Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 stu 2019 19:38. Sada je: 14 stu 2019 19:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Nautilus mini umro!
PostPostano: 10 sij 2016 21:49 

emirx je napisao:
Yeti je napisao:
:aha:

Izvadi grijac i baci ga, operi tank i sve djelove dobro, stavi novi grijac, natoci tekucinu i pocekaj da se natopi grijac i pocni pariti... Cemu drama, kak moze tank krepat il imat zagoren okus ako si sve dobro oprao i stavio novi grijac?

Nemam pojma stari ! :minus:

napravi sve to sta ti je yeti rekao i pusti ga preko noci da se natopi bez paljenja i probaj ujutro kakav ce ti okus biti

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 12:46 

Imam isti problem,eto danas podignuo nautilusa mini,natocio,pustio ga dobrih 5 do 10 min i na prvom povlacenju se odmah javio onaj gurgle i to kad sam cuo odmah mi je pao mrak na oci a okus brutalno zagoren...first impression not happy :oops:
Moguce los coil?

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 12 sij 2016 12:50 

Ako grglja onda je procurio

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 12:58 

Skica je napisao:
Imam isti problem,eto danas podignuo nautilusa mini,natocio,pustio ga dobrih 5 do 10 min i na prvom povlacenju se odmah javio onaj gurgle i to kad sam cuo odmah mi je pao mrak na oci a okus brutalno zagoren...first impression not happy :oops:
Moguce los coil?

moras ga duze pustiti da se dobro natopi (oko pola sata) jer inace ti dry hit-a(taj zagoren okus) ili ga natopiti sa tekucinom prije nego ga stavis u nautilus odnosno direkt tekucinu moras kapati na njega po vati da upije i to dok se dobro natopi i onda ga pusti jos 10-tak minuta u tanku za svaki slucaj a sto se grgljanja tice meni se znalo dogadjati ali rijetko i to bi rjesavao tako da bi otkinuo komad papirnatog rucnika i dobro zarilao i gurnuo kroz drip tip da pokupi višak tekućine i tako par puta dok nebi sve pokupio

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 13:22 

Da onda pokusam sa novim grijacem ili se ovaj moze jos kolko tolko spasit? Sada moram na posao tako da mini ce malo odmarati doma tokom dana pa cemo navecer pokusat ponovo i nadajmo se s vise srece...

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 13:25 

Ak smrdi stavi drugi. Samo ga dobro natopi prije nego ga ušarafiš i povuci par puta na suvo.
To sam i ja počeo raditi na pt2 nakon što sam zaredom skurio 2 originalna coila, a stajali su 10-15min i "natapali se". Ispalo da zbog vakuma ili čega već ni kap tekućine nije došlo na vatu.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 12 sij 2016 13:27 

Ovako kad čitam imao sam onda gadne sreće s prvim coilom na nautilusu. Bio pustio samo pet minuta i sve Ok. Ali dobre informacije za inače, definitivno pri promjeni pustim više.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 13:30 

3 mjeseca sam samo stavljao nove glavu, napunio tank, pustio par min da odstoji i pario. Bez ikakvog prajmanja i dry pullova. Tad sam još kupovao glave, znači bar 10 glava bez problema radilo na taj način. I onda su 11 i 12 izgorile zaredom u 3 min. Jebiga, desi se. Od onda obavezno par kapi na vatu i dry pull kad napunim tank. I to pričam o PT2 kojem fitilj i viri van glave.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 14:58 
Moderator

Oprostite što vam, u ovako osjetljivom trenutku, smetam...ali imam jedan prijedlog:

Bacite to u smeće i nabavite poštene atomizere ko i ostatak foruma.

To je samo dobronamjeran prijedlog....slobodno vi koristite zagorene grijače i svaštanešto :)

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2016 15:34 

Meni za sad to radi ok, iako vjerujem da postoji i puno puno puno boljih riješenja.
Ono što je recimo "problem" je ovo :

- za sad mi se ne da raditi sam ništa pa mi pašu gotovi grijači, obzirom koliko i kako parim , dovoljno mi traju da nije gadan trošak
-tražim uže (do recimo 18,19 mm dia,bolje i manje) verzije, ono što nađem je meni trenutno preskupo (uže zato što trenutno držim sve to na ego one bateriji - smijurija znam ali...)
- za moje pojmove , već sam "spi..io" tu mač na sitnice vezane uz pa....

Stvar je u tome, da je, meni osobno, trenutno primarno da me drži dalje od smrduša (uspješno za sad 2 mjeseca :) )
Također, nema mi smisla trošiti nemilo na setup dok me ovo ajmo reći zadovoljava.

Naravno ako postoji kakav relativno budget MTL atty , da me neće mučiti curenjem / da mogu koristiti gotove a možda u budućnosti sam RBA / , otvoren za prijedloge. (ono noob proof future friendly) I još da je top fill :D

Za par mjeseci će mi lako moguće ovaj post biti smiješan (budem li puno čitao forum, sigurno) , ali do tada mi paše relativno jeftin pali i vozi sistem.
Smanjuje stres a ni ne pomišljam na smrduše donje.

Zakomplicirao sam znam :aha:

Povratak na vrh

[ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: