Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 14:20. Sada je: 25 kol 2019 14:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: theme za racunala
PostPostano: 25 pro 2012 14:19 

da li zna tko koji link gdje ima kvalitetnih tema i da se mogu skinuti besplatno

u googlu pronasao samo par stranica vecinom se niti ne moze skinuti ili su bezveze pa rekoh mozda netko zna gdje ima brdo toga i da je kvaliteta ok

hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: theme za racunala
PostPostano: 25 pro 2012 16:00 

Teme za windowse? Nisam baš shvatio pitanje pa zato pitam.

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 25 pro 2012 17:03 

mravak je napisao:
Teme za windowse? Nisam baš shvatio pitanje pa zato pitam.

da teme kao slika na deskopu plus sve ostalo da je izmjenjeno ne znam kako bi ti opisao drugacije

Povratak na vrh

PostPostano: 25 pro 2012 18:46 

Pa... sliku na desktopu stavis koju zelis... A ikone moras rucno mjenjati :conf: prvi put cujem za kao teme koje mozes skinut i primjenit na svoj desktop? Ja sam sebi sam poslozio kak hocu da mi izgleda ...
Odes na desktop desni klik misem -->personalize-- i tu se malo poigraj dok ne nadjes nekaj kaj ti pase :-)

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 25 pro 2012 18:49 

mravak je napisao:
Pa... sliku na desktopu stavis koju zelis... A ikone moras rucno mjenjati :conf: prvi put cujem za kao teme koje mozes skinut i primjenit na svoj desktop? Ja sam sebi sam poslozio kak hocu da mi izgleda ...
Odes na desktop desni klik misem -->personalize-- i tu se malo poigraj dok ne nadjes nekaj kaj ti pase :-)

Covjek misli na nesto ovako
http://en.softonic.com/s/desktop-themes
neam poima dali tu sto valja,link postavljen primjera radi

slika

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 25 pro 2012 19:36 

http://www.adni18.com/gallery/categories.php?cat_id=11

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2012 01:56 
Moderator

Sve ovisi kakvo računalo imaš. Ako je računalo starije/sporije.. takve teme će ti dodatno usporiti windowse.

Nakon dosta isprobavanja, instaliranja svega potrebnog da bi te teme funkcionirale, pa onda opet deinstaliranja jer su usporavale raćunala.. pronašao sam nešto dobro, a to je TuneUp Utilities.. jedan od najboljih programa za fino uštimavanje skrivenih postavki svih verzija Windowsa.

S tim paketom alata možeš podesit sučelje, optimizirati sustav, podesiti skrivene postavke, napraviti defragmentaciju i još hrpu stvari, fino podesiti računalo i windowse da rade kak spada, a unutar alata imaš i opcije gdje možeš izabrati razne teme, boot screen-ove, logon screen-ove, visual styl-ove, start menu-e, task bar-ove, te animacije i efekte.

Probaj biti snalažljiv kako bi nabavio taj doista izvrstan paket alata s kojim će računalo biti doista jednostavno održavati, a ako ne uspiješ onda ćemo nekako uskočiti u pomoć.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2012 09:46 

D@DO je napisao:
Sve ovisi kakvo računalo imaš. Ako je računalo starije/sporije.. takve teme će ti dodatno usporiti windowse.

Nakon dosta isprobavanja, instaliranja svega potrebnog da bi te teme funkcionirale, pa onda opet deinstaliranja jer su usporavale raćunala.. pronašao sam nešto dobro, a to je TuneUp Utilities.. jedan od najboljih programa za fino uštimavanje skrivenih postavki svih verzija Windowsa.

S tim paketom alata možeš podesit sučelje, optimizirati sustav, podesiti skrivene postavke, napraviti defragmentaciju i još hrpu stvari, fino podesiti računalo i windowse da rade kak spada, a unutar alata imaš i opcije gdje možeš izabrati razne teme, boot screen-ove, logon screen-ove, visual styl-ove, start menu-e, task bar-ove, te animacije i efekte.

Probaj biti snalažljiv kako bi nabavio taj doista izvrstan paket alata s kojim će računalo biti doista jednostavno održavati, a ako ne uspiješ onda ćemo nekako uskočiti u pomoć.

ma ne da mi se sve tako slagati jer mislim da ne moze puno to usporiti moj laptop imam solidnu konfiguraciju i5 procesor sa 6 giga rama tako da bi trebao takve progranmcice papati bez problema ;))

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: