Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 kol 2017 06:45. Sada je: 21 kol 2017 06:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: AKUTNI INFARKT MIOKARDA
PostPostano: 15 vel 2015 13:29 

S obzirom na jedan od najjačih srčanih udara ( ja sam imao sreće pa sam ih imao dva u 15 dana) Te da mi je srce na 18 posto, nisam bio prestao sa aktivnim pušenjem. Bio sam skeptičan u pogledu parenja. No jedno jutro supruga i ja odlučili smo da probamo. To je bilo sa ego c4 ako se ne varam. Od tada pa do danas nismo prestali pariti. Kardiolog docent dr. Starčević Boris ( inače pročelnik kardiologije KB Dubrava odobrava upotrebu ove vrste parenja. Iz vlastitog iskustva mogu reći da mi je puuuno bolje. Imam više zraka u plućima, manja i rjeđa probadanja u srcu s obzirom na postotak protoka i ugrađena 4 stenta. Svakako bismo preporučili ovaj oblik uživanja u dimu apsolutno svima. Što zbog zdravstvenih razloga, a o arommama i hedonizmu da i ne govorimo!
Pozdrav od Siniša i Nine!

Povratak na vrh

Naslov: Re: AKUTNI INFARKT MIOKARDA
PostPostano: 15 vel 2015 14:29 

Bas mi je drago da ti je sa zdravljem koliko toliko ok....znam sa svog stajalista da su doktori u globalu za vaping bez obzira sto ne smiju to javno iznosit....kad su me spajali na infuzijut doktor i sestra sa egicama oko vrata i u đepu.....ocu reci da je svakako bolje parit nego li pusit ako se ne moze vec prekinut sa tim porokom

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2015 14:30 

E ovo je vrijedna informacija iz prve ruke :)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2015 15:00 

Doktor ( barem moj) koji je strastveni pobornik protiv cigareta, nakon mog slučaja. gdje nikako nisam mogao prestati pušiti. Kada je vidio MOD i sve detaljno istražio, ali baš detaljno! Sada svima koji misle da ne mogu bez cigarete daje moj primjer ( u bolnici sam 8 mjeseci godišnje) i tako već druga zaredom. Preporuči ovaj način parenja. Još da njega navučem na parilicu čisto radi uživanja, to bi bilo to !!!

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2015 18:00 

Ovo je izjava jednog liječnika, protovnika e-cigareta.

"Until more is known about the potential health risks of e-cigarettes, it’s probably best to avoid them unless your alternative is tobacco cigarettes that have well-known health risks"

Za mene zvuči umirujuće jer nemam za sada namjeru raskrstiti sa nikotinom i znam da je moja alternativa filter 160 :vom: .
Spreman sam preuzeti "potential health risks" u odnosu na "cigarettes that have well-known health risks"
:) :)

"All things are poison and nothing is without poison, only the dose permits something not to be poisonous." (Paracelsus, "father" of toxicology)

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2015 18:10 
Moderator

Fosna je napisao:
Spreman sam preuzeti "potential health risks" u odnosu na "cigarettes that have well-known health risks"
:) :)

Odlično rečeno :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 vel 2015 12:11 

Prije mjesec dana sam bio na liječničkom zbog produženja vozačke dozvole.
Kad sam rekao da koristim e-cigarete,napisala mi je - nepušač.
Da ne kažem kako sam spirometriju odradio s pola snage što prije i nije bio slučaj.
Pušio sam 30 g.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 16 vel 2015 12:23 

Da svi koji su na e cigaretama ili modovima vode se kao nepušači. Što je velika prednost kada Vam pogledaju zdravstveni karton. Imaju malo bolji prihvat!

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: