Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 stu 2019 23:41. Sada je: 15 stu 2019 23:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Skoro sam prestao pariti
PostPostano: 12 sij 2015 13:07 

Mučio me suhi kašalj oko mjesec dana.Nije to bio onaj kašalj tipa iskašljaš se i gotovo nego me suho grlo tjeralo da kašljem na silu. Povezao sam to sa parom i usput se propisno uplašio. Rekoh gotvo je sa parenjem i teška srca spremio opremu. Kupio plavi Old Holborn i popušio ga za 3 dana. Kašalj se pojačao,zasmrdio sam autu i kuću. Odlučio sam odustati i od duhana i 7 dana nisam ni pušio ni pario ,a kašljao sve više i više.Tad je pala odluka za koju sam na početku parenja mislio da je najbolja u mom životu i izvadio opremu ,napravio nove grijače,nalio omiljenu trkućinu i pario do besvjesti jer mi je bilo tak jako fino. Već nekoliko dana ne kašljem pa se ponovo pokazalo da sa parenjem nemožeš pogriješiti. 3 X u drvo i idemo dalje.
Zdravi bili
Bok

Povratak na vrh

Naslov: Re: Skoro sam prestao pariti
PostPostano: 12 sij 2015 13:25 
Administrator

:plus:

Ali za nesto drugo si mi dao ideju. Ima tu nas vise od nekoliko koji muku mucimo s :cobra: koje se ne ostavljaju smrdusa. Mozda ih mozemo prebaciti na nesto kvalitetnije? Duhan s placa ne dolazi u obzir jer taj smrad osjetim na 20 metara, doslovno.
Ali nesto bolje bi moglo proci. Mozda Old holborn.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 13:29 
Moderator

Ja da ću svoju :cobra: natjerati na motani duhan, prije će prestat nego to pušit.
Teško , jako teško, tvrdoglavo je to.
Sad ju ionako polako lovi klimakterij, si lud.
Bolje ne pokušavat ništa.

Znaš ono koja je razlika između terorista i žene s PMS.
S teroristom se da pregovarat.

A klimakterij ti je stalni PMS.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 13:45 
Administrator

Max_ZG je napisao:

A klimakterij ti je stalni PMS.

Pricaj mi :joj:

Vani zima ko pas a ona sjedi na stepenicama.
- Stavi si nesto pod guzicu, nemoj tako.
- Bas mi pase tako.
I nastavi sjediti.

:joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 14:03 

Kinta je napisao:

Ali za nesto drugo si mi dao ideju. Ima tu nas vise od nekoliko koji muku mucimo s :cobra: koje se ne ostavljaju smrdusa. Mozda ih mozemo prebaciti na nesto kvalitetnije? Duhan s placa ne dolazi u obzir jer taj smrad osjetim na 20 metara, doslovno.

Meni je najfiniji bio george karelias 25grama 27kn. Baca na grozdjice, nekima na cokoladu
Ili bali shag, kazu ljudi da je fin

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 16:06 

:tose: Pozdrav "Ćitajuć Misterijoznu Themu ...
Suhi Kašalj,Vrtoglavica,Glavobolja Srčana Frequencija Do" Ušiju tuče";) i više Simptome.... U Samim "Početkima Parenja -Privikavanjem Tjela Na "Čarobnu Paru"
Odvikavanjem 4-5000otrova taloženih u 'Tjelu... :(
Se Presječam...i Sebe s Svojim Pocetkima..
Tjelo Prolazi "Na nekih Način..Ublažen Šok.. Stanice U Mpzgu "kpje Do Jučer bijaše Nahranjene "Otrovima...,Od Danas Na Sutra Moraju PONOVO IZNOVA Svatit/Prolazit ... Ohhp Tu Dolazi Što Mi Triba"Naš a "Neradikalan'Pročišćenj NIKOTIN i to U. 'Ukusnoj Aromatiz.Pari!!! 100ljudi Sto Čudi I Svako Reagira Drugačije'Na Prelazak !!U Novi Segment Života* Tribalo mi po M.m U počecim ..S Jakim Syndromima Otići Lječniku... Iskljč. Druge Mogučnost Uzora! I Onda ... Što i Kollega Opisuje *i Svi Ostali "Krđjastim E Liquidom=Jakim>24mg il koloko Pojedincu paše"S Pravom Opremom *Zatvori Oči I Prođji 1Phasu,). Sve Dok Tjelo "Samo ne Javi..aloo moga Bi mrvicu ..manje il Konstanije.. A Hoče 100% I Tu Je Potrebno de Posavjetovat,isprobat itd.
Eh Pa Kada Kopam Po Ormaru» Dan Danas Ima "Za Tu Uspenu -zadnja Kutja Analpgni/York iii 250gr. Škilja Isušenog.... (klassa '150kn kg. bljak). To Je Moje Zadnje Bilo... Ima JakooDugoo "A Prelazak na "Čar Parenja-pomagalo Personal Isparivač " Naravno Prolazio I 'JA'neku Krizu"1-2mjsc Ali Okusnu Ugodnu;) I Imao Epizode"Gdje Bez Solidarni Vapperkollega "Hvala vam 'za To od <3 'skoro bijo Odustao...
O Syndromima te Što Tjelo Prolazi,Ne Lošeg-nažalost...zloglasenog Nikotina u Eliquidu.. Bi tribao Neko Adequatan'Strućniji malo Jasnije.... Više Bi Nastavili PARIT,IL POĆELI!! kako god... Sretan Sam Danas Zdraviji(bez obzira na Druge Zdravst.probleme) I dalje Koristim nakon 20i više mhsc.12mg 9ku tu i tamo 0mg Kako mi Dođje;)
Eto..Malo me Zanjelo "Thema " sorry Gramatika mi nije Jača Strana;) nit Tipk. s mobitela;( Vapeon"Vapesave*Lp zeljko81 :mravak:

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 17:22 

buje3000 je napisao:
Kinta je napisao:

Meni je najfiniji bio george karelias 25grama 27kn. Baca na grozdjice, nekima na cokoladu
Ili bali shag, kazu ljudi da je fin

Stari đorđ je bio ok duhan,ali rekao bih pun neke kemije :D barem mi je tako mirišao,a krđe sa placa mi smrde po pečenoj piletini ....
Bali shaq je ok nije loš stvarno

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 17:32 

Golden Virginija je bila zadnjih 3-4 godine u opticaju prije nego sam se prebacio na elektronske. Al ne ova naša nego ona u zelenom 50g pakiranju. Zadnje kad sam ju kupovao je bila 43kn čini mi se...

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 20:40 

D-I-A-B-L-O je napisao:
Golden Virginija je bila zadnjih 3-4 godine u opticaju prije nego sam se prebacio na elektronske. Al ne ova naša nego ona u zelenom 50g pakiranju. Zadnje kad sam ju kupovao je bila 43kn čini mi se...

Da. Golden Virginia zeleni pak.... to je bilo aktualno godinama. I dan danas je popularan, 50g 55 kn :D radim u trafici pa znam... A danas svi traze duhan bez aditiva.

Evic VTC mini®

Atty:
Kayfun V4®
Aromamizer RDTA®
Taifun GTA2

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 12 sij 2015 20:41 

Sad su u opticaju i zelena i zuta Golden virginia. Kolega s posla mota samo nju... kad je nema onda Old Holborn. Na Tisku povremeno znaju dobiti limenke od 100 njak grama odlicnog svedskog duhana po nekih 60-ak kuna...

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: