Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 14:21. Sada je: 25 kol 2019 14:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: pozdrav sa traume u zg
PostPostano: 15 tra 2013 19:58 
VaperClub Veleposlanik

Stjecajem nekih nesretnih okolnosti, završio sam na traumi i sad čekam operaciju tetive. Jedina svijetla točka cijelog sra.. je parenje kod automata za kavu, točno ispod znaka "zabranjeno pušenje" :)

Povratak na vrh

Naslov: Re: pozdrav sa traume u zg
PostPostano: 15 tra 2013 20:24 

brewberry je napisao:
Stjecajem nekih nesretnih okolnosti, završio sam na traumi i sad čekam operaciju tetive. Jedina svijetla točka cijelog sra.. je parenje kod automata za kavu, točno ispod znaka "zabranjeno pušenje" :)

Uh operacija tetive, jednom i nadam se nikad više. Ajd barem moš parit, prije par godina dok nisam pario ubilo me što nisam mogao pušiti na Rebru, pa sam ko de bi.... u bade mantilu zamotane ruke silazio sa trečeg kata usred zime da popušim koju.

Sretno sa operacijom.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 20:27 

Naoružaj se strpljenjem :) a to će ti bit lakše uz parilicu :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 20:46 
VaperClub Veleposlanik

Maloprije je jedan informirani senior stao ispred mene i svom kompiću objasnio da je "to ona cigareta koju svuda smiješ pušiti ali je stoput štetnija"
Našao sam ga ispred bolnice kad sam išao udahnuti zraka kak pali York
Hvala na potpori

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:19 

brewberry je napisao:
Maloprije je jedan informirani senior stao ispred mene i svom kompiću objasnio da je "to ona cigareta koju svuda smiješ pušiti ali je stoput štetnija"
Hvala na potpori

Ma da jamačno je sto puta štetnija, mora da če ti otpasti čuna od nje! Takvi komentari mi stvarno idu na jetru više. Evo situacije - prije par mjeseci u firmi čovijek stoji pokraj kafe aparata i uzma kavu (inače deklarirani alkič i puši ko smuk na kvadrat) i kaže on meni "baci to to je čisti otrov, truje sto puta više od cigarete.....", nisam taj dan baš bio dobre volje (kao da koji i jesam) pa mu odgovorim " kako uopče imaš obraza tako što reči, koda ja tebe pitam što toliko piješ i pušiš ko turčin" - zanimljivo ali je njegova reakcija bila ultra agresivna. Znači "oni" (večinom su to okorjeli pušači) imaju pravo se mješati u moj život i domenu privatnosti ali ja nemam? :angry_shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:27 
VaperClub Veleposlanik

Ovo je bila još bizarnija situacija, jer je lik stajao ispred mene, pričao o meni, ali se obraćao svom pajdi ali ne meni. Osjećao sam se kao panda u zološkom vrtu :)

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:33 

Ignoriraj maloumnike, takvi ti ne žele dobro. Pari i uživaj a on neka se truje. Vjeruj prije godinu i četiri mjeseca su me gledali ko aliena, a danas sve više tih istih prelazi na paru. Vrijeme je na našoj strani. :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:40 

oki01 je napisao:
brewberry je napisao:
Hvala na potpori

Ma da jamačno je sto puta štetnija, mora da če ti otpasti čuna od nje! Takvi komentari mi stvarno idu na jetru više. Evo situacije - prije par mjeseci u firmi čovijek stoji pokraj kafe aparata i uzma kavu (inače deklarirani alkič i puši ko smuk na kvadrat) i kaže on meni "baci to to je čisti otrov, truje sto puta više od cigarete.....", nisam taj dan baš bio dobre volje (kao da koji i jesam) pa mu odgovorim " kako uopče imaš obraza tako što reči, koda ja tebe pitam što toliko piješ i pušiš ko turčin" - zanimljivo ali je njegova reakcija bila ultra agresivna. Znači "oni" (večinom su to okorjeli pušači) imaju pravo se mješati u moj život i domenu privatnosti ali ja nemam? :angry_shake:

Svakodnevno se susrećem sa sličnim osudama. Pogotovo kada me vide s modom. Na poslu komentiraju kakav to "minobacač" imam i govore to ti je kemija to je otrovno. Uglavnom, odustaju kada im se ne suprotstavljaš nego im kažeš da se od nečeg mora umrijeti. Najveće osude sam doživio od bivših pušača koji valjda nadopunjuju svoj ego ili nešto slično. Svaka rasprava s takvim ljudima je trošak vremena i živaca.

Ako ne razumiješ neku riječ u tehničkom tekstu, ignoriraj je. Tekst će imati smisla i bez nje.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:45 

Tko o čemu, "muzejski eksponati" pričaju o štetnosti e-cigarete, a već s jednom ipo nogom u grobu. Brewberry, sumnjam ja da su oni tebe uopće primjetili. :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2013 21:54 

brewberry je napisao:
Hvala na potpori

Njima :finger: a tebi želim brz oporavak :plus:

Ako ne razumiješ neku riječ u tehničkom tekstu, ignoriraj je. Tekst će imati smisla i bez nje.

Povratak na vrh

[ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: