunom i izlicitiraš npr. tri kune i nema veće ponude tvoje je , st
ariji se sjećaju kako smo licitirali aute na carini ili od MUP- a zadnja ponuda kupuje i gotovo ! :ali: :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2013 09:03 

U dvije godine parnog staža na ovom i drugim domaćim e cig forumima sam napravio masu transakcija,i dobivao sam i slao sam robu na "riječ" i nikad,ali NIKAD nisam doživio da dobijem škart robu ili da je uopće nedobijem.Ovaj forum je moj "safe zone" i junkie svojim potezom piša po tome.Tim više što je sve ovo bilo javno i kad dodje neko novi,može pomisliti da je ovo pravilo a ne iznimka.Nisam sudjelovao u licitaciji,ali kao člana zajednice ovo me raspizdilo.Nevolim glumiti sudiju ni porotu,ali Kinta vrati mi moj safe zone!

Sent from my HTC using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2013 09:54 

doctore je napisao:
U dvije godine parnog staža na ovom i drugim domaćim e cig forumima sam napravio masu transakcija,i dobivao sam i slao sam robu na "riječ" i nikad,ali NIKAD nisam doživio da dobijem škart robu ili da je uopće nedobijem.Ovaj forum je moj "safe zone" i junkie svojim potezom piša po tome.Tim više što je sve ovo bilo javno i kad dodje neko novi,može pomisliti da je ovo pravilo a ne iznimka.Nisam sudjelovao u licitaciji,ali kao člana zajednice ovo me raspizdilo.Nevolim glumiti sudiju ni porotu,ali Kinta vrati mi moj safe zone!

Sent from my HTC using Tapatalk 2

:plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2013 10:17 
Moderator

[quote="doctore"]U dvije godine parnog staža na ovom i drugim domaćim e cig forumima sam napravio masu transakcija,i dobivao sam i slao sam robu na "riječ" i nikad,ali NIKAD nisam doživio da dobijem škart robu ili da je uopće nedobijem.Ovaj forum je moj "safe zone" i junkie svojim potezom piša po tome.Tim više što je sve ovo bilo javno i kad dodje neko novi,može pomisliti da je ovo pravilo a ne iznimka.Nisam sudjelovao u licitaciji,ali kao člana zajednice ovo me raspizdilo.Nevolim glumiti sudiju ni porotu,ali Kinta vrati mi moj safe zone!

:plus:

:tose:

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 19 lip 2013 10:33 
Administrator

OK, to je bilo to, sve jasno.

Nic Junkie imas 24 sata da uzmes adrese ili sto je vec sejvano na PP.
Sutra ti gasim acc.

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: