Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 stu 2019 00:30. Sada je: 17 stu 2019 00:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Nautilus mini umro!
PostPostano: 12 sij 2016 17:49 
Moderator

slaganje setupa na rba je puno jefti ime od kupovine grijača svakih nekoliko dana...i još ga prilagodiš svojem ukusu i potrebama.
Kao što rekoh...koristite što god hoćete, nitko vam ne brani....ali onda nemojte ni pizditi zato što imate problema sa tim atomizerima :D

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 18:09 

I pt2 se složi lako prema uputama tu s foruma. S premade grijačima također po preporuci tu s foruma. :D Evo isti coil već mjesec dana maltene i samo vatu promjenim svakih dan-dva. :D a ima ih još 50. Ako se trend nepucanja žice nastavi, imat ću tih 50 grijača i u zagrobnom životu. :D I zašto da onda dajem 200-300kn za RTA ako s ovim ispunjavam potrebe?
Misim ne mogu poreći da me prvih mjesec-2 koštalo kao i jedan pošteni box + rta jer sam bio kreten koji je prvo išao kupovati drlog, a onda skužio da je tih 400-500kn mogao i bolje potrošiti, ali ako je nekome oke na trenutnom setupu, zašto bi ga mjenjao?

Kontam da je ljudima tu s foruma vaping hobi i da vole kupiti sve te novotarije, imati 2-3-7 moda i tankova, eksperimentirat s vrstama coilova, muđijem, kogendoovima i ostalim p*a materinama, ali neki samo žele utažiti žeđ za nikotinom, prestat koristiti "analogne" cigarete i smanjiti financijska davanaj. A to mogu i s evodom koji plate 100kn i koji se superlako rebuilda ako nemaš prste ko čevape.

Čemu forsiranje?

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 20:29 

Feko potpisujem.
Da uzmem za primjer frenda. Koji za razliku od mene, mijenja vatu jednom tjedno. 5min. Bas sam prosli tjedan imo istu vatu 5 dana i popario cca 15-25ml liquida. Nikakvo pramje, samo nadolijem i vozi. Jest da okus nije bio na visini ali je radilo dobro, pare ko i inace. Dakle, ne treba se prckat. Ako se nece. Ako imas volje i zelje, mozes.

Mehanicki mod 100kn, kayfun 70, 2 bat 70kn, punjac 70kn. Za 300kn posten setup koji ce trajat. I nema zezamcije s njime. Ako je do love. Ako nije,

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 21:01 

buje3000 je napisao:
Feko potpisujem.
Da uzmem za primjer frenda. Koji za razliku od mene, mijenja vatu jednom tjedno. 5min. Bas sam prosli tjedan imo istu vatu 5 dana i popario cca 15-25ml liquida. Nikakvo pramje, samo nadolijem i vozi. Jest da okus nije bio na visini ali je radilo dobro, pare ko i inace. Dakle, ne treba se prckat. Ako se nece. Ako imas volje i zelje, mozes.

Mehanicki mod 100kn, kayfun 70, 2 bat 70kn, punjac 70kn. Za 300kn posten setup koji ce trajat. I nema zezamcije s njime. Ako je do love. Ako nije,

Nisam lijen već jednostavno, nisam još toliko pohvatao :) . Koji kayfun je 70 i gdje, da mogu malo proučiti. :) za baterije i punjač sam vidio ranije. I koji bi se onda mehanički mod točno preporučio uz to ?

Davim znam, ali vjerujem da je znalcima to tri minute, a meni cca tri sata traženja, i to samo internet based, bez real life iskustva.
Hvala unaprijed

Edit : ja se nisam bunio za nautilus, još, meni radi Ok. Za sada. Ali ako je nešto bolje lako dostupno i jednostavno, ne valja ni držati glavu u pijesku :)

Edit 2 (dok me neko ne ošpota) : ne mora biti kayfun , ali recimo kvalitetan a noob friendly rba atty . I još po mogućnosti da ide na ego one bateriju dok se učim i vidim da li je to za mene npr :) Daklem 19mm diamter max

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 21:35 

I mene zanima kaya za 70kn. Jer takve nisam vidio

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 21:49 

zvorkapic.os je napisao:
I mene zanima kaya za 70kn. Jer takve nisam vidio

https://m.fasttech.com/products/0/10006 ... izer-4-5ml

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 21:53 

I mislio sam.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 21:57 

zvorkapic.os je napisao:
I mislio sam.

Ne znam šta bi ti to trebalo značit

Fasttech je čudo i drago mi je i da sam ga otkrio preko ovog foruma :)

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 22:02 

Toplo bi preporučio da zaobiđete te Kayfune. Dobri klonovi koštaju oko 20$.

Čisto da se ne bi tko zaletio jer je jeftino.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 22:10 

te od 70 kn, bolje uzet s foruma, bar znas da nece curit bez veze. Ft-ovi su lutrija. Ali ih ima, svako roliko ih netko prodaje. Stavio sam jeftilen opciju. Imao sam dobrih mjesec dana launcher mod sa kayfunom ili taifunom, i samo na tome pario, bilo je dobro. A jeftino. I padao je i svasta, i nikad nista.

Povratak na vrh

[ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: