Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 stu 2019 23:41. Sada je: 15 stu 2019 23:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Subtank problemi
PostPostano: 30 sij 2015 11:35 

A neznam vise..... .lud sam :)

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 11:38 

Postoji opcija da ti uopce ne pasu nizi otpori :) ako ti nautilus odgovara drzi se njega. Mozes probati sa rjedom tekucinom i igrati se malo ali u principu ako ti nesto pase ne mijenjaj to ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 11:52 
Moderator

Odabrao si "kombinaciju snova" i sada normalno ne radi IStick ne može napraviti stepdown i na ovim grijačima od 1.2 šalje previše snage i pali tekućinu, ne bi ti preporučio da to pariš jer se zbog prevelike temparatore mogu razviti opasni i otrovni plinovi !!!

Sa takvim "vw" modovima definitivno se ne bi smjelo ići ispod 2 ohma jer se izlazi iz reguliranogog radnog područja i dolazi se u područje nekontrolirane isporuke snage koja može imati opasne poslijedice.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 12:02 

Kužim, hvala na savjetu i upozorenju.

Nejasno mi je iz razloga sto citam po forumima da ekipa uredno vejpa na istom Isticku od 30w (autentican je) i na oba grijaca 0.5 i 1.2 bez problema sa vrucim zrakom na 15, 20, 25-30 w, zato sam i otvorio ovu temu. Znam za Istick issue od prije, i palo mi je to napamet no kazem na 1.8 nautilus radi ko puška i na jako visokim watima bez sličnih problema.

Da ne spamam puno thread, ja ne odustajem jos :) i ako saznam zato se ovo dogadja javim.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 13:02 

kikinjo je napisao:
Kužim, hvala na savjetu i upozorenju.

Nejasno mi je iz razloga sto citam po forumima da ekipa uredno vejpa na istom Isticku od 30w (autentican je) i na oba grijaca 0.5 i 1.2 bez problema sa vrucim zrakom na 15, 20, 25-30 w, zato sam i otvorio ovu temu. Znam za Istick issue od prije, i palo mi je to napamet no kazem na 1.8 nautilus radi ko puška i na jako visokim watima bez sličnih problema.

Da ne spamam puno thread, ja ne odustajem jos :) i ako saznam zato se ovo dogadja javim.

Hm..... Dobio si odgovor od iskusnog vapera pa daj ga poslusaj,uzmi jedan grijac od 2ohma i onda reci dal je bolje ili lošije.... A po forumima se da pročitati puno toga no to ne znači da je dobro kao što vidiš iz svog iskustva...

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 13:16 

30 watt capability
Voltage Range: 2v - 8v
Fires down to 0.4Ω
Bright OLED dispay
510 threaded
22mm diameter atomizers fit flush with the new design
....
pa trebao bi radit

a po svemu ide najnize do 3V pa ti je to na 0,5ohma - 15W ...probaj tak ak nevalja valjda je do atomizera

edit gledao sam specifikacije za 20W verziju ...ovaj ide do 2V tj 8W

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 14:50 

Prije bih rekao da je loš grijač u pitanju ili si ga možda pretegao prilikom šerafljenja na istick pa si pospajao unutra nogice između izolatora, nebi bio ni prvi ni zadnji.
Premda je istick imho smeće od moda, te glave bi morale moći podnijeti sve što je 20W box mod u stanju pred njih staviti.
Pošto je nano u pitanju, izbacujem mogućnost lošeg izolatora, barem do sada nisam nigdje naletio da se spominje, jer nano ne podržava RBA glave.
Ja bih promjenio grijač, dobro ga natopio, dapače, potopio, ubacio u tank, napunio tekućinom i onda ostavio barem 5 minuta tako da stoji.
Nisam pario te OCC glave, ali kao dva moguća problema vidim slijedeće:
1. prejako stezanje na mod je baš kao i sa ostalim glavama zašortalo nogice unutar glave pa zato imaš spaljen okus i vrelu aromu.
2. kinezi su natrpali previše pamuka u grijač, pa se pamuk nemože dovoljno natopiti i zato vrelina i spaljeni okus.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 15:01 

Imam Subtank, bez problem se to kuri i na 40W. Nikakva spaljevina.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2015 15:12 

Jucca je napisao:
Imam Subtank, bez problem se to kuri i na 40W. Nikakva spaljevina.

Pa da.. neman ga osobno, al koliko sam vidio na Reviewima ga guraju bez greske na 35W i radi ko sat.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 31 sij 2015 10:14 

Kupio sam subica (25mm verziju) i moram reci da sam zadovoljan.
Koristim rba sekciju u kojoj sam stavio coil od 2 ohma jer mi tako odgovara. Pokusao sam popariti tank na defalutnom 0.5 dual-coil setupu koji se dobije precoilan i razocarao sam se jer (mozebiti da sam vec zaboravio kako je to koristiti MC) s 85% VGa lose wicka iako su maltene vatice natopljene brutalno...
Uglavnom meni osobno pre otvoren atty i pre topla para.. sve dok nisam dao single coil od 2 ohma...aroma superiska (slabija od taifuna ili ithake) i kolicina pare solidna...ja zadovoljan..ali zao mi je sto i kad full zatvorim airflow i dalje je vrlo lako vuci :) hahahahaha

Povratak na vrh

[ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: