Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 03 srp 2020 22:54. Sada je: 03 srp 2020 22:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Vandy vape Berserker 1.5 MTL
PostPostano: 15 svi 2019 15:53 

slika
Dolazi u SS i crnoj boji. Kad imate stakleni tank, kapacitet je 2 ml, sa špricom sam izmjerio 1.9ml jer ga ne volim prepunit. Kad se stavi metalni tank ( nisam probao), kapacitet se penje na vrtoglavih 2,5ml po specifikacijama naših dragih Kineza. Kad su oni išta ikad lagali :zu: Uzeo sam ovaj SS, ipak, crna boja se često zna izlizat vrlo brzo.

Draw je tight. Ali ono stvarno, je. Naučan sam na tight draw, ali ovo kad sam prvi put probao mi je na najširoj rupi bilo mrvicu preusko. Ajd da se jednom muško potuži da mu je rupa preuska :zu: Slažem ga s 0.25 kantalom na 2.5mm promjer, 6-7 namotaja i u rasponu od 1.9 do 2.2 ohma i držim ga u rasponu od 8.5 do 10W.

TH je dobar, ali nije jak. Čak bih rekao da je i slab, a bitno se ne povećava niti dizanjem coila od rupe za dovod zraka.
Rekao bih da je TH više svilenkast od drugih attija.

Aroma je dobra. Kako je ovo meni skok sa Sirena v1, očekivao sam svašta a dobio ku**c. Je, duhani su dosta bolji od Sirena, a i zrak je manji od najmanje rupe na sirenu, on je propuh naspram ovom. Pare ima dosta manje na istom setupu i na istoj snazi, tako da se treba snaga dignut tko želi više pare. E da, duhani briljiraju, Jinx, Schrodinger, bolji je doživljaj nego na sirenu a i od onog Vapefly MTL dripera je dosta bolji. Inenzivnija aroma i doživljaj parenja je bolji. Duhani s voćkama mi nisu nešto osim Saljuta, on je savršen.

Tako je lagan za složit da to nisu istine
slika

vata se stavi u ove 2 rupe, i natopi. ne previše vate i vatu ne naguravat nutra. Radi dobro i s manje i s više vate, zna dryhitat ako je pak premalo vate

E sad, minusi
AFC je minus koliko i plus. Ne da se vrtit, nego se mora atty skinut s moda, pa AFC ring skinut (poželjno je imat nokte), namjestit, i onda parit. Nekome minus meni skoro i plus jer ne AFC ne može na svoju ruku syebat.
Orinzi jako dobro drže, čak i predobro. Topcap se ne da odvidat ako imate masne prste. Rukav posluži. Nakon točenja likvida, malo likvida ostane na topcapu nakon zašarafljivanj, tako da je poželjno da ste prilikom točenja likvida obučeni u crne traperice :zu: da se ima kamo obrisat atty, ne

Najveći minus mu je definitivno driptip. Bolje reć, čišćenje triptipa
slika

Dakle ima ove retardirane proreze koji bi trebali služit da se driptip ne grije. Em je mali, em mi nije dobar osjećaj pri parenju. em se skuplja kondenzat. i to ide baš u ove proreze, kao da žbukam kad parim. Toliko su uski prorezi da mi vrh od škarica jedva prođe tako da ga samo djelomično mogu očistit, uzto mi treba 5 put više vremena za očistit driptip nego inače. Vrh driptipa, ovaj žuti dio se može odšarafit, i to vrlo lako, pa se da i pogubit lako :lol:

Ocjena 9/10
Ne curi, ne grglja, ako i zagrglja, nakon 3 povlačenja prestane, ali nije za svakoga baš zbog povlačenja i uske rupe :lol: rDL zaboravite

slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: Vandy vape Berserker 1.5 MTL
PostPostano: 15 svi 2019 16:11 

:dobar:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 15 svi 2019 16:13 

vidi ga la je prljav driptip a jučer sam ga čistio :D

Povratak na vrh