Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 srp 2024 01:43. Sada je: 16 srp 2024 01:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 276 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Prodajem tekućine i baze
PostPostano: 05 ožu 2014 18:40 

Nou koment :sutim: :slin: :slin: :blje: ... :D

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2014 16:39 

Neznam jel Valter ima isto neku tajnu slaganja bazi da ispadnu odlične. Šta znači odlične ?
Da dobro razviju aromu da se fino osjeti, da nije grka i smrdljiva.

Ja sam smješao PG/VG 50/50 od kemiga (bez destil. vode) sa nikotinom 100% sa e-ciga razrjeđenog na 18 mg/ml. Neznam u čenu je stavar ali arome mi se u toj bazi jako slabo osjete.
Dodavanjem arome ne dobivam na punijem okusu tekućine već samo na gorčini i tekućina postaje neparljiva. Kad sam imao bazu od SM mix (FA) sa 15 kapi Deserta (FA) tekućina je bila dobra, sa ovom bazom jako se slabo i drukčije osjeti. Isto je i sa DV aromama.
Neznam u čemu je stvar ?

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2014 16:49 

Pa cuj,ovisi ti i do pg vg i nic,odakle je,pogledaj nikotin kolko kosta u kini,koliko u sad-u...sve to ima svoje...jos sam nacin mijesanja i vezivanja komponenti

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2014 01:58 

Pa probaj pariti čistu pg/vg bazu bez arome par sati i tako ćeš ocjeniti čistoću i jačinu nica dali je okej.
Usporediš tako sve tri baze koje spominješ; VJ, FA i tvoj uradak od Kemig/e-cig

Možda si falio matematiku kod rezanja pa ti fali nic mg/ml

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2014 10:22 

Vjerujem da je imand u pravu :conf: i imaš premalo nik-a. Ne znači da si krivo rezao.
"čisti" nik kod kineza može značiti svašta :roll:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2014 15:00 

oli je napisao:
Neznam jel Valter ima isto neku tajnu slaganja bazi da ispadnu odlične. Šta znači odlične ?
Da dobro razviju aromu da se fino osjeti, da nije grka i smrdljiva.

Ja sam smješao PG/VG 50/50 od kemiga (bez destil. vode) sa nikotinom 100% sa e-ciga razrjeđenog na 18 mg/ml. Neznam u čenu je stavar ali arome mi se u toj bazi jako slabo osjete.
Dodavanjem arome ne dobivam na punijem okusu tekućine već samo na gorčini i tekućina postaje neparljiva. Kad sam imao bazu od SM mix (FA) sa 15 kapi Deserta (FA) tekućina je bila dobra, sa ovom bazom jako se slabo i drukčije osjeti. Isto je i sa DV aromama.
Neznam u čemu je stvar ?

kolko nica si stavio u kolko VG/PG-a?

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 12 ožu 2014 22:48 

narucio tekucine i bazu od Valera u ponedjeljak danas ujutro stigo striko postar sa paketom. Na Valterovu preporuku uzeo cinnamon cookies(... kako on kaze) i mogu samo reci sa je zbilja prava ovisnost. Od kako sam natocio ovaj dragulj u Evod ne ispustam ga iz ruke i parim kao lokomotiva.
Valtere svaka cast na brzini i tekucini vjerujem da si dobio jos jednu stalnu musteriju:grin::grin:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ožu 2014 21:28 

Stigle tekućine od Valtera
Tekućine su stvarno odlične. Usta puna okusa, pare, nikotina - super!
Kapa dolje majstore. :klanja:
Iskreno rečeno ja sa svojim miksanjem nikad nisam dobio tako dobre rezultate.

prvi utisci:
70/30 VG/PG - 18mg/ml
cinnamon cookies 10/10 - prava zaraza, slatkasto - ne previše, cimetasto. Kao kad izvadite kolač iz tepsije, gostima se na stol uvjek posluže oni iz sredine, koji nisu rubni. E te krajnje, sa koricom ja uvjek požderem jer su meni zakon. - OBAVEZNO PROBATI :blje:

deset ship 7,5/10 - tekućina je, da se razumijemo odlična iako meni taj okus suhe trave, suhog sijena koji se pojavljuje malo nepaše. Više naginjem "tamnijim, slatkastijim, lagani okus kave" aromama. Ali to je samo prvi utisak i nije isključeno da mi dužim pljuganjem ova aroma neće postati bolja od CC. To sam doživio 100x.
Tekućini uvjek treba dati šansu i pljugati je par dana a nikako koristiti 4 vrste tekućina dnevno. Okusi se smješaju i onda ni sa jednom niste zadovoljni - PREPORUKA :plus:

Tko je probao Valterove tekućine nek se malo potrudi i napiše neku recenziju za to što je probao. Ja baš nisam vičan opisu al sam barem nešto natrkeljo.
:zvoncica: :majka:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 23 ožu 2014 02:57 

CC - extra!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 23 ožu 2014 12:48 

Dakle,

Preuzeo CC i NC od Valetra jucer.

CC je vrh. Ranije sam ga mjesao sam i bio ovisan o njemu, ali Valterova mjesavina je 2 koplja ispred onog sto sam ja dobivao. Kraj rasprave.

New Captain je isto prica za sebe. Na prvu mi je okus bio malo preintenzivan, ali nakon pola tanka, lego ko budali samar. Osobno me slatkoca kod tekucina zna zasmetati, ali ovdje je omjer pogoden savrseno.

Kao trece, samo za napomenut, probao sam i njegov Morning Star i na prvu mogu rec da ce mi to vjerojatno uci u top 3 tekucine za parenje kad ga se dokopam. Znam za iduci put ;)

Sve u svemu, vrhunske tekucine i svaka moguce paporuka :plus:

Povratak na vrh

[ 276 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: