Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 02 tra 2020 21:13. Sada je: 02 tra 2020 21:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Problem sa iStick 30w i kanger subtank mini rba.
PostPostano: 10 ruj 2015 23:46 

Ok, nabavio novi kanger subtank mini, 0.5 occ coil radi bez beda na isticku30w, i bez beda na ego one bateriji 2200mah. I sad dolazimo do zaista zbunj twilighz zone problema. Stavio kangerovu rba bazu, došla vec sa zavojnicom unutra, stavio pamuka natopio itd. Postavio deck na kanger bazu spojio sve i zašarafio na iStick. iStick javlja no atomizer, gledam koji vrag, jel kratki spoj, kako nema atomizera. Vratim natrag OCC 0.5 coil, istick radi pari furi bez beda. Ok vratim RBA deck, opet no atomizer, spojim kangera sa rba deckom na ego one bateriju, radi bez problema, nikakav kratki spoj, pari i radi, vratim natrag na istick opet no atomizer, šarafam jače, šarafam slabije. Ništa, stavim occ coil istick radi :D.
Pa koji vrag, nikak bit sretan nakon kupovine :D
Ne kontam, ako npr pin od rba decka ne dodiruje kangerovu bazu onda ne bi radio ni na ego one. Mislim jel ima tko kakvih ideja jer ja sam u petlji moždanoj.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Problem sa iStick 30w i kanger subtank mini rba.
PostPostano: 10 ruj 2015 23:56 

Ako si koristio onu njihovu žicu postoji mogućnost da ti neki od krajeva žice dodiruje kapicu koja je preko decka.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 ruj 2015 00:03 

Provjerit cu to, da žica je predinstalirana vec. Ali ako žica dodiruje kapicu i dolazi do kratkog spoja onda ne bi trebalo raditi cim cijeli tank prebacim na ego one bateriju, a tamo radi, vratim na iStick i no atomizer. ili iStick je osjetljiviji oko tih spojeva itd?

I bez kapice ne pali na isticku dok na ego pali. Sad ne kontam, dal je pin koji dolazi u kontakt sa kanger basom, al opet pali na ego bateriji. Prolupat. :bli:

Našao sam neke odgovore oko problema
https://www.e-cigarette-forum.com/forum ... il.656175/

izgleda da ta mini rba baza ne radi konekciju ili istick ne moze pushati taj pin dok ego one baterija može. pih, razočaranje. Ne znam ni mogu li reklamirat tu rba bazu ak su možda sve iste ili je ova falična, jer occ coil ima duži pin za kontakt a rba ne. ono koji ku kanger. Ne znam kak to riješiti, istick mi je neupotrebljiv na rba bazi.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 ruj 2015 18:19 

http://mtmstore.hr/adapter-ego-510-eleaf-istick/

http://mtmstore.hr/adapter-510-ego/

Našao sam ove valjda 510 to ego adaptere, dok sam rondao guglom i forumima oko ovog problema sa rba kanger subtank i istickom.

Al' ti adapteri nisu kompatibilni sa kanger mini subtankom? To odgovara onim malim pen atomizerima da se stave ili? Malo sam zbunjen, tj. cini mi se da ne bh mogao zašarafiti kanger subtank na taj adapter pa bar pokušat vidjet dal ce riješiti problem?

Povratak na vrh

PostPostano: 17 ruj 2015 23:34 

Skini bazu sa atomizera.
Skini RBA s baze.
Stavi bazu na tvrdu podlogu tako da 510 gleda prema gore.
Tupim predmetom (nemoj metalom) poguraj pozitivni pin (pozlaceni) 510 konektora pola milimetra do milimetar unutra.
Sastavi atomizer.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2015 10:02 

pillowpantz je napisao:
Al' ti adapteri nisu kompatibilni sa kanger mini subtankom? To odgovara onim malim pen atomizerima da se stave ili? Malo sam zbunjen, tj. cini mi se da ne bh mogao zašarafiti kanger subtank na taj adapter pa bar pokušat vidjet dal ce riješiti problem?

To je sa 510 ne ego adapter. Npr. ušarafiš ga na istick, pa onda ne to možeš ušarafit one ego tankiće tipa Evod i sl.

Na to možeš našarafit i 510 tank (tvoj subtank) jer taj adapter prihvaća i 510 tankove. Samo što ti tank strši iznad tog adaptera. Za eventualni test je ok, al za korištenje za stalno nije.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2015 10:15 

damba je napisao:
pillowpantz je napisao:

To je sa 510 ne ego adapter. Npr. ušarafiš ga na istick, pa onda ne to možeš ušarafit one ego tankiće tipa Evod i sl.

Na to možeš našarafit i 510 tank (tvoj subtank) jer taj adapter prihvaća i 510 tankove. Samo što ti tank strši iznad tog adaptera. Za eventualni test je ok, al za korištenje za stalno nije.

Ako bu ga doma koristio, može ga stalno koristit, jedina mana je to kaj strši malo iznad isticka...

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2015 11:09 

A da. Ak je već do toga, onda ima i 510-510 da bar malo bolje izgleda
http://parilica.hr/dodaci-accessories/ostalo/adapter-510-510.html

Al najbolje je vjerojatno da proba popravit stvar ovak kak je nexus-6 rekao.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2015 11:59 

nexus-6 je napisao:
Skini bazu sa atomizera.
Skini RBA s baze.
Stavi bazu na tvrdu podlogu tako da 510 gleda prema gore.
Tupim predmetom (nemoj metalom) poguraj pozitivni pin (pozlaceni) 510 konektora pola milimetra do milimetar unutra.
Sastavi atomizer.

A udaro sam, mislim ne znam jel se taj pin išta pomakao, strah me previše udarati. Ak je uopce do toga, jer na ego one radi, e sad jel od ego one baterije jace gura taj pin unutra a istick ne. a opet occ coils rade i na isticku i ego one, samo ne rba baza :D nist probat cu opet udarat :)

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2015 20:10 

Nemoj udarat, nego UGURAJ pin tupim predmetom (drveni stapic, plasticni vrh kemijske...) tocno onako kako sam ti napisao. Potrebna je odredjena kolicina sile. RBA obavezno mora biti skinuta s baze.
Udaranjem ces sjebat konektor

Povratak na vrh

[ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: