Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 ruj 2020 11:32. Sada je: 28 ruj 2020 11:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 201 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Prodaja opreme
PostPostano: 12 tra 2016 12:52 

Totalno sranje od izjava, loše i kukavički izvedeno, bilo jednom davno, rekli su mi....tako naši političari razgovaraju...ne bi se inače javljao na ovo, al eto Maxa sam upoznao kolko tolko i uživo a i trgovali smo nešto, pa ipak moram dodat svoje 2 lipe.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 12 tra 2016 14:34 

Pravda za fluxa ili andouta kako god se zvao, daj neki racun otvori da ti pomognemo finansijski za nanijetu dusevnu bol sto si nam nebitan
Sasi nikako ne dati da bude admin jer onda ja, vulja i ostali sto spamuju teme smo donji :)

Poslano sa mog Z520 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 14:55 
Moderator

Spavle ćeš ti ili da ja to obavim :)

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 15:01 

Neki dan sam baš čula i riječ 'sekta' :D

Pa ne možeš samo tako upasti i optuživati ljude bez ikakvih dokaza... dobro te još i trpe... kao dugoodišnja forumašica mogu ti reći da bi kao prvo flux po onome što sam sad nabrzinu proletila odavno popio ban zbog izražavanja, a ni ti nisi daleko... nhf... al što je poanta ovog svega? Tu imaš tonu ljudi koji iz prve ruke, vlastitog iskustva, znaju da si potpuno u krivu... Čak i da se (ako se) dogodilo tako nešto, pa ovo zasigurno nije način da se takve stvari izglade...

I kud mi baš na stričeka Maxa :joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 15:03 

Jel te to Flux poslao po zadatku da ovdje "istjeruješ pravdu"? Registrirao si se na VC taman u isto vrijeme kad je Flux ispario sa foruma, a u godinu dana od 16 postova 10 ti je u ovoj temi.
A imaš i isto ime k'o Flux.... Flux, da nisi to ti?
Dupli nalog?

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 15:16 

:avion: :rotfl: :zu:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 12 tra 2016 15:24 
Moderator

Andout. Hvala ti lijepo sto si bio clan ovog foruma. Ovo nije forum.hr. ovo je privatni forum. I svi smo ovdje sa istim razlogom. Ima mjesta za tebe ako to zelis. Ali tvoje ponasanje i tipkanje to ne prikazuje. Bez dokaza imas samo rijec. Koja ide protiv maxove rijeci. Uzevsi u obzir da je max nekad teska osoba, nikad nije nikog zajebao. Ukoliko mu je i poslao ostecenu bateriju, poznavajuci maxa, sa sigurnoscu mogu tvrdit da je flux ili bio upoznat sa tom cinjenicom, ili je dobio tu bateriju besplatno uz mod. Ukoliko nije tj. Da je poslao ostecenu bateriju umjesto cijele baterije to je flux trebao reagirat odmah. Sto nije napravio. Nikakvog glasa nije bilo na forumu o losoj bateriji. Tako da mi je ta baterija bespredmetna. Sto ostavlja tvoj nacin komunikacije kao nepotreban i uznemirujuc. E sad. Ja nemam ovlasti nikakve, ali ja cu te lijepo zamolit. Ili se smiri i vodi svoje brige, ili predoci dokaze. Nastavljanjem ovakve komunikacije bez dokaza doci ces do toga da budes "izbacen" sa foruma.

Ja ne branim Maxa, samo govorim da kroz moja trgovanja dok se nismo upoznali nije me niti jednom zakinuo u nekom dogovoru, dapace mislim da sam uvijek prosao i bolje nego je bilo dogovoreno.

Sada 3 godine kasnije kada ga poznam dosta dobro. Reci cu ti da ili lazes, ili neznas sta pricas.

Pozdrav Sasha

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 15:47 

koja elita... pa nije ovo gentlemens club... a bome ni mickey mouse club...

svi su ovdje ravnopravni ako se znaju ponasat, nema iznimaka... a ti trolas bezveze... evo dovuci fluxa pa nek se izjasni, a do tada, mislim da o tome nema smisla pricat i raspravljat vise...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 15:57 

andout je napisao:
A sto si na brzinu preletila?
Postove od zadnjih par dana na forumu?
Jako mjerodavno s obzirom na situaciju. :jel:

Kenula sam odozada pa preskala... onda od početka pa preskakala... btw ako je itko ovdje povlašten, to bih bila ja, pa moraš jako dobro paziti kako mi se obraćaš... prvo pravilo je sa VI :lol:

I ajmo još jednom jer ja imam konjske živce i tonu strpljenja-koja je poanta ovoga? Zašto se vodiš za nečim što je netko rekao, umjesto vlastitim iskustvom? Zar ti nije normalno da će netko poput mene 'graknuti' ako tako optužiš nekoga koga sam imala priliku upoznati i tko je bio ništa drugo osim ljubazan i pomogao mi? A da ne spominjem da si na osnovu jednog navodnog događaja osudio čitav forum, odnosno ljude na njemu...

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2016 16:03 

Previše dobro si ti upućen u Fluxovo djelovanje na forumu da ne bih ostao pri činjenici da si ti (andout) flux osobno, a i toliko si navalio da u "njegovo" (tvoje?!) ime dokazuješ nedokazivo pa se pitam(o) koja je svrha svega toga, koja (osobna?) korist... čemu sve to i koji je krajnji cilj?
Raskrinkati "elitnu bandu"? :rotfl: Tražiti povrat novca za nešto od nekoga otprije 2 godine da se "pravda zadovolji", a bez dokaza i sa ispraznim uvjeravanjima da je to bilo tako i nikako drugačije?
12.4.2015, Flux ide s foruma, a par sati kasnije dolazi andout (tj. Fluxovo drugo "ja").

Povratak na vrh

[ 201 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: