Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 kol 2019 07:46. Sada je: 24 kol 2019 07:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 230 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Mediji o e-cigareti
PostPostano: 05 ožu 2014 13:26 

Ma na javnom mjestu sam pustiš tihog ilegalca i ubrzo mjesto više nije javno :grin:

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 05 ožu 2014 22:13 

- Vjerujem da je manje štetna od duhanskoga dima, ali pitanje koje imam namjeru otvoriti jest: mora li Hrvatska biti na začelju u promicanju naprednih i pozitivnih civilizacijskih vrednota i zauzimanju za zdravlje? Moramo li ponovno prolaziti eru kulture pušenja, neovisno radilo se o duhanu ili e-cigareti? Moraju li naša djeca ponovo u javnosti i na televiziji gledati kako je cool pušiti? . Može li se stoga jednom za svagda spomenutim zakonom riješiti pitanje pušenja kao nešto što je moguće jedino na otvorenom, u za to predviđenim prostorima i u privatnim stanovima pušača, iako najčešće upravo tu njihova nemoćna djeca ispaštaju - navodi Juranić

Oblak bijele pare koji ispuhuju pušači e-cigarete nije nimalo ugodan vidjeti, štoviše asocira, a time i promovira, uporabu duhanskih proizvoda

Još malo pa ni sladoled više nebum smjela lizat po parkovima.....zbog asocijacija :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 00:09 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 12:06 

Nebi htio soliti pamet nekom tko ima staža tu na forumu i u parenju, međutim lik je djelomično u pravu.

U obranu pare: Ljudi su postali zatucani i preosjetljivi na stvari koje drugom čine "zadovoljstvo", i počeli su primjećivati sve drugo osim sebe. Evo primjer:
a) U svom kratkom stažu doživio sam da čovjek razgovara (čeka na vezu) na 'pretpotopni' mobitel (zatucanac kaže da ne treba novi) i priča mi o štetnosti e-cigarete. Sa svojim skromnim znanjem o elektrotehnici (i uvjerenjem da nam kinezi u e-tekućine ne kapaju sastojke čudnih svojstava) mislim si u sebi pa tko je tu lud? *ebote on sebi zrači mozak tehnologijom iz 90-tih i predaje mi o štetnosti pare?
b) Iako nisam zapalio, a sad niti ne parim gdje nekome stvara i trunku neugodnosti (pogotovo kod njega u kući)... nepušaći u mojoj okolini 'prigovaraju' žustrije nego kada sam ih dimio cigaretu za cigaretom. Ponekad pomislim kupiti kutiju cigareta samo da zapalim cigaretu pa nek gori u pepeljari :-)

Protiv pare: Ono što kaže tip u Slobodnoj, to je nažalost istina. Ljudi si dopuštaju svašta pa tako puše i srednjoškolci na satu, ljudi u bolnici između bolesnika, pa evo sad šokantno i u crkvi. Istina da parimo i uvjereni smo da to nije štetno (sve bi dao sa sam 100% siguran da nije). Međutim, ponekad treba priznati sam sebi pa ću ja: Nekad se zapitam što proizvođači miksaju u te tekućine kako bi poboljšali okus pare. Kakvi su sve Exxx poboljšaći okusa i kemijske tvari u tekućini. Zapitajte što se tek zapitaju zatucani i preosjetljivi iz gornjeg teksta...
U svemu, pa tako i u parenju, treba imati malo opće kulture i bontona.

I eto zaključnka:
Nažalost dio te parilačke ekipe (neotesani) nabija komplekse ionako iskompleksiranim i frustriranim osobama, koji će dati 200% od sebe kako bi uništili ili ograničili nešto radi čega su drugi 'sretni'. I garantiram, zabranit će se parenje i u Hrvatskoj, samo je pitanje vremena.
Biti ću vulgaran i koristiti zadnj primjer zabrane da oslikam što će se desiti: isto takvi pojedinci su se provokativno kresali na javnim mjestima (poput plaža i staklenih liftova) što je dovelo do zakonskih zabrana i kazni. Sad se bojiš ti bez provokacija kresnut u autu ili liftu nabrzaka, jer možeš dobit po džepu onak svojski.

sanja je napisao:
Još malo pa ni sladoled više nebum smjela lizat po parkovima.....zbog asocijacija :rotfl:

Da. Istina, očeš se uvjerit? Napravi experiment na ovom našem društvu:
korak 1. napravi to sama, uz dozu provokacije gestama - imat ćeš par čudnih pogleda
korak 2. napravi to sa par kolegica raspoređenih po parku - izazvat čete reakciju
korak 3. ponavljajte to nekoliko dana - biti ćete 'na meti' ili u novinama
korak 4. ako to počnu raditi cure širom svijeta iz protesta slijedi nekakva sankcija tipa zabrane sladoleda na javnom mjestu.
To je jednostavna psihologija ovog društva. Ti u manjini provokacijom iskačeš. Ovi kompleksaši u većini kojima to smeta pronalaze opravdane razloge i asocijacije samo da bi dobili satisfakciju u obliku zabrane.
Sve se svodi na to da svaki tabu, extremizam, odnosno bilo kakvo iskakanje iz prosjeka treba zabraniti. U tom trenutku se niti ne analiziraju razlozi/uzroci/posljedice.

Osobno pokušavam pariti tamo gdje vidim da se 'smije', odnosno nema čudnih i prijekih pogleda. S druge strane, kaj mi to znači kad bude netko tamo osobi koja gleda kao tele još puhnuo oblak pare u lice (npr. po mogućnošću sa okusom lješnjaka na koji je taj posmatrač npr. alergičan pa sve još dospije u novine sa prištevima po licu :-))
Sve u svemu sami si krojimo sudbinu, a čitajući ovo u Slobodnoj i po svijetu sve će završiti kao analogne.

Tank: 3 x PT2 mini | PT2 | Eleaf GS | Uwell Crown | Ego One

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 17:42 

Samo se nadam da su to sporadični tekstovi po novinama i...pojeo vuk magare.Sve to što si napisao je samo žalosna istina i još jedna potvrda da živimo u lažnom društvu punim lažnih dušebrižnika,kvaziintelektualaca kojima prečesto daju koji red u novinama.
Ja znam da moja svakodnevna vožnja kroz grad biciklom truje moja pluća zbog prometa pa mi ne pada napamet urlikati po novinama da ukinu taj promet jer želim živjeti zdravo.
Ako nemaš toliko kulture pa pariš ,razgovaraš mobitelom,žvačeš kaugumu ko kreten,češeš se po jajima u crkvi,školi,bolnici....onda si neodgojen i nekulturan ali nećemo sve to zabraniti.
Nekakvom kretenu je ružno vidjeti nekog kak pari :shock: i odmah dobije tekstuljak u novinama.Boli njega ona stvar za CO2,za hranu i piće kojima se trujemo svakodnevno.Ne treba se zbog toga uzrujavati jer nema smisla.Meni je u stvari smiješno.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 17:54 

kolko god ti bilo smjesno tolko je i ozbiljno. u bliskoj buducnosti ocekujem sve vise takvih clanaka i tv priloga koji ce na kraju dovest do izjednacavanja sa pusenjem samo zato kaj slicno izgleda ljudima koji o tome nisu informirani.

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 18:18 

Evo, ja sam informiran i parim već dugo, i meni to slično izgleda, ko pušenje, dok ne vidim u ruci spravu neznam ni ja reć sa 5 ,6 metara jel čovjek puši ili pari. Ljudi, ovo što radimo nije ni zdravo nit drugim ljudima drago nit shvatljivo. Ne pušimo duvan, nego (po njima nešto još gore). A u biti radimo šta, navlačimo neku paru iz neke sprave, a ni sami nismo često načisto šta je sve baš unutra, a pušači nam se kao, gade :hump: i sad bi mi da svi trpe oblake ove naše pušljavine :mrgreen: Zato (ovo sad govorim za sebe) sam skroz kul, di se može parim, nastojim nikog ne tlačit s tim, a ima nas svakojakih, bože moj, kad se dijele puške uvik bude i mrtvaca, pa šta se može....ili ajmo organizirat vaper pride :vaper:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2014 18:24 

Evo slicnog primjera,bluetooth slusalice u autu,izbjegnuti kazne,a opet ima budala koje laju na njih i jos su neoprezniji u voznji od onih koji krse zakon sa mobitelom na uhu...dakle,uvijek ce bit budala,parenje u bolnici,crkvi i opcenito negdje gdje nisi doma ili vani,u tudjem prostoru,ako nista daj pitaj gazdu il odgovornog dal on ima nesto protiv,i naravno ne nabijat to na nos drugima...isto kao da si zaradio na legalan nacin novce,sam zasluzan za to,pa nejdes nekoj "sirotinji" doma i kurcit se kak ti imas i mozes a on ne,mada si u neku ruku u pravu...nismo samo mi glup narod,prisutno na cijelom svijetu

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 18:24 

Deckardcain :dobar: osim zadnje recenice :P

edit: spavle isto :dobar: :plus:

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2014 18:36 

Dam se kladit da se većina nas i ponaša pristojno.A dal ćemo zbog manjine nadrapat? Ne vjerujem.Ak ćemo nadrapat,nadrapat ćemo i ako smo svi pristojni jer je tako odlučila viša sila.U stvari sad si mislim, kaj znači nadrapat,ukinuti ih neće :mrgreen: Svemu drugom,doskočit se može...

Povratak na vrh

[ 230 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: