Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 pro 2019 21:53. Sada je: 14 pro 2019 21:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 201 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Prodaja opreme
PostPostano: 09 sij 2016 00:06 

Eto se, danas, opet razvila diskusija na temu prodaje, zarade i sl. Može li se negdje na Vaper club stranici vidjeti ko su admini i moderatori koji su zaduženi da bi držali red na stranici?
Vjerujem da ima ljudi koji preko ove stranice pokušavaju zaraditi neku lovu, međutim ja definitivno nisam jedan od njih jer sam puno više para dao nego dobio (dakle, više kupio nego prodao).
Ponovo se javlja Fek0 koji mora bit lonac svakom poklopcu i koji me je ispizdio do ludila jer sam oglasio jebeni tank za iste novce za koje sam ga kupio od kolege s foruma (200kn), a da pri tom nisam naveo cjelokupno rodoslovlje ko da prodajem dragulje kraljice Elizabete,
Nemam niš protiv reda, dapače, volim ga se držati, al bi isto tako volio znati ko je taj ko me može prozivati i zašto prije toga ne pita o čem se radi nego čovjeka ispizdi i izbaci iz koež za, ponavljam, jebenih dvjesto kuna, koda je u pitanju dvjestohiljada eura ili nekih sličnih novaca!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Prodaja opreme
PostPostano: 09 sij 2016 00:16 

Ne znam za tvoj slučaj no vidio sam komentare oko prodaje i / ili zarađivanja na preprodaji modova i attya. Iako nemam ni vremena ni živaca za to ne vidim koji bi to veliki problem bio - uvijek će biti ekipe kojoj se ne čeka iz Kine, nemaju karticu, neda im se zezati sa carinom, ne vole online naručivanje pa će kupiti od nekog ''preprodavača'' sa foruma.

Svatko ima pravo staviti cijenu koju hoće i svatko ima pravo kupiti ili ne. Naravno, ukoliko je kupac istinito informiran što kupuje a prodavač vjerodostojno opisuje proizvod koji prodaje.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 00:28 
Moderator

1. U naslovu oglasa mora pisati što se prodaje sa što više detalja.
2. Detaljni opis predmeta, specifikacije.(ako je klon onda to i napisati)
3. Originalna slika predmeta koji se prodaje. (ne google slika ili slika sa web shopa na kojem je predmet kupljen)
4. Starost, istrošenost, oštećenja....
5. Cijena
6. Ako je licitacija treba navesti početnu cijenu, korak licitiranja, do kada traje licitacija
7. Ispred proizvoda u naslovu treba pisati: P: za prodaju, K: za kupovinu, potražnju, M: mijenjam, L: za licitaciju, POKLANJAM za poklon, nakon čega ne treba dodatno upisivati npr. kupujem

Ako je prodavaču prvi post na forumu ujedno i oglas, isti ce se obrisati bez pardona. Isto vrijedi za sve koji se nisu predstavili u Who U R forumu.

Ako oglas ne zadovoljava uvijete 1-7 prodavač će biti upozoren, i ako ubrzo ne ispravi greške oglas će biti obrisan.

Dozvoljena je prodaja malih količina nove robe (komad ili dva) i neograničeno rabljene. Prodaja proizvoda koje su memberi vlastoručno napravili nema ograničenja.

Šverceri i crno tržište - account će biti obrisan trenutno. Oglasnik služi za dobrobit članova a ne za zaradu.

@Mili ti si dok si radio oglas pogrijesio na broju 2 i broju 4. I zato je feko postavio pitanje.

@shellsh0ck "Naravno, ukoliko je kupac istinito informiran što kupuje a prodavač vjerodostojno opisuje proizvod koji prodaje."
Upravo radi zastite kupaca, (jer novi clanovi uglavnom neznaju kolko sta vrijedi i gdje se moze kupit) ljudi reagiraju kada netko ne ispuni oglas ispravno, ili mece cijenu vecu od redovne prodaje na relevantnim internet ducanima.. Fasttech i Gearbest.

Sto se tice moderatora..
Jedini koji su bitni su Max, Kinta i Spavle..
A svi ostali sa preko 1000 postova su tu dovoljno dugo da mogu svojim iskustvom upozorit na potencijalne greske..
Treba uzet u obzir da smo svi ovdje ljudi sa losim danima, i da napisane rijeci ne prenose uvijek svoje znacenje na ispravan nacin, jer mnogi od nas ne koriste tocke i zareze tamo gdje treba.. Tako se iz "Mili jebi se" moze dobit nesto pogrdno, a ustvari je covjek mislio "Mili .... :) Jebi se. "

Eto nadam se da sam malo pojasnio, iako nisam moderator.

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 01:17 

Dozvoljena je prodaja malih količina nove robe (komad ili dva) i neograničeno rabljene. Prodaja proizvoda koje su memberi vlastoručno napravili nema ograničenja.
Mislim da se tog treba drzati, tj. trebalo se prije upozoriti određene članove javno, da su svoj limit nove robe, koju mogu prodati, presli, i da je to to, pa bi vidli, oce ti ljudi ostat na forumu, ili produziti dalje :conf:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 01:28 

Svi regani memberi imaju uvid u profil drugog membera, stoga ako neko prodaje nešto na forumu zainteresirani kupac može vidjet njegove postove, ako se njegova aktivnsost svodi na kupi prodan onda je za pretpostavit da je diler.....opet nebitno....kupiš od koga hoćeš to je individualna odluka.
Sto se tiče Feke on je aktivan i svojim prisustvom je doprinjeo puno ovom forumu isto tako i sasha, Valter itd. Da ne nabrajam.
Kao sto uvodno i stoji na forum se dolazi procavrljat, ubit koju minutu u ugodnom društvu.
Feko je ljudina i ima takav način komunikacije preko tastature, oni koji ga znaju mu neće zamjeriti, a da reda mora biti to je istina, mora.
Nemojte se bez veze svadit, nismo ovdje da se svadimo nego da se opustimo i maknemo malo od svakodnevice.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 19:19 

Da ne otvaram novu temu... :D

zašto ono "nepisano" pravilo o cijeni ne bi postalo "pisano", odnosno da se smiju objavljivat proizvodi koji su minimalno 10% niži od referentnih cijena sa FT-a ili odakle već?

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 21:13 
Moderator

Nije niti losa ideja..

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 09 sij 2016 21:48 

Izvini al to su gluposti,nek svako stavi koju cijenu hoce,i kaj kog briga di je kupljena roba,izuzev ako taj shop ima recimo vise slicnih proizvoda (klonova) pa da se ipak naglasi,bitno da je ono sto jest u oglasu u zbilji i kako je opisano

Svako ko je sposoban registrirat se ovdje sposoban je i ukucat ime proizvoda u gugl i vidjet cijenu po sajtovima,tak da vam je sve to glupost po meni...kak cete odredit cijenu neceg kaj je doradjeno recimo? I po meni cinjenica da bi se vi ravnali po ft-u je takodjer glupost jer vi gledate na samu cijenu...o cekanju i riziku carine nema price,a to po meni utjece na cijenu

Primjer, uzmes nesto na debelom discountu i kasnije prodas po redovnoj cijeni,kak ces ti znat po kojoj cijeni je to kupljeno?

Suma sumarum jedna od glupljih ideja na forumu definitivno

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 22:04 

Slažem se s vuljom, ako se nastavi ovakvo cjepidlačenje što će se morati stavljati u oglas za one atije i modove koji su promijenili 6-7 vlasnika - ovjeravati potvrde u javnog bilježnika?

Pa ljudi valjda nitko nije blesav i naivan kupovati nešto bez da prije nije provjerio cijenu na FT-u ili slično. Samom prodavaču će biti jasno da je zaj..... stvar kad bude bumpao 10-ak puta. Zar nije jednostavnije ograničiti vrijeme pojedinog oglasa - mjesec ili dva nakon objave ako se nije prodalo briši i gotovo.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2016 22:06 

Bila ideja glupa ili ne svakako podržavam da ekipa informira ostatak forumaša ako predmet prodaje postoji na FT-u ili Gearbestu po nižoj cijeni... pa neka potencijalni kupac sam odluči želi li "rizik" ili bez "rizika".

Iako je po meni rizik isti ako ne i veći kupovat "second hand" pa makar bilo neotvoreno ili samo otvoreno radi slikanja... sorry, meni koji se još ne kužim u opremu može vrlo lako uvaliti klon pod "oriđiđi" ili junk koji ne radi jer nisam ni sam siguran na što obratiti pozornost prilikom kupnje, još pogotovo od nekog ko ima 5 postova unutar 5 dana i sve samo prodaja ili kratki postovi tipa "lol" i "wtf"...

Da se razmemo, ja sam tu na forumu gospon zelenko, tolko nov da mirišem na svježinu proljeća :p da ne bi bilo "gle sad ovog dijeli pamet"... ovo je čisto moje razmišljanje odnosno stav da osobno ne vjerujem takvim prodavačima a isto savjetujem i drugima :)

Kupiti nešto s oglasa nekog člana koji ima X postova i na forumu je Y mjeseci ... da svakako, pa makar proizvod bio zguljen i s udubljenjem... u te proizvode vjerujem, ostale ne, a ne razmišljaju svi kao ja pa ih treba unaprijed zaštititi kako ne bi bili razočarani jer na kraju krajeva neki će povezati to s forumom, klubom i reći "da, ja sam se zajexx jer sam kupio to sa vaperclub foruma"...

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

[ 201 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: