Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 stu 2017 16:12. Sada je: 19 stu 2017 16:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Tetovaze
PostPostano: 24 lis 2014 11:53 

To sto je netko tetoviran ne govori bas nista o njegovom nacinu i kvaliteti rada.
Meni osobno je to misao vodilja, ako je netko zatucan to je iskljucivo njegov problem.

Naravno da nije sve crno bijelo u svijetu, ja ovo komentiram iz svoje perspektive i svog posla. Moja situacija je drasticno drugacija od vecine ljudi tako da mozda nisam bas referentan, ali stav i misljenje su mi takvi.
Ako nekome ne pasu moje tetovaze neka odjebe u skokovima, ja ne trebam njih nego oni mene. Ako nekome ne pase moj nacin rada agrumentirane kritike rado prihvacam jer iz toga mogu samo nauciti nesto i bolje odradjivati svoj posao ili argumentirano dokazati da su kritike bullshit :D

slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 24 lis 2014 12:15 

equusDU je napisao:
da se i ja uključim...probati ću biti ne previše konzervativan, ali donekle objektivan...
i sam sam ljubitelj tetovaža...imam potkoljenicu istetoviranu i skoro pola leđa...

ali budimo realni, da vama na sastanak poslovni dođe netko s istetoviranim vratom ili cijelim rukama morate priznati da bi ipak bilo u najmanju ruku čudno...ili da ste gazda neke firme i trebate zaposliti nekoga tko će biti reprezentativni primjerak vaše firme...meni bi bilo OK sve u nekim normalnim granicama, ali često ljudi prijeđu tu granicu i onda se vade na neku diskriminaciju...

Jednako cudno je bilo i kada su zene dobile pravo glasa :kuc:

Tetoviranje trajne sminke je neprimjetno pa ipak imas istetovirano lice, a sudit po tome kako je ko obucen i dal mu viri neka tetovaza je po meni nema smisla. Vani su puno komotniji po tom pitanju, ali i po ostalim potanjima.

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 24 lis 2014 12:57 

mravak je napisao:
equusDU je napisao:
da se i ja uključim...probati ću biti ne previše konzervativan, ali donekle objektivan...
i sam sam ljubitelj tetovaža...imam potkoljenicu istetoviranu i skoro pola leđa...

ali budimo realni, da vama na sastanak poslovni dođe netko s istetoviranim vratom ili cijelim rukama morate priznati da bi ipak bilo u najmanju ruku čudno...ili da ste gazda neke firme i trebate zaposliti nekoga tko će biti reprezentativni primjerak vaše firme...meni bi bilo OK sve u nekim normalnim granicama, ali često ljudi prijeđu tu granicu i onda se vade na neku diskriminaciju...

Jednako cudno je bilo i kada su zene dobile pravo glasa :kuc:

Tetoviranje trajne sminke je neprimjetno pa ipak imas istetovirano lice, a sudit po tome kako je ko obucen i dal mu viri neka tetovaza je po meni nema smisla. Vani su puno komotniji po tom pitanju, ali i po ostalim potanjima.

ne sudim ja nikome kako je obučen niti ima li tetovaže jer sam i sam takav...
ali jebemu...da ti ideš nekome nešto prodat ili uvaliti ili ostvariti nekakvu dobit poslovnu za sebe i dođeš kao da si ispao iz slikovnice...nije mi to baš najnormalnije...niti će kod nas biti za 100 godina...
jebiga...isto tako nećeš na doći na većinu poslovnih sastanaka u kratkim hlačama...postoji nekakav pisani ili nepisani bonton...

kod nas je bio slučaj prije nekih 10-ak godina da je jedan direktor hotela svojim zaposlenicima zabranio da nose bradu i da imaju dugu kosu...e to je bio pravi primjer seljakluka i krkanstva...
ali opet zamisli sebe da si na mjestu direktora hotela, ali objektivno, i dođe ti netko da bi se zaposlio na recepciji, a s jedne strane vrata ima križinu, a s druge strane vrata škorpiona tetoviranoga, a u nosu mu visi o-ring 22mm...

Biste li ga vi zaposlili??? :)

a to da su vani komotniji nisam baš siguran...naravno sve ovisi o vrsti posla kojom se baviš...

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lis 2014 13:12 

http://m.24sata.hr/#zanimljivosti/znak- ... 0/gallery/
Krasno.... :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lis 2014 21:00 

E hebat ga,nikad znaci ne budem dobio posao u hotelu :D kosu imam,bradu imam,tetoviran jesam,sam mi fale zmajevi i krunice i to bi bilo to,moram na makeover sto prije :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2014 13:06 

evo nova tetovaza je sinoc dovrsena. jos jedan minus za mene kod potencijalnih poslodavaca :P

slika

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 06 stu 2014 14:01 

Jel to dinastija Ming? :))))))))
Trebao sam raditi na kruzeru al nisam mogao zbog tetovaza, toliko o tome da smo mi zaostali a glupi Ameri nisu

Sent from my D2005 using Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 06 stu 2014 14:10 

veljo_81 je napisao:
Jel to dinastija Ming? :))))))))
Trebao sam raditi na kruzeru al nisam mogao zbog tetovaza, toliko o tome da smo mi zaostali a glupi Ameri nisu

ja sam odradio 2 ugovora na kruzeru. a imam 5 tetovaza ;)
mozes ici raditi iako imas tetovaze samo nebi smjele biti vidljive. odnosno kad prodjes intervju(bilo da ti se tetovaza ne vidi bilo da si ju prekrio nekako) onda te vise nitko ne pita nista. dodjes na brod i radis, ali moras odma s menadjerom to raspraviti i mislim da u 99% slucajeva ces dobit odgovor da se nesmije viditi pa da moras nekako prekriti ali da mozes raditi.

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 06 stu 2014 16:38 

Ma znam al ja imam na sakama, one zatvorske, vide se

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 06 stu 2014 16:55 
Administrator

veljo_81 je napisao:
Ma znam al ja imam na sakama, one zatvorske, vide se