Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 pro 2019 16:17. Sada je: 06 pro 2019 16:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Budala plaća dvaput
PostPostano: 14 svi 2013 10:48 
VaperClub Veleposlanik

Parim nešto više od mjesec dana.

Kupio sam "Vivi Novu" od 2,8ml, a da nisam konzultirao forum. Neću o dobavljačima ovaj put. Napisao sam sa navodnicima, jer sam ubo neki od klonova, koji baš i nije nešto... Ok, bit ću iskren- k***u ne valja. Onda sam to mislio popeglati tako što ću kupiti novi grijač. Naravno, naručujem grijač za Vivi Novu (bez navodnika). Čovjek me još pita jesam li siguran da želim grijač na neviđeno, obzirom da vivika nije prava. Par dana kasnije, imam grijač za viviku koji mi ne paše.
Jučer odem pokupiti par sitnica u Parilicu... Usput, pogledam na strani trgovca (koji mi je prodao ovo smetje) zamjenske grijače i skužim da isti grijač nudi za CE5 i "Vivi Novu"... Uvijek ljubazna gospođa iz Parilice baci obrvu u zrak i pita jesam li siguran da mi to treba... Nisam, ali bahato kupujem grijač za CE5 :) Dođem doma i... Oooo, iznenađenja... grijač ne paše.

Summa summarum:
Dao sam 60 kuna za Vivi Novu... Pardon... "Vivi Novu", još 40 kn za dva grijača koji ne pašu. Nagradno pitanje: Ako budala plaća dvaput, a ja sam platio tri puta... Što sam ja?

Povratak na vrh

Naslov: Re: Budala plaća dvaput
PostPostano: 14 svi 2013 11:10 

Pocetnik !!! :)

Budala nisi jer bi onda ovo pisao forumu pun budalama...:)
Svatko od nas je bar jedanput ispao "budala" ali nismo mi krivi jer je sasvim normalno da za svoj novac dobijes ono sto si platio....da ocekujes da dobijes ono sto si trazio :conf:

Takvi trgovci kaznjavaju sami sebe ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 11:54 

To su oni grijaci sa par tankih fibera na kontaktu imaju kanalic ?

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 12:20 
VaperClub Veleposlanik

@Damirdjg: Da, par tankih fibera i kanalić na kontaktu. originalni grijač za vivi novu ne paše ni duljinom niti kontaktom. grijač za CE5 ima dobru duljinu, ali prekratak navoj na kontaktu
@Karo: Hvala na riječima utjehe. Kažem još jednom, ne zamjeram nikome od trgovaca. Ovaj put :)

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 14:08 

da ima više vrsta i grijača i vivica....

naj bolje ako uzimaš da uzimaš u jednog prodavača(bilo da je vani ili ovde u nas)
onda nebi trebalo bit greške! ;)

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 14:39 
VaperClub Veleposlanik

Moj grijač je neka kombinacija ove dvije slike. J.L.Z.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 16:43 
Moderator

Pa postaj sliku u - Binaries - Atomizer - imamo mi okolo hrpu krame možda netko ima nešto što ti treba.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 20:09 
VaperClub Veleposlanik

spavle je napisao:
možda netko ima nešto što ti treba.

Hmm... Mozak?

:kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 20:35 

brewberry je napisao:

Kupio sam "Vivi Novu" od 2,8ml, a da nisam konzultirao forum. Neću o dobavljačima ovaj put. Napisao sam sa navodnicima, jer sam ubo neki od klonova, koji baš i nije nešto... Ok, bit ću iskren- k***u ne valja. Onda sam to mislio popeglati tako što ću kupiti novi grijač. Naravno, naručujem grijač za Vivi Novu (bez navodnika). Čovjek me još pita jesam li siguran da želim grijač na neviđeno, obzirom da vivika nije prava. Par dana kasnije, imam grijač za viviku koji mi ne paše.
Jučer odem pokupiti par sitnica u Parilicu... Usput, pogledam na strani trgovca (koji mi je prodao ovo smetje) zamjenske grijače i skužim da isti grijač nudi za CE5 i "Vivi Novu"... Uvijek ljubazna gospođa iz Parilice baci obrvu u zrak i pita jesam li siguran da mi to treba... Nisam, ali bahato kupujem grijač za CE5 :) Dođem doma i... Oooo, iznenađenja... grijač ne paše.

Summa summarum:
Dao sam 60 kuna za Vivi Novu... Pardon... "Vivi Novu", još 40 kn za dva grijača koji ne pašu. Nagradno pitanje: Ako budala plaća dvaput, a ja sam platio tri puta... Što sam ja?

Kakva si ti legenda.Malo je ljudi na forumu koji nisu nesto pogrjesili ili ih nije zeznuo neki trgovac.Ja sam tek nakon tri mjeseca parenja na nuli u odnosu na cigarete.Al kao sto neko rece bitno je zdravlje. :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 svi 2013 21:12 

brewberry je napisao:

Kupio sam "Vivi Novu" od 2,8ml, a da nisam konzultirao forum. Neću o dobavljačima ovaj put. Napisao sam sa navodnicima, jer sam ubo neki od klonova, koji baš i nije nešto... Ok, bit ću iskren- k***u ne valja. Onda sam to mislio popeglati tako što ću kupiti novi grijač.

Kako si mislio popravit stvar kupovinom drugog grijača? Na starom ne valja otpor,izgorio mu fiber ili...?
Ako je u tome stvar nađi nekog da ti premota ovaj koji imaš,to bar nije problem.

Povratak na vrh

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: