Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 lip 2019 13:39. Sada je: 17 lip 2019 13:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 230 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Mediji o e-cigareti
PostPostano: 15 pro 2014 23:29 

nije laž ako je beba umrla. upozorenje neka bude svima da se bočice drže dalje od djece.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 pro 2014 23:37 

Ljude je tesko uvjeriti u nesto uopce a kamoli u ovo kada renomirani mediji(idex i ostala govna) non stop bruje o stetnosti.
Znam pouzdano da se sve vijesti prepisuju sa svjetske scene pa tako u moru smeca odredjena informacija koja dobije odredjeni broj pregleda ima tendenciju ponavljanja.Buduci da je ocito da se sve veci broj ljudi zanima za ovu temu dolazi do sve ucestalijeg ponavljanja iste(u losem svjetlu) a ona je sa vrha piramide financirana naravno od strsne duhanskog lobija.Nigdje nikakvog ozbiljnog istrazivanja(prerano je a i da bi doslo do njega mora pocrkati poveci broj humanoida ili barem pcela,ribica,macaka ili sta ti ja znam) pa mediji mogu cuda objavljivati,a njima je kao i nama glavni interes lova koju najlakse dobijaju od svjetskih trovaca..
Punac mi kaze neko vece:joooj pa gledao sam na provjerenom neki dan da je e-cigareta stetna,nemoj to pusiti! Pa normalno kad su copypejstali neki low trash sa ko zna kojeg americkog kanala jer nisu u stanju nista novo kreirati!

Ljudi ne padajte na medijske manipulacije..

Zivjelo parenje smrt americi! :grin::grin::grin:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 00:18 
Administrator

buje3000 je napisao:
nije laž ako je beba umrla. upozorenje neka bude svima da se bočice drže dalje od djece.

Nista im ja ne vjerujem. Nebi bilo ni prvi ni zadnj put da gamad izmisli jos jednu laz. Lupanje prema emocijama u vezi djece je bas ono sto im prilici.
Nisam bas siguran da beba od godinu dana moze otvoriti bocicu, makar i bez zastite.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 01:57 

Tipicno americki(cak je ko fol i u new yorku!) ni slike,ni imena ma nicega!
Ovo sa bebom ti je cisti primjer onoga sto sam maloprije napisao.Lazni tekstovi koji su prepisani...
I sam imam djecu i nedaj boze bilo kakvog zla ali misljenja sam da je i ovo samo jos jedan blijed i tuzan pokusaj mentalne manipulacije ljudi-ovaca(svih nas) u pokusaju da nas se dezinformira.

Naravno to je samo moje misljenje.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 02:13 

nije da im vjerujem, ni da im nevjerujem... moguće, ali bit će sve više tih tekstova ubuduće. Baš primjećujem u zadnje vrijeme sve češće objavljuju negatine "vjesti" u vezi e-cigareta. I sve više komentara i zapažanja dobivam... u zadnja 2 tjedna. Ako se netko skine s cigareta to je negativna pojava, jer si se lagano skinuo i od tebe ne čuju jadikovke kako je teško bez nikotina itd itd. Pogotovo ako kažeš slučajno da ti je para 3x bolja. Eksplozija baterija je ipak bila najučinkovitija, a 2. mjesto ide onom naslovu 10 puta kancerogenije.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 02:19 

Kazem ti prepisivanje i samo prepisivanje,novinar sjedne i ceka 12 da povuce informacije sa weba.
Obrati malo paznju kada novi clanci iskacu...ako se ne varam oko 14,15 je bum... ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 02:24 

Zasto u nasoj lijepoj nije nikome eksplodirala cigareta???al ok i da je, je li to razlog za mijenjanje stava o necemu???Koliko je aviona popadalo do sada pa opet niko ne pise da ih se treba izbjegavati jer su ne kancerogeni vec srmtni!??
Joj necu vise ovo komentirati samo se iznerviram bezveze...Odo se posteno napariti i onda probuditi na jastuku koji mirisi sa zadahom od vecerasnje paste ua zube! :)

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 02:29 

već 4 mjeseca ne čitam nikakve vijesti. di god se okrenem crna kronika i žutilo i Vlada. proletim net.hr u potrazi za glupostima. samo ponekad pročitam naslovnicu 1 dnevne novine i to je to. život mi puno ljepši bez tih sranja

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 08:47 

Inaće slabo vjerujem medijima na udarnim vijestima vezano za parenje, trebalo bi to ipak malo realnije pisati sa manje senzacije i više rezultata objektivnog istraživanja, jer u krajnjoj liniji to i nas zanima, a i uputilo bi proizvođaće opreme i tekučina da unaprijede svoje proizvode i izbace štetne elemente. Međutim, ovo sa djecom bez obzira da li je ovaj članak istinit je moguće i treba stvarno biti oprezan. Djeca su znatiželjna i vole dirati stvari od roditelja.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2014 12:44 

"Tragičan događaj.
J.M. je eksplozija baterije električne cigarete raznijela glavu u trenutku dok je trčao da zaustavi maloljetnog sina J.L. koji je pio nikotinsku tekućinu iz bočice od 50ml koja se prodaje bez ikakvog čepa s naljepnicom šarenih boja na kojoj piše hubba-bubba /l ego / životinjsko carstvo / kinderjaje. Sve se to dogodilo samo tjedan dana nakon što je pokopana supruga koju su otrovale pare e-cigarete u stanu...
Ožalošćena obitelj se vratila normalnim, provjerenim, zdravim biljnim organskim cigaretama, uz pozdrave iz Rovinja."

:kuc:

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

[ 230 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: