Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 ruj 2019 19:20. Sada je: 20 ruj 2019 19:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: eGo ONE VT problemi
PostPostano: 29 sij 2016 02:39 

Pozdrav svima,

Stigao mi je novi eGo ONE VT komplet. Imam puno problema sa tankom. Curi na sve strane. Para je pretopla čak i na 1 ohm coilu i na low setupu.
Jel ima tko takva iskustva sa tim tankom? Da reklamiram ili ja nešto krivo radim? I da, guta tekućinu kao Lada benzin, isto tako na najslabijim postavkama.

Probao sam Ni (0,4 ohm) i Ti (0,2) ali meni je ta para toliko topla da uopće ne mogu to koristiti.

Dajte neki savjet, samo mi nemojte odmah reći da kupujem novi tank.

Pozdrav,
Dražen

Povratak na vrh

Naslov: Re: eGo ONE VT problemi
PostPostano: 29 sij 2016 10:01 

Imam taj komplet tu kod sebe.

Pogledaj si svoju zadnju rečenicu. Mod, baterija il ikako bi to nazvali nije nešto jako dobro ali sasvim dobro može poslužiti. Ima mana i gluposti, ali radi ako nisi zahtjevan ili si početnih.

Tank, odnosno grijači su dosta loši za moje poimanje pare. Probavao sam se boriti s njima i na kraju jednog uzeo i sam ga premotao sa pristojnom žicom i pristojnim materijalom. To je bilo daleko bolje. Samo mi se ne da to raditi pa je tank ostao sa strane. Čak niti RBA nije neto posebno dobro. Iste stvari se događaju. Probao sam to i na boljem modu ali nije bilo bolje.

Zato mod koristim. Stavio sam u pristojni atomizer setup sa Ni žicom. Kao što rekoh. Nije savršeno ali ima svoje prednosti.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 sij 2016 12:02 

dstojan je napisao:
Pozdrav svima,

Stigao mi je novi eGo ONE VT komplet. Imam puno problema sa tankom. Curi na sve strane. Para je pretopla čak i na 1 ohm coilu i na low setupu.
Jel ima tko takva iskustva sa tim tankom? Da reklamiram ili ja nešto krivo radim? I da, guta tekućinu kao Lada benzin, isto tako na najslabijim postavkama.

Probao sam Ni (0,4 ohm) i Ti (0,2) ali meni je ta para toliko topla da uopće ne mogu to koristiti.

Dajte neki savjet, samo mi nemojte odmah reći da kupujem novi tank.

Pozdrav,
Dražen

Jebiga, subohm od 25-30w zahtjeva i puno liquida. Ne nastaju oblaci od magije :D Zato mene još uvijek subohm odbija. Možeš si probat sam smotat na CLR glavu tipa 1.5 pa probaj. Ili ga stavi i vw mod pa probaj.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 29 sij 2016 12:27 

ja sam imao atomizer ego one mega i znao je isto curit na sve strane,a to sam rijesio da sam malo omotao teflona tamo gdje mu je ona brtva

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: