Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 sij 2018 13:07. Sada je: 20 sij 2018 13:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Poruka
 Naslov: Re: PARENJE I NUSPOJAVE
PostPostano: 15 stu 2017 01:07 

kad već pričate o sužavanju krvnih žila, trebam li se zabrinuti što od 6mg 50/50 vpg osjećam ko da mi utrne dio tijela tj. ne znam kako bih opisao, nekad stopalo, nekad gležanj ili ručni zglob, ili prst, kao da na jednom cijljanom manjem dijelu trne bolno lagano točno u predjelu žila kad povučem koju paru, a ne trošim puno toga, pola do 1 ml dnevno u malom dripperu i egici 650 mah
a zna se dogodit da me zaboli i glava

Povratak na vrh

PostPostano: 15 stu 2017 09:27 

Kod tebe će prije biti neki drugi razlog, a ne parenje. Možda zaostaci od prethodnog pušenja, jer iz cigarete onih 5000 ostalih štetnih stvari začepljuju žile (posebice katran) i vjerojatno se još nisi očistio. Meni je trebalo skoro godinu dana.
Pa da isključiš ostalo, odi negdje na color doppler vena i arterija, da ti pogledaju stupanj začepljenja. Od toga imaš trnce u periferinim organima. Isto tako to može biti povezano s dijabetesom. Pa i to prekontroliraj.
Kako sam imao začepljenje perifernih žila dok sam pušio, nakon godine dana parenja stupanj začepljenja se smanjio na nulu. Dijabetes to sve skupa ubrzava/pojačava.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 stu 2017 12:12 

mpix je napisao:
Kod tebe će prije biti neki drugi razlog, a ne parenje. Možda zaostaci od prethodnog pušenja, jer iz cigarete onih 5000 ostalih štetnih stvari začepljuju žile (posebice katran) i vjerojatno se još nisi očistio. Meni je trebalo skoro godinu dana.
Pa da isključiš ostalo, odi negdje na color doppler vena i arterija, da ti pogledaju stupanj začepljenja. Od toga imaš trnce u periferinim organima. Isto tako to može biti povezano s dijabetesom. Pa i to prekontroliraj.
Kako sam imao začepljenje perifernih žila dok sam pušio, nakon godine dana parenja stupanj začepljenja se smanjio na nulu. Dijabetes to sve skupa ubrzava/pojačava.

Ja sam na neko vrijeme prestao apsuolutno pušiti/pariti, i nedavno opet krenuo pa se prebacio odma na parenje, ali zanimljivo da baš u trenutku nakon povlačenja osjećam takve simptome, inače ne.
Možda slabo opisujem simptom, manje trnjenje više grčenje/bol.
Dijabetes teško..
Ali slažem se, ništa preko interneta najbolje doktor ili još bolje da se ostavim svega odmah

Povratak na vrh

[ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: