Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 vel 2020 13:06. Sada je: 24 vel 2020 13:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Problemi po parenju-zašto ljudi prestaju pariti
PostPostano: 13 sij 2013 10:34 
Administrator

1denis je napisao:
A sad mi je još manje jasno! Još mi je bolje nego na početku (jer znam za puno više opcija) i uopće mi nije jasno kako nekom može ostati bez okusa (naravno, ne govorim o višemjesečnom korištenju prvog atomizera :mrgreen: )

Svaki pocetak je tezak a ti si imao koga pitati, oni nisu. I ti sad mozes podijeliti svoja iskustva s drugima i educirati pocetnike. To je bit foruma.
:)

Povratak na vrh

PostPostano: 13 sij 2013 23:19 

Baš tak! :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 sij 2013 00:12 

Evo me, nakon 50-tak godina zestokog pusenja (dugo je bilo po 4 kutije,pa onda po tri, a zadnjih godina 2 kutije ali motanog imotskog), 4 dana na e-cigareti. Mislio sam da nikad necu moci bez cigarete niti 2 sata,ali se cudo dogodilo. Ne vjerujem da je bilo zesceg pusaca od mene. Nikakva prehlada,bolest,temperatura nije me zaustavila niti malo,ali ovo sada ipak ide. I sta je najbitnije, bez ikakvog napora.Za sada se cudim samom sebi, refleksno trazim pepeljaru po stolu. Mozda sam pogodio s odabirom. Shvatio sam da mi je ,pri odabiru najpotrebnije PUNO PARE I DUGA BATERIJA. Odabrao sam Biansi tm imist 1100 (valjda sam dobro napisa-haha,dobro je opet bit pocetnik u pusenju). Ima dosta pare. Za sada potrosim 1 cijeli tank i mozda jos i malo vise.Baterija traje mirno 2 dana za sada. Odmah sam isao na 11mg nikotina. Sami dim mi izgleda kao proziran,lagan,tanak,ali se da povuc vise. Navikavam se ne vuc dim u petu,kao prije duvan.Eto, to su moji prvi utisci. Odzavaju me misli (iako nemam dvojbe ni potrebe za sada) da bi se pluca trebala povremeno prozracit i vratit kisik misicima , snazi tijela generalno. Bumo videli,rekli bi zagorci. To su moji prvi utisci. Najvise sam iznenadjem da pusim ovo bez neke samokontrole, nikakvog mucenja.Jedino sto sam zbilja zelio prestat pusit duvan i u e-cigaretama sam nasao nacin za probat. Nisam krenio samo da cu probat, nego sa zeljom da to bude za stalno.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 sij 2013 23:13 

Sad koristis e cigaretu da ostavis duhan, a s vremenom ce ti e cigareta postat fina.
A onda ces jednog dana osjetit koliko smrde birtije u kojima se puši.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 sij 2013 11:44 

Lis je napisao:
Sad koristis e cigaretu da ostavis duhan, a s vremenom ce ti e cigareta postat fina.
A onda ces jednog dana osjetit koliko smrde birtije u kojima se puši.

Ja parim eto već nešto više od dva mjeseca i odmah mi je e cigareta bila fina. Nakon jedno tjedan dana parenja probao sam, jer me zanimalo, zapaliti ponovno analognu, ajme majko koji odvratan okus u ustima. Nakon dva dima sam je ugasio i vratio se nazad svojoj finoj vaniliji. Dogodilo se nešto što nisam mislio da ću ikada reći za cigaretu, ali bila mi je odvratna. A što se tiče birtija sada ih izbjegavam jer mi zaista smrde kako je lis rekao.
I nije da je sve divno i krasno sa e cigaretom ali mi se toliko sviđa da želim nastaviti i dalje se truditi, jer mi se sviđa kako mogu pariti praktički gdje god hoću a nema smrada i popratnih posljedica pušenja. Zato sam se i pridružio i ovom forumu da još nešto naučim i da pitam ako ne znam.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 19:08 

evo ja nakon 11 mjeseci parenja odustajem
pun k mi više curenja tekućine, smrada iz kartomizera svako malo neki k neradi itd
nemam više ni volje ni živaca

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 20:02 

Rann, svakom tako dođe povremeno. Imao sam i ja kriza. Samo nemoj prenagliti, prespavaj, pa iznesi tu u čemu su problemi. Ako je netko od paritelja blizu tebe odite na pivicu i probajte riješiti probleme.

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 21:01 

evo parim tri mjeseca i par dana. barem jednom tjedno mi dođe da mi se sve tekucine gade. prvo okus jedne tekucine pa druge i onda svih kompletno. imam svakakvih tekucina, od kineskih do domace narucenih raznih okusa, aroma. tu vecer vise ne parim jer mi se povraca sa svakim povlacenjem pare a ujutro krecem ponovno s parom kao da vecer prije nije nista bilo. to mi se desava vecinom navecer i ne pada mi na pamet ponovno zapalit analognu cigaru, na to se ne vracam. radije nista nego ono sranje smrdljivo.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 23:29 

Slicna stvar je i kod mene. U zadnje vrijeme mi nista nevalja.
Danas cijeli dan sam potrosio manje nego inace ujutro uz kavu.
Koristim ovu "cigaretu" nekih 4 ili mozda 5 godina. Neznam tocno. A jedino sto sigurno znam da se vise ne vracam na prave cigarete.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 23:37 
Administrator

Rann je napisao:
evo ja nakon 11 mjeseci parenja odustajem
pun k mi više curenja tekućine, smrada iz kartomizera svako malo neki k neradi itd
nemam više ni volje ni živaca

Hajde daj jos jednu shansu parenju. Jasno mi je da ti ne pase inawera tekucina, ipak je to najlosija koju sam probao. Ego baterija je slabasna da bi pogonila vivu. A vivu ipak treba malo doraditi da pruzila sto treba.
Kako Corto kaze, prespavaj pa cemo nesto rijesiti.

Povratak na vrh

[ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: